Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ > ΒΟΛΤΕΣ

ΒΟΛΤΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕΡΗ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΤΑ ΜΕΛΗ ΘΑ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΝ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΕΓΚΡΙΣΗ ΤΟΥ CLUB..

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 23-10-10, 21:25
Το avatar του χρήστη nvrkp streetracing
nvrkp streetracing Offline:
 
Εγγραφή: 02-05-2009
Μοντέλο: E12 1.4 pro f/l
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 671
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 253
nvrkp streetracing είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
σε αυτο το θεμα νομιζω οτι οι mods εχετε αδικο.
το θεμα αυτο ειναι για να οργανονοντε βολτες ασχετες με τις μηνιεες συναντησεις του club, ετσι δεν ειναι?
η ουσια ειναι να εχουμε καλες σχεσεις μεταξυ μας και το που θα συναντιομαστε δεν εχει σημασια.
οσο για την προταση να μαζευτουμε 4 ή 5 για να παμε με ενα αμαξι ,χωρις παρεξιγηση, μου φενετε αστεια.
εγω καταλαβενω τον φιλο μας που λεει οτι δυσκολευετε οικονομικα, και ουτε θα πρεπει να απολογειτε για αυτο αλλα και ουτε να κλαυτει σε καποιον για να τον παρει μαζι του και να του γινει φορτωμα.
αυτα ειναι λεπτα θεματα που δεν επρεπε καν να τα θυξουμε...
η γνωμη μου λοιπον ειναι οσοι δεν μπορουν να πανε στις μηνιεες να κανονιζουν εδω αλλες (που νομιζω οτι γιαυτο διμηουργιθηκε και το συγκεκριμενο θεμα).
__________________
  #32  
Παλιά 23-10-10, 21:39
Το avatar του χρήστη agapiou
agapiou Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 20-05-2009
Μοντέλο: Ε12 f/l 5d 1.4
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Ηλικία: 38 male
Μηνύματα: 3.441
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 531
agapiou θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Άρη, με αυτόν τον τρόπο διασπάται το club. Όλοι έχουν οικονομικές στενότητες. Και εγώ θα μπορούσα να είμαι Δράμα τώρα, αλλά αυτόν το μήνα είμαι οριακά. Αν το δούμε έτσι, μόνο σε γειτονικούς νομούς να πηγαίνουμε. Το ζητούμενο είναι να μείνει το παράρτημα (και κατά συνέπεια το club) ενωμένο. Ειδάλλως, με αυτό το σκεπτικό θα γίνονται συναντήσεις ξεχωριστές. Μιά Ορεστιάδα, άλλη Αλεξ/πολη και ούτε καθεξής.
Το ζητούμενο επαναλαμβάνω είναι να μείνει το club ενωμένο. Αν ο καθένας σκέφτεται ατομικά, το χάσαμε το παιχνίδι. Αν αυτή τη φορά γίνει συνάντηση Ορεστιάδα, ίσως γίνει και μιά αντίστοιχη στη Δράμα. Δες το και έτσι.
Σαν moderator (που λες), προσπαθούμε να μην αφήνουμε κανέναν δυσαρεστημένο, και πάνω απ' όλα να είμαστε δίκαιοι. Όσο δύσκολο κι αν είναι. Καφέ έχουμε πιεί και εμείς μεταξύ μας. Δεν μπορούμε όμως να το ονομάσουμε συνάντηση.
Το θέμα είναι να κοιτάξουμε γενικά το παράρτημα, και όχι τι βολεύει μόνο εμάς.
Με το σκεπτικό αυτό, θα επαναπαύονται τα μέλη μόνο όταν βρίσκονται τοπικά μεταξύ τους, και θα αδιαφορούν για τις δραστηριότητες του παραρτήματος.
Και από την άλλη, να μην γίνει συνάντηση και στα άλλα τα παιδιά στην Ορεστιάδα? Με αυτόν τον τρόπο θα πρέπει να απαιτήσουν και αυτά κάτι αντίστοιχο με αυτό που συζητάμε τώρα...
Γι΄αυτό λέω ότι θα χαθεί το παιχνίδι...
  #33  
Παλιά 23-10-10, 21:41
Το avatar του χρήστη Alex-poli
Alex-poli Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 06-02-2008
Ηλικία: 42 male
Μηνύματα: 2.877
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 504
Alex-poli είναι πάρα πολύ καλός Alex-poli είναι πάρα πολύ καλός Alex-poli είναι πάρα πολύ καλός Alex-poli είναι πάρα πολύ καλός
Φίλε Άρη δεν είναι έτσι απλά τα πράγματα. Άν επιθυμείς ο καθένας καφεδάκια όποτε θέλει μπορεί να το κάνει άλλα όχι μέσα από εδώ. Οι mod είναι υπεύθυνοι ο καθένας για το παράρτημά του και τα άτομα που το απαρτίζουν και όχι για να κάνω εκδρομούλες. Άν πάνε 4-5 άτομα για καφέ ανεπίσημα και γράφωντας μέσα στο site αυτό και γίνει μακακία εκεί που θα είστε (φασαρίες, κόντρες, ατύχημα) θα βρούμε το μπελά μας όλοι απο εμένα μέχρι και τον Φάνη. γιατί θα πούν ότι οργανώθηκε απο εδώ μέσα. Μπορείτε να το καταλάβαιτε, δεν λειτουργεί ο καθένας ανεξάρτητα. Άν θές πάρε τήλ τον Χ τον Ψ και πείτε. Επίσης δεν ζητήσαμε απο κανέναν να απολογιθεί και σέβομαι απόλυτα τα οικονομικά του καθενός και το ξαναείπα. Προσπαθώ να σας δώσω να καταλάβεται, δύσκολο είναι.
  #34  
Παλιά 23-10-10, 21:52
Το avatar του χρήστη nvrkp streetracing
nvrkp streetracing Offline:
 
Εγγραφή: 02-05-2009
Μοντέλο: E12 1.4 pro f/l
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 671
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 253
nvrkp streetracing είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
δεν ξερω τι βγαζει σε εσας αλλα εμενα στο θεμα που ειμαι τωρα λεει:

ΒΟΛΤΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕΡΗ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΤΑ ΜΕΛΗ ΘΑ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΝ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΕΓΚΡΙΣΗ ΤΟΥ CLUB..

σε τι αναφερετε αυτο το θεμα?
__________________
  #35  
Παλιά 23-10-10, 22:09
Το avatar του χρήστη agapiou
agapiou Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 20-05-2009
Μοντέλο: Ε12 f/l 5d 1.4
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Ηλικία: 38 male
Μηνύματα: 3.441
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 531
agapiou θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Ρε Άρη...
Ναι το θέμα μιλάει γι' αυτο που λέει ο τίτλος του. Με την προϋπόθεση να μην είμαστε τοπικιστές...
Εσείς δηλαδή θέλετε να κάνετε κάτι μόνοι σας, και όχι από κοινού όλοι μαζί...
Το γεγονός να πάτε από κοινού σε ένα αμάξι (το οποίο σε φαίνεται γελοίο), θα δείξει κατά πόσο μπορεί να μείνει ενωμένο το παράρτημα σας. Εσείς θέλετε να κάνετε κάτι από μόνοι σας, και δεν θέλετε να ακούτε για τίποτα άλλο...
Με αυτό το σκεπτικό μη ζητήσετε να γίνει συνάντηση στη Δράμα. Και ας ανήκει στο παράρτημα σας.
  #36  
Παλιά 23-10-10, 22:17
Το avatar του χρήστη Alex-poli
Alex-poli Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 06-02-2008
Ηλικία: 42 male
Μηνύματα: 2.877
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 504
Alex-poli είναι πάρα πολύ καλός Alex-poli είναι πάρα πολύ καλός Alex-poli είναι πάρα πολύ καλός Alex-poli είναι πάρα πολύ καλός
Λοιπόν για να τελειώνει το θέμα, γιατί δεν βγαίνει άκρη. Ναι Άρη το θέμα είναι ΒΟΛΤΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕΡΗ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΤΑ ΜΕΛΗ ΘΑ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΝ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΕΓΚΡΙΣΗ ΤΟΥ CLUB. Άν διαβάσεις όλα τα ποστ τα μισά είναι του στύλ, εγώ ο Μιχάλης θα είμαι την Κυριακή στον Βόλο και θέλω να γνωρίζω τα παιδά απο το Βόλο και τα άλλα μισα αναφέρονται σε κόντρες και κάθε είδους εκδήλωση με αποτέλεσμα να έχουν φάει όλοι μόνιμο ban.
Οπότε...
Απαγορεύονται μέσα απο εδώ να ραντεβού για κόντρες.
Απαγορεύονται κάθε είδους εκδήλωσεις χωρίς την έγκριση του club. Όποιος το κάνει θα φάει μόνιμο ban.
Επίσης μπορείς να πάς για όσους καφέδες θές και με όποιον θές, όπου θές χωρίς να θίγονται τα υπόλοιπα μέλη και η επίσημες συναντήσεις, αλλιώς όποιος το κάνει θα φάει μόνιμο ban
Τέλος μπορεί να μην αρέσει αυτό αλλά υπάρχουν κανόνες
  #37  
Παλιά 23-10-10, 22:18
Το avatar του χρήστη nvrkp streetracing
nvrkp streetracing Offline:
 
Εγγραφή: 02-05-2009
Μοντέλο: E12 1.4 pro f/l
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 671
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 253
nvrkp streetracing είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
τι τοπικιστες , απο το νευροκοπι θα παω στη καβαλα.
αρα δεν πρεπει να υπαρχει αυτο το θεμα...
__________________
  #38  
Παλιά 23-10-10, 22:25
Το avatar του χρήστη agapiou
agapiou Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 20-05-2009
Μοντέλο: Ε12 f/l 5d 1.4
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Ηλικία: 38 male
Μηνύματα: 3.441
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 531
agapiou θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Άρη, με την έννοια αυτή, υπονομεύονται οι δραστηριότητες του club όμως. Κοιτάμε μόνο εμάς, και όχι τι να κάνουμε από κοινού. Εκεί πάει το "τοπικιστές"...
  #39  
Παλιά 24-10-10, 15:55
manos_krhth Offline:
banned
 
Εγγραφή: 10-07-2009
Μοντέλο: E12 corrola 1.6
Περιοχή: Χανια-Καβαλα
Ηλικία: 34 male
Μηνύματα: 86
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
manos_krhth είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Επειδη βαρεθηκα να ακουω π@π@ριες...κ δεν θα βαλω κανεναν τζαβατζη στην τσεπη μου οπου μπορω να παω θα παω....τωρα αν αυτο που ειπα σας ενοχλισε τοσο πολυ τι να πω κριμα....κ δεν γουσταρω να με απειλει κανενας οτι αμα κανεις εκεινο θα φας διεγραφη κ τετοια...ενο δεν καταλαβαινουν καποια βασικα πραγματα καποιοι εδω μεσα...κριμα πραγματικα για το club σας...που υπαρχουν τοσο κομπλεξικοι ανθρωποι...τεσπα εγω προσοπικα δεν θα ξανα μπω στο club σας...

και πραγματικα κριμα γτ πιστευα οτι το corolla club ειναι πολυ καλο κ οργανομενο συμφωνα με καποια αλλα που εχω δει.....αλλα αμα βλεπω τετοιεσ συμπεριφορες με ξενερονουν...κριμα χασατε ενα μελος....

ωραια εγω το εκανα απο εδω γτ δεν εχω κανενος καβαλιοτη το τηλ....τοσο κακο ηταν δηλαδη?

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sotoskap : 24-10-10 στις 16:26. Αιτία: Συγχώνευση posts
  #40  
Παλιά 24-10-10, 16:41
Το avatar του χρήστη agapiou
agapiou Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 20-05-2009
Μοντέλο: Ε12 f/l 5d 1.4
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Ηλικία: 38 male
Μηνύματα: 3.441
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 531
agapiou θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Μάνο, δεν έχεις καταλάβει ένα βασικό πράγμα. Συναντήσεις, εκδρομές, καφέδες που γίνονται οργανωμένα γίνονται απο τους κατά τόπο υπεύθυνους και μόνο.
Εσύ προσπάθησες να το κάνεις οργανωμένα, και να φανεί σαν επίσημη συνάντηση, πράγμα το οποίο δεν υφίσταται. Οι υπεύθυνοι γι΄αυτό υπάρχουν. Για να κανονίζουν τις δραστηριότητες των παραρτημάτων.
Δε σε είπε κανείς να μην πας για καφέ. Όχι όμως είς βάρος του παραρτήματος, υπονομεύοντας με την στάση σου τις δραστηριότητες του.
Το πάρον topic είναι απλά για να ενημερώνουν τα μέλη αν θα πάνε σε κάποιο νομό και θέλουν να πιουν έναν καφέ με τα εκεί μέλη.
Επαναλαμβάνω: Οργανωμένα (όπως προσπάθησες να το κάνεις), γίνεται μόνο από τους κατά τόπους υπεύθυνους.
Αυτός είναι ο κανόνας του forum. Σε όποιον δεν αρέσει, δεν τον κρατάμε με το ζόρι. Σαν να μας κάνει χάρη...
Κλειστό Θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ > ΒΟΛΤΕΣ

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΕΛΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΣΤΗΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ! KOLNIK ΕΔΩ ΘΕΣΣΑΛΙΑ 21 17-05-11 01:08
Φωτογραφιση του club στην Καβαλα απο περιοδικο... Fanis ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ 278 27-06-10 19:10
συναντηση στην λαρισσα Χρηστος ΕΔΩ ΘΕΣΣΑΛΙΑ 113 01-11-08 18:21
Συναντηση toyota mania ΕΔΩ ΘΕΣΣΑΛΙΑ 81 17-10-08 16:54
Συναντηση Στην Ξανθη!!!! Roy-D ΕΔΩ ΕΠΑΡΧΙΑ 50 01-07-07 16:20



Page generated in 0,18135309 seconds (83,81% PHP - 16,19% MySQL) with 42 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 22:13.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)