Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > PHOTOS

PHOTOS ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΟΣΕΣ ΦΩΤΟ ΕΧΕΤΕ ΑΠΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΣΧΕΤΙΚΟ ΜΕ COROLLA ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΤΕΙΤΕ ΣΤΟ PORTAL

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #71  
Παλιά 13-02-12, 23:14
Το avatar του χρήστη GiWrGoS@XXX
GiWrGoS@XXX Offline:
Πορωμένο Μέλος
 
Εγγραφή: 08-09-2006
Μοντέλο: E11 1.4 vvti g6
Περιοχή: athina
Ηλικία: 40 male
Μηνύματα: 686
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 3 φορές σε 3 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 295
GiWrGoS@XXX έχει φοβερή αύρα GiWrGoS@XXX έχει φοβερή αύρα GiWrGoS@XXX έχει φοβερή αύρα
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giannis gt Εμφάνιση μηνυμάτων
Βρε ολα γινονται δεν το συζητω!Απλα λεω οτι υποτιθεται οτι παιρνεις ενα 1000αρι αμαξι να κανεις την δουλεια σου και να κινεισαι μεσα στην πολη οικονομικα!!!!
Μια τετοια μετατροπη σαφεστατα θα σου δωσει μια οδηγικη απολαυση αλλα η καταναλωση που τωρα ειναι στα 5-5.5 στην πολη ,απλα θα εκτοξευτει!!!

Εχουν φτιαξει οντως αρκετα 1000αρια απο Atos και Picanto εως ceicento και matiz!!!Ειδικα ο Δαρρας!!!!
Ενα KIA PICANTO που λετε ειχε ερθει και στον Θοδωρα(στον μαστορα μου) και τον ρωτουσε διαφορα!!!Ηταν εκει παρων και ο Χρηστος και μου τα ελεγε!!!
Εγω δεν το ειδα αλλα μου τα λεγαν!!!

Ομως ενα 1000αρι απο 70 αλογα και στο 1 bar που δεν ειναι και λιγο θα βγαλει max 130 αλογα με μια Τ2 τουρμπινα!!!!Αξιζει ομως????
Γιαννη αν σου πω κοστος ανταλλακτικων NEW μαλλον θα αλλαξεις γνωμη!!!
Θεωρω οικονομικα δεν αξιζει,αλλα αν δεν σε νοιαζει , σιγουρα θα ειναι κατι πρωτοτυπο και μοναδικο !!!!!

Ηρακλη το ΚΙΤ αυτο ειναι για AYGO ή Universal???
το τουρμπατο picanto που ελεγα απο βολο ειναι,παιζει να ταν ο ιδιος ...Στο dragster.gr εγραφε ως "Fab" Oσο για ανταλλακτικα...βρισκεις τα παντα απο group vag κυριως σε πολυ φτηνες τιμες ιδιαιτερα ως μεταχειρισμενα..μιας και ολοι οι VAG-ητες αλλαζουν τις μαμα τουρμπινες-ιντερκουλερ downpipes κτλ με aftermarket και τα βρισκεις πολυ φτηνα ..

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη GiWrGoS@XXX : 13-02-12 στις 23:23.
Απάντηση με παράθεση
  #72  
Παλιά 13-02-12, 23:22
giannis gt Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 28-07-2010
Περιοχή: βολος
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 3.285
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 500
giannis gt θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από GiWrGoS@XXX Εμφάνιση μηνυμάτων
το τουρμπατο picanto που ελεγα απο βολο ειναι,παιζει να ταν ο ιδιος ...Στο dragster.gr εγραφε ως "Fab"
Ε λογικα τον ιδιο θα λεμε!!!!
Δεν το ξερω τον ανθρωπο αλλα εκανε και ρωτουσε διαφορα τρελλα!!!
Οπως και να εχει ειναι μια προσπαθεια!!!!
__________________
ΤΩΡΑ 338+ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΒΟΛΟ!!!


http://youtu.be/Hi3ipm5wMYs

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από madvinegar Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλα που ηρθε και ο Γιαννης και περασαμε τα 300 αλογα σημερα.

Περιττο να πω πως το punto σε ΤΡΟΜΑΖΕΙ οταν ανοιγει.

Ελπίζω να μη σου λέρωσα το κάθισμα Γιάννη...
Απάντηση με παράθεση
  #73  
Παλιά 14-02-12, 09:23
Το avatar του χρήστη Γιαννης20v
Γιαννης20v Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 11-02-2007
Μοντέλο: ΑΕ101si 20vt
Περιοχή: ΚΟΛΩΝΙΑ
Ηλικία: 40 male
Μηνύματα: 996
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 310
Γιαννης20v είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giannis gt Εμφάνιση μηνυμάτων
Οκ Ηρακλη!!!
Η τιμη του????

Οσο αφορα το κοστος εγω μιλαω για New πραγματα και σωστες αποδοτικες λυσεις!!!!
Φυσικα το ψαξιμο και τα λοιπα μειωνουν το κοστος αλλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι σωστο σε ενα καινουργιο αμαξι να βαζεις μεταχειρα πραγματα κτλ...
Γνωμη μου παντα ε!

Γιαννη εσυ δηλαδη γιατι κοστος μιλας?
δες εδω για το κομπρεσορα!
http://www.rotrexsuperchargers.co.uk...prod_aygo.html
υπολογιζω κοστος ΜΑΧ 3000 χωρις ξαναλεω να εχω ιδεα...
__________________
οπως λεει κ ο φιλος MITSOS .....
387 και 37 κιλά ροπής στα 1600 είναι υπέροχα!
Απάντηση με παράθεση
  #74  
Παλιά 14-02-12, 11:17
Το avatar του χρήστη GiWrGoS@XXX
GiWrGoS@XXX Offline:
Πορωμένο Μέλος
 
Εγγραφή: 08-09-2006
Μοντέλο: E11 1.4 vvti g6
Περιοχή: athina
Ηλικία: 40 male
Μηνύματα: 686
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 3 φορές σε 3 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 295
GiWrGoS@XXX έχει φοβερή αύρα GiWrGoS@XXX έχει φοβερή αύρα GiWrGoS@XXX έχει φοβερή αύρα
Στο λινκ που εδωσες η μινιμουμ τιμη αγορας να το φερεις απο Αγγλια ειναι 3300 (2800 λυρες) χωρις μεταφορικα για να γινει εδω τοποθετηση... απο την στιγμη που δεν αγοραζεις το κιτ απο το συνεργειο εδω (αρα χανουν κερδος) Θα σε χρεωσουν "φιλικα" 600-700 ευρω μινιμουμ για τοποθετηση ..Επισης θα χρειαστεις και μεγαλυτερη εξατμιση για να αποδιδει σωστα το αμαξι..αρα θες αλλο ενα 500αρι στην ξεφτιλα..... και δεν βλεπω πουθενα εγκεφαλακι παραλληλο...αρα θα χρειαστεις ενα τετοιο ,ή (αν εισαι τυχερος και ξεκλειδωνεται ο εγκεφαλος του Aygo ) απλα προγραμματισμο... αρα ξεκινας με κοστος μινιμουμ 300-400 και φτανεις κοντα στο χιλιαρικο με αγορα παραλληλου εγκεφαλου+ρυθμισμα ...μελιγα λογια οπως και να το κανεις ο rotrex θα σου παει 5000 ,οταν το aygo μεταχειρισμενο ξεκιναει απο 6500...δεν συμφερει..μαλλον ποιο φτηνα θα σου βγει να αγορασεις μεταχειρισμενη κ03+intercooler απο skoda octavia ή seat ibiza fr ή αν τα βρεις σε καλη τιμη...μεταχειρισμενη τουρμπινα απο fiat punto tjet ,που ειναι ακομα ποιο μικρη και θα σπουλαρει καλυτερα στο μοτερακι σου.Αν πετυχεις καλες αγορες μεσω γνωστων ,πιστευω οτι ειναι εφικτο το κοστος να πεσει γυρω στα 2500-3000.Το αρνητικο ειναι οτι το αμαξι σου γινεται πειραμα μετα...γιατι δεν ξερεις πως θα αποδοσει το μοτερ σου και ποση πιεση σηκωνει.. κι αν στο "safe" 0.4bar κανει καθολου δουλεια.Θα πας στα τυφλα ρισκαροντας με δοκιμες μεχρι να βρεις ιδανικη ρυθμιση ...
ενω o rotrex einαι δοκιμασμενο bolt on kit με πληρη καθοδηγηση......

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη GiWrGoS@XXX : 14-02-12 στις 11:27.
Απάντηση με παράθεση
  #75  
Παλιά 14-02-12, 23:14
giannis gt Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 28-07-2010
Περιοχή: βολος
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 3.285
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 500
giannis gt θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
H τιμη ειναι χωρις φορους!!!!Θα ξεπερασει τα 3500 ρικα με φορους και μεταφορικα!!!

Γιωργο ετσι οπως τα λες ειναι αλλα θα δωσει πολλα λεφτα οπως και να εχει ,ολα αυτα που ειπες και δεν υπολογισες και 2-3 οργανα εποπτειας που ειναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ οπως Μπαρομετρο,πυρομετρο και Α/F meter!!!Αλλα 500 αυτα να ειναι καλα και αξιοπιστα ,οχι κινεζικα!!!!
Επισης θα φτασει για πλακα 4000 οπως ειπα και στο <ασφαλες>οπως πολυ σωστα λες 0.4 δεν θα παθει τιποτα ,αλλα υπαρχει κατι:
Ποσο να αποδωσει μια Τ2 μεγεθους τουρμπινα σε ενα 1000αρι μοτερ και μαλιστα στο 0,4????
Να θυμισω την greek πατεντα της Hundai στο Coupe το S145 και καλα που με 1600 κυβικα και με Τ2 τουρμπο στο 0,28 πιεση εβγαζε απο τα 105 ονομαστικα ΜΑΧ 130 πραγματικα(ειχε γινει σαλος τοτε)!!!

Κρινοντας αυτα στο 0,4 το συγκεκριμενο μοτερ δεν θα βγαλει πανω απο 20-25 αλογα και 3 βαρια 4 κιλα ροπης παραπανω!!!

Οποτε ή δεν ασχολειται ή πρεπει να σηκωσει πιεση τουλαχιστον 0,8 με την Τ2 για να βγαλει και να ξεπερασει τα 100-110 αλογα και τα 16-17 κιλα ροπης!!!!
Δυστυχως (πολυ) λιγα κυβικα ,(πολυ)μικρη τουρμπινα και με (πολυ)μικρη πιεση μαζευονται πολλα μικρα και δεν θα κανει απολυτως τιποτα!!!!!
Γνωμη μου παντα ετσι!!!
__________________
ΤΩΡΑ 338+ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΒΟΛΟ!!!


http://youtu.be/Hi3ipm5wMYs

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από madvinegar Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλα που ηρθε και ο Γιαννης και περασαμε τα 300 αλογα σημερα.

Περιττο να πω πως το punto σε ΤΡΟΜΑΖΕΙ οταν ανοιγει.

Ελπίζω να μη σου λέρωσα το κάθισμα Γιάννη...
Απάντηση με παράθεση
  #76  
Παλιά 15-02-12, 09:17
Το avatar του χρήστη GiWrGoS@XXX
GiWrGoS@XXX Offline:
Πορωμένο Μέλος
 
Εγγραφή: 08-09-2006
Μοντέλο: E11 1.4 vvti g6
Περιοχή: athina
Ηλικία: 40 male
Μηνύματα: 686
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 3 φορές σε 3 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 295
GiWrGoS@XXX έχει φοβερή αύρα GiWrGoS@XXX έχει φοβερή αύρα GiWrGoS@XXX έχει φοβερή αύρα
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giannis gt Εμφάνιση μηνυμάτων
H τιμη ειναι χωρις φορους!!!!Θα ξεπερασει τα 3500 ρικα με φορους και μεταφορικα!!!

Γιωργο ετσι οπως τα λες ειναι αλλα θα δωσει πολλα λεφτα οπως και να εχει ,ολα αυτα που ειπες και δεν υπολογισες και 2-3 οργανα εποπτειας που ειναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ οπως Μπαρομετρο,πυρομετρο και Α/F meter!!!Αλλα 500 αυτα να ειναι καλα και αξιοπιστα ,οχι κινεζικα!!!!
Επισης θα φτασει για πλακα 4000 οπως ειπα και στο <ασφαλες>οπως πολυ σωστα λες 0.4 δεν θα παθει τιποτα ,αλλα υπαρχει κατι:
Ποσο να αποδωσει μια Τ2 μεγεθους τουρμπινα σε ενα 1000αρι μοτερ και μαλιστα στο 0,4????
Να θυμισω την greek πατεντα της Hundai στο Coupe το S145 και καλα που με 1600 κυβικα και με Τ2 τουρμπο στο 0,28 πιεση εβγαζε απο τα 105 ονομαστικα ΜΑΧ 130 πραγματικα(ειχε γινει σαλος τοτε)!!!

Κρινοντας αυτα στο 0,4 το συγκεκριμενο μοτερ δεν θα βγαλει πανω απο 20-25 αλογα και 3 βαρια 4 κιλα ροπης παραπανω!!!

Οποτε ή δεν ασχολειται ή πρεπει να σηκωσει πιεση τουλαχιστον 0,8 με την Τ2 για να βγαλει και να ξεπερασει τα 100-110 αλογα και τα 16-17 κιλα ροπης!!!!
Δυστυχως (πολυ) λιγα κυβικα ,(πολυ)μικρη τουρμπινα και με (πολυ)μικρη πιεση μαζευονται πολλα μικρα και δεν θα κανει απολυτως τιποτα!!!!!
Γνωμη μου παντα ετσι!!!
Γιαννη εβαλα τα απολυτως απαραιτητα μεσα ,ας πουμε οτι με ενα bluetooth στην OBD και ενα οργανο τυπου scangauge ,κανεις μια γενικη-ικανοποιητικη εποπτεια...αλλα αν μιλαμε για ολοκληρωμενο κιτ που θα ξεπερασει τα 100hp ... θες φρενα..οι 14αρες ζαντες οριακα επαρκουν για προσφυση... σιγουρα θα χρειαστεις συμπλεκτη...ιστοριες για αγριους!Με τοσα λεφτα ...πουλας το Αygo βαζεις δοσεις και περνεις twingo 1.2tce 110hp που κανει παπαδες στο δρομο χωρις να καιει πολυ και ειναι κι ομορφο..ειδικα στην σπορ εκδοση...
Απάντηση με παράθεση
  #77  
Παλιά 15-02-12, 09:31
Το avatar του χρήστη g6_saligkaros
g6_saligkaros Offline:
Πορωμένο Μέλος
 
Εγγραφή: 14-08-2011
Περιοχή: Κερατσινι
Ηλικία: 34 male
Μηνύματα: 696
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 225
g6_saligkaros είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
παπαδες οχι γιατι το εχει φιλος μου,παει καλα οπως θα πηγαινε και μια κορολλα στα ιδια αλογα δηλαδη...
Απάντηση με παράθεση
  #78  
Παλιά 15-02-12, 11:03
Το avatar του χρήστη Γιαννης20v
Γιαννης20v Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 11-02-2007
Μοντέλο: ΑΕ101si 20vt
Περιοχή: ΚΟΛΩΝΙΑ
Ηλικία: 40 male
Μηνύματα: 996
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 310
Γιαννης20v είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
αν παιξω με μτχ πραγματα θα φτασω τα 4000???αν ειναι ετσι να μη το σκεφτομαι καν.δν νομιζω παντως πως με 20-25 αλογα κ 3-4 κιλα ροπης θαμαι παραπονεμενος!δν εχω σκοπο να το κανω τερας θελω απλα να παει λιγο καλυτερα.το βασικοτερο μου θεμα ειναι να βρω καποιο μαστορα να μιλησω ξεκαθαρα μαζι του κ να μου πει τι κ πως!αν καποιος απο σας μπορει να με βοηθησει πανω σαυτο...ευχαριστως!εννοειτε οτι σας ευχαριστω για οσα μου λετε κ μου ανοιγετε τα ματια γτ αλλιως θα πηγαινα εντελως στα τυφλα!!!
__________________
οπως λεει κ ο φιλος MITSOS .....
387 και 37 κιλά ροπής στα 1600 είναι υπέροχα!
Απάντηση με παράθεση
  #79  
Παλιά 15-02-12, 12:48
Το avatar του χρήστη GiWrGoS@XXX
GiWrGoS@XXX Offline:
Πορωμένο Μέλος
 
Εγγραφή: 08-09-2006
Μοντέλο: E11 1.4 vvti g6
Περιοχή: athina
Ηλικία: 40 male
Μηνύματα: 686
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 3 φορές σε 3 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 295
GiWrGoS@XXX έχει φοβερή αύρα GiWrGoS@XXX έχει φοβερή αύρα GiWrGoS@XXX έχει φοβερή αύρα
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Γιαννης20v Εμφάνιση μηνυμάτων
αν παιξω με μτχ πραγματα θα φτασω τα 4000???αν ειναι ετσι να μη το σκεφτομαι καν.δν νομιζω παντως πως με 20-25 αλογα κ 3-4 κιλα ροπης θαμαι παραπονεμενος!δν εχω σκοπο να το κανω τερας θελω απλα να παει λιγο καλυτερα.το βασικοτερο μου θεμα ειναι να βρω καποιο μαστορα να μιλησω ξεκαθαρα μαζι του κ να μου πει τι κ πως!αν καποιος απο σας μπορει να με βοηθησει πανω σαυτο...ευχαριστως!εννοειτε οτι σας ευχαριστω για οσα μου λετε κ μου ανοιγετε τα ματια γτ αλλιως θα πηγαινα εντελως στα τυφλα!!!
με μεταχειρισμενα πραγματα ,ειναι θεμα ευκαιριων και παζαρεματος .Αν εχεις φιλους VAGητες μπορει να τα παρεις και χαρισμα καποια απο αυτο....Αλλα το ποιο σωστο ειναι αν υπαρχει κανενας μηχανολογος εδω μεσα να υπολογισει με βαση την ροη και ποσοτητα των καυσαεριων σου ποια τουρμπινα απο αυτες που συζηταμε θα δουλεψει καλυτερα πανω σε τοσο μικρο μοτερ ,ωστε να τουρμπιζει στις 3-3500 κι οχι στις 4500..κι απο την αλλη να μπορεις να παρεις κατι ουσιαστικο στο 0.4-0.5 ..αλλιως μετα θα πρεπει να ριξεις συμπιεση αν θες να σηκωσεις πιεση...ή να αυξησεις συμπιεση αυξανοντας την αποδοση κρατωντας την ιδια πιεση...
Με λιγα λογια η ιδεα σου ειναι καλη ,αλλα απο την στιγμη που δεν υπαρχει στο εμποριο ενας μπουσουλας απο βελτιωτη...θα πρεπει να τον φτιαξεις μονος σου....και για να μην καταληξει το ολο πραγμα σε μια σπαταλη χρηματων που θα χαλασει το αυτοκινητο σου και τα νευρα σου...καλο ειναι να ψαχτεις να δεις καταρχην τι "υλικα χρειαζεσαι" ....μετα να δεις τι μπορει να δουλεψει καλυτερα στο μοτερ σου κι αφου εχεις σχηματισει μια αποψη...πηγαινε παρε γνωμες απο γνωστους βελτιωτες του χωρου για ιδεες και κοστολογιο,ωστε να αναλαβουν το project εξ ολοκληρου....Αν σου ζητανε τον ουρανο με τα αστρα ή στα μασανε ..και παρολα αυτα εσυ θες να συνεχισεις ,ενας απο τους γνωστους εξατμισαδες θα στα περασει ολα απανω σαν hardware ,αλλα πρεπει να μιλησεις οπωσδηποτε πρωτα με enan προγραμματιστη...γιατι αυτος ειναι το κλειδι για να δουλεψει το αμαξι ή να σερνεται ή να γινει πυροτεχνημα..


Ξερω οτι ισως διαβαζομαι λιγο υπερβολικος ή οτι τα τραγικοποιω για να σε αποθαρυνω..ομως η αληθεια ειναι οτι δε νομιζω να θες να παει χαμενο ουτε ενα ευρω...γιαυτο σου εφιστω την προσοχη...
Αλλιως η καλυτερη μας θα ταν εδω,να σε παροτρυνουμε αφελως να προχωρησεις ,ωστε να διαβαζουμε για ενα τετοιο project και να χαιρομαστε ή να συμπασχουμε με τις περιπετειες και αναποδιες σου .Σε εμας δεν κοστιζει κατι.. εσυ θα πληρωνεις ...και το αμαξι σου λιγο πολυ θα ναι ενα πειραματοζωο μεχρι να δουλεψει... γιατι δεν εχω ακουσει καποιον να εχει τουρμπισει το Aygo δοκιμασμενα,ωστε να σου δωσει τα φωτα του και να μην πας στα τυφλα.. (μην μου πειτε για τον Δαρρα plz....)
Απάντηση με παράθεση
  #80  
Παλιά 15-02-12, 15:38
Το avatar του χρήστη _nicolas_
_nicolas_ Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 12-09-2007
Μοντέλο: Corolla ΕΕ90
Περιοχή: Καστοριά - Κιλκίς
Ηλικία: 35 male
Μηνύματα: 315
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 238
_nicolas_ θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Ρίξτε μια ματιά εδώ
__________________
My Garage
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > PHOTOS

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Καθισματα c1-aygo-107 giannis-tour ΦΟΡΟΥΜ 0 29-06-13 22:03
aygo?? Γιαννης20v Ειμαι νεος 29 05-09-11 08:22
Aygo Football toyota mania Videos 3 13-04-09 19:33
Aygo Crazy christos_m OFF TOPIC 28 07-07-08 12:50



Page generated in 0,18917704 seconds (84,36% PHP - 15,64% MySQL) with 43 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 04:46.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)