Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA EDITIONS > TOYOTA AURIS

TOYOTA AURIS Το καινουργιο (corolla ) Hatchback με την καινοτομο ονομασια για την αναφορα του σε πιο νεο κοινο. www.auriclub.gr

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #41  
Παλιά 21-11-08, 16:04
Το avatar του χρήστη kosmas
kosmas Offline:
Πορωμένο Μέλος
 
Εγγραφή: 08-03-2005
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Ηλικία: 45
Μηνύματα: 676
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 301
kosmas είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nikosauris Εμφάνιση μηνυμάτων
να παω μαζι με τον εδεσσαιο.θα τον πω αν θελει να βαλουμε μια φιλικη κοντρα

Βρηκες και συ 16αρι να ανοιξεις........
__________________
Corolla TS facelift
Corolla e111 20v b/t
  #42  
Παλιά 21-11-08, 16:50
nikosauris Offline:
banned
 
Εγγραφή: 03-11-2008
Μοντέλο: toyota auris 1600 3d
Περιοχή: giannitsa city
Ηλικία: 38 male
Μηνύματα: 90
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
nikosauris είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
τα πραγματα ειναι απλα.δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν τα πιστευετε?.οσο για τους admin μιλατε για πονηρους και κατι αλλα.δωστε μου να καταλαβω
γιατι ειμαι πονηρος?για τις κοντρες που βαζουμε παντα συνενοημενα ειναι

διαλογο κανουμε και τρελαινεστε ρε παιδια.αλλη φορα δεν μιλαω αφου δεν δεχεστε τιποτα.
εγω απλα θα βαλω στο youtube τα φιλικα ανοιγματα και θελω να τα δειτε.θα ανοιξω ενα νεο θεμα με τα λινκ απο to youtube

παντα φιλικα μιλαμε γιατι νομιζω οτι με βλεπετε σαν εχθρο ολοι εδω μεσα και με χαλαει.
  #43  
Παλιά 21-11-08, 17:10
Το avatar του χρήστη trelokomio
trelokomio Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 06-02-2008
Μοντέλο: E12 1.4 f/l
Περιοχή: Θεσσαλια
Μηνύματα: 408
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 239
trelokomio είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nikosauris Εμφάνιση μηνυμάτων
τα πραγματα ειναι απλα.δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν τα πιστευετε?.οσο για τους admin μιλατε για πονηρους και κατι αλλα.δωστε μου να καταλαβω
γιατι ειμαι πονηρος?για τις κοντρες που βαζουμε παντα συνενοημενα ειναι

διαλογο κανουμε και τρελαινεστε ρε παιδια.αλλη φορα δεν μιλαω αφου δεν δεχεστε τιποτα.
εγω απλα θα βαλω στο youtube τα φιλικα ανοιγματα και θελω να τα δειτε.θα ανοιξω ενα νεο θεμα με τα λινκ απο to youtube

παντα φιλικα μιλαμε γιατι νομιζω οτι με βλεπετε σαν εχθρο ολοι εδω μεσα και με χαλαει.
Φιλε δεν νομιζω οτι σε βλεπει κανενας σαν εχθρο του εδω μεσα...Απλως διαφωνουμε γιατι ολα αυτα που λες ειναι παραλογα...
Δηλαδη τι να πιστεψουμε οτι κανει το auris 9 sec 0-100?? Η να δεχτουμε οτι το auris ειναι πυραυλος?? Απορω δηλαδη αν τα πιστευεις ακομα και εσυ ο ιδιος αυτα τα πραγματα....
Θα συμφωνησω απολυτα με τα παιδια πιο κατω οτι το auris ειναι ενα πολυ καλο αυτοκινητο με ικανοποιητικες επιδοσεις.... μεχρι εκει..ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΥΡΑΥΛΟΣ ......Το εχω δει στο δρομο και ξερω καλα τις δυνατοτητες του, κυκλοφορουν πολλα auris βλεπεις δεν εισαι ο μοναδικος κατοχος...
Επισης για διαφορα βιντεακια που λες οτι θα ανεβασεις,πρωσωπικα και να τα βαλεις δεν θα μου πουνε τιποτα...μπορω να βαλω και εγω βιντεακι με ε12 1.4 μαμα να ριχνει σε type r turbo η σε Μ3 αν θες
  #44  
Παλιά 21-11-08, 17:26
nikosauris Offline:
banned
 
Εγγραφή: 03-11-2008
Μοντέλο: toyota auris 1600 3d
Περιοχή: giannitsa city
Ηλικία: 38 male
Μηνύματα: 90
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
nikosauris είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dinos Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγω παντως θα επιμεινω σε αυτα που ειπα κ να προσθεσω οτι το συγκεκριμενο αμαξι δεν το εβγαλε η ΤΟΥΟΤΑ για κοντρες αρα φιλε νικο μαλλον εχεις διαλεξει λαθος αμαξι διοτι κατα τα λεγομενα σου εσυ οπου βρεθεις κ οπου σταθεις κανεις κοντρες ειτε φιλικες ειτε οχι...Εγω που ειναι του 97 το κορολλακι μου κ δεν εχω ανοιξει με τοοοοσα πολλα αμαξια στα τοσα χλμ που εχω...κ εδω να σου υπενθυμισω οτι στην κοντρα η στο φιλικο ανοιγμα η οτιδηποτε τετοιο ανοιγουν κ οι δυο οχι μονο ο ενας!
Αλλιως εχω να σου πωωωωω...ουουουου κ τωρα που γυρνουσα σπιτι πατησα ενα porche carerra turbo...απο πανω τον περασα μιλαμε με 180....ξερεις γιατι?Δεν ηθελε να καψει βενζινη ουτε καν για να παιξει μαζι μου...
Κ στην τελικη εγω ειμαι 1300 κ οχι 1600, επειδη εχω ανοιξει με Auris 1600 2φορες τη μια σε φαναρια κ την αλλη στην εθνικη πηγαινοντας για Πατρα,εχω να σου πω οτι σε εκκινησεις δε θα με πιασει ποτεεεε κ σε αποτομα ανοιγματα θα κοντραριστουμε για το ποιος θα περασει,σε ρεπριζ ομως μου αλλαζει τα φωτα...Ε μα αυτη την εμπειρια μου απτο αμαξι σε ανοιγμα εχω να πω οτι αυτα τα αμαξια που αναφερατε παραπανω δεν τα εχει κ για καλημερα η μαλλον δεν τα εχει γενικως καποια απο αυτα.Αυτα εχω να πω εντελως φιλικα...
Α κ καπου ανεφερες οτι στην πεσανε ολοι κ σε πηραν μονοτερμα....δεν ειναι ετσι...απλα ολοι εχουν μια αποψη κ εσυ ισως κ ενας δυο ακομη εχετε αλλη αποψη...Διαλογος γινεται κ πρεπει να δεχτεις κ τις αποψεις των αλλων αλλιως ας μην εγραφες στο τοπικ κ ας κσρατουσες μονο τη δικη σου αποψη για την παρτη σου
Υ.Γ.ειπαμε κορολλα εχουμε οχι τελευταιας γεννιας πυραυλοκινητο...
φιλε ντινο εφυγες 1600 auris με 1300 corolla?οκ
με εχεις για ασχετο μαλλον.το auris ειναι δικο μου εγω το αγορασα και εγω το πληρωνω.δεν ειμαι απο αυτους που πληρωνει ο μπαμπας.
πριν ειχα το σταρλετ.απο τα 12 οδηγαω(και δεν το λεω για να δειξω μαγκια)ο μπαμπας μου εχει corolla 94 1.3 και ο αδερφος μου την ε11 1400.
εχω οδηγησει πολλα τoyota και yaris kai avensis kai celica 1800 kai carina καi starlet gt.
δεν ειμαι απο τα παιδακια που πηραν το πρωτο τους αμαξι
και eγω δεν σου ειπα οτι πηρα κανενα τρελο αυτοκινητο(με βαση τα δικα μου δεδομενα) οτι πηρα celica 1800 143ps 2000modelo.που με περναει σαν σταματημενο
.με παρεξηγησες φιλε ντινο
  #45  
Παλιά 21-11-08, 17:33
Το avatar του χρήστη trelokomio
trelokomio Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 06-02-2008
Μοντέλο: E12 1.4 f/l
Περιοχή: Θεσσαλια
Μηνύματα: 408
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 239
trelokomio είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nikosauris Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν ειμαι απο τα παιδακια που πηραν το πρωτο τους αμαξι
και eγω δεν σου ειπα οτι πηρα κανενα τρελο αυτοκινητο(με βαση τα δικα μου δεδομενα) οτι πηρα celica 1800 143ps 2000modelo.που με περναει σαν σταματημενο
Για αυτο ειπα και παρακατω οτι λες παραλογα πραγματα...Αν το auris ειχε τις επιδοσες που αναφερεις δηλαδη τα 0-100 και 0-160 που αναφερθηκαν απλα το celica 1.8 δεν θα σε περνουσε σαν σταματημενο οπως μονος σου λες αλλα θα σφαζοσασταν για το ποιος θα βγει μπροστα γιατι θα ηταν κοντα οι επιδοσεις σας...
  #46  
Παλιά 21-11-08, 17:34
Το avatar του χρήστη corollapatra
corollapatra Offline:
Administrator
 
Εγγραφή: 28-02-2005
Μοντέλο: T Sport 5d facelift
Περιοχή: Πάτρα
Ηλικία: 48 male
Μηνύματα: 6.111
Ευχαρίστησε: 1
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 876
corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nikosauris Εμφάνιση μηνυμάτων
τοσο για τους admin μιλατε για πονηρους και κατι αλλα.δωστε μου να καταλαβω γιατι ειμαι πονηρος?
Ο Ayrton ήταν σαφέστατος...Τόσο για το τι γίνεται, όσο και για το τι θα επακολουθήσει εάν ξαναγίνει... Διάλογος να γίνεται μεταξύ των μελών του club, όχι μεταξύ του ιδίου μέλους...
__________________
Lift, lift, lift...
  #47  
Παλιά 21-11-08, 17:41
nikosauris Offline:
banned
 
Εγγραφή: 03-11-2008
Μοντέλο: toyota auris 1600 3d
Περιοχή: giannitsa city
Ηλικία: 38 male
Μηνύματα: 90
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
nikosauris είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από trelokomio Εμφάνιση μηνυμάτων
Φιλε δεν νομιζω οτι σε βλεπει κανενας σαν εχθρο του εδω μεσα...Απλως διαφωνουμε γιατι ολα αυτα που λες ειναι παραλογα...
Δηλαδη τι να πιστεψουμε οτι κανει το auris 9 sec 0-100?? Η να δεχτουμε οτι το auris ειναι πυραυλος?? Απορω δηλαδη αν τα πιστευεις ακομα και εσυ ο ιδιος αυτα τα πραγματα....
Θα συμφωνησω απολυτα με τα παιδια πιο κατω οτι το auris ειναι ενα πολυ καλο αυτοκινητο με ικανοποιητικες επιδοσεις.... μεχρι εκει..ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΥΡΑΥΛΟΣ ......Το εχω δει στο δρομο και ξερω καλα τις δυνατοτητες του, κυκλοφορουν πολλα auris βλεπεις δεν εισαι ο μοναδικος κατοχος...
Επισης για διαφορα βιντεακια που λες οτι θα ανεβασεις,πρωσωπικα και να τα βαλεις δεν θα μου πουνε τιποτα...μπορω να βαλω και εγω βιντεακι με ε12 1.4 μαμα να ριχνει σε type r turbo η σε Μ3 αν θες
δεν ειπα οτι κανει 9 τα 0-100.ο cobraspytan το ειπε.εγω με τον φιλο μου και 3/4 ρεζερβουαρ το καναμε σε 10.μονος με 1/4 ρεζερβουαρ το κανω σε 9 κατι 9.5 καπου εκει.
και ειπα οτι πρεπει να βαλεις και τριτη ταχυτητα για να πιασεις τα 100.
αφου η 2 πιανει 90 και χανεις 1δεπτερολεπτο στην αλαγη και για να φορτωσει 100.
αντιθετα στο σταρλετ μου επιανε 100 και στην ε11 του αδερφου μου και στο γιαρις του φιλου μου

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από corollapatra Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο Ayrton ήταν σαφέστατος...Τόσο για το τι γίνεται, όσο και για το τι θα επακολουθήσει εάν ξαναγίνει... Διάλογος να γίνεται μεταξύ των μελών του club, όχι μεταξύ του ιδίου μέλους...
δηλαδη εγω με τον cobraspytan ειμαι το ιδιο?ειμαι ο ιδιος χρηστης με 2 λογαριασμους?αυτο θελεις να πεις admin;πες μου λιγο

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη corollapatra : 22-11-08 στις 10:08. Αιτία: merge...
  #48  
Παλιά 21-11-08, 17:56
Το avatar του χρήστη trelokomio
trelokomio Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 06-02-2008
Μοντέλο: E12 1.4 f/l
Περιοχή: Θεσσαλια
Μηνύματα: 408
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 239
trelokomio είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nikosauris Εμφάνιση μηνυμάτων
μονος με 1/4 ρεζερβουαρ το κανω σε 9 κατι 9.5 καπου εκει.
και ειπα οτι πρεπει να βαλεις και τριτη ταχυτητα για να πιασεις τα 100.
αφου η 2 πιανει 90 και χανεις 1δεπτερολεπτο στην αλαγη και για να φορτωσει 100.
αντιθετα στο σταρλετ μου επιανε 100 και στην ε11 του αδερφου μου και στο γιαρις του φιλου μου
φιλε σχεδον σε ολο τα αυτοκινητα πρεπει να κουμπωσεις τριτη για το πραγματικο 0-100 γιατι το κοντερ κλεβει..Το πραγματικο 0-100 δεν αντιστοιχει στα 0-100 κοντερισια αλλα στο 0-105 περιπου γιατι εκει ειναι τα πραγματικα 100. Αφου κανεις 9,5 μεχρι τα 100 στο κοντερ αρα μεχρι στα 105 περιπου (που ειναι τα πραγματικα 100) θα εισαι σιγουρα 10+..Αν το μετρησεις με gtech θα απογοητευτεις...
  #49  
Παλιά 21-11-08, 18:00
Το avatar του χρήστη Ayrton
Ayrton Offline:
Administrator
 
Εγγραφή: 06-12-2004
Μοντέλο: Avensis 2009 1.8 CVT
Περιοχή: Πετρούπολη
Ηλικία: 47 male
Μηνύματα: 2.901
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 527
Ayrton είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Φίλε Νίκο.....

Είναι το 3ο nick με το οποίο γράφεσαι...., προκειμένου να μην χαλάσουμε την ζαχαρένια μας, λάβε σοβαρά υπόψη ότι κάναμε τα στραβά μάτια 2 φορές. 3η δεν θα υπάρξει. Είναι πολύ απλό!

Συνέχεια στο θέμα δεν υπάρχει, τελειώνει εδώ.
(ελπίζω να συνεχίσεις να γράφεις στο φόρουμ, όμορφα και ωραία, και να μπορεί να γίνεται πάντα μια επικοδομητική συζήτηση!)
__________________
"Racing is in my Blood......
............... its my LIFE"


Corolla Club
Administration Group
Διοικητικό Μέλος
  #50  
Παλιά 21-11-08, 18:06
nikosauris Offline:
banned
 
Εγγραφή: 03-11-2008
Μοντέλο: toyota auris 1600 3d
Περιοχή: giannitsa city
Ηλικία: 38 male
Μηνύματα: 90
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
nikosauris είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Ayrton Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλε Νίκο.....

Είναι το 3ο nick με το οποίο γράφεσαι...., προκειμένου να μην χαλάσουμε την ζαχαρένια μας, λάβε σοβαρά υπόψη ότι κάναμε τα στραβά μάτια 2 φορές. 3η δεν θα υπάρξει. Είναι πολύ απλό!

Συνέχεια στο θέμα δεν υπάρχει, τελειώνει εδώ.
(ελπίζω να συνεχίσεις να γράφεις στο φόρουμ, όμορφα και ωραία, και να μπορεί να γίνεται πάντα μια επικοδομητική συζήτηση!)
αδερφε δεν ξερω τι λες αλλα δυστυχως πεφτεις πολυ εξω.δεν εχεις δικιο να το ξερεις,ουτε λεφτα κερδιζω απο εδω μεσα ουτε τιποτα.Cobrasprytan προχθες ειμασταν μαζι online.δεν καταλαβα χαρη μου κανετε?τι ειναι αυτα εδω΄?επειδη λεει την αληθεια πρεπει να ειμαστε το ιδιο?και ο τριτος ποιος ειναι΄?

προχθες ειμασταν και οι δυο online.οταν δεν εχετε αποδειξεις δεν μπορειτε νε μιλατε.και με ρεζιλευετε και μεσα στο σαιτ.θελετε να με διωξετε καντε το.γνωρισα τον εδεσσαιο τον πετρο τουλαχιστον και θα πηγαινω μαζι του στις συναντησεις.ευχαριστω πολυ.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη corollapatra : 22-11-08 στις 10:07. Αιτία: merge...
Κλειστό Θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA EDITIONS > TOYOTA AURIS

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Δίσκος Συμπλέκτη Auris 1600 AleXandros_9 TOYOTA AURIS 9 04-04-10 14:37
Περίεργος θόρυβος στο auris 1400 Garazakias TOYOTA AURIS 7 08-04-09 00:52
ΔΥΝΑΜΟ AURIS 1600 MMT PREMIUM ermis16 TOYOTA AURIS 12 09-03-09 13:54
TIPS ΓΙΑ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΓΚΑΖΟ AURIS 1600 nikosauris TOYOTA AURIS 20 28-11-08 02:59
Εξατμιση Σε 1400... El Corollinio TOYOTA COROLLA 111(G6) 14 23-03-06 06:22



Page generated in 0,18862200 seconds (84,03% PHP - 15,97% MySQL) with 44 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 06:06.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)