Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ

ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 19-02-04, 01:07
Το avatar του χρήστη JX-E12
JX-E12 Offline:
Μέλος
 
Εγγραφή: 02-02-2004
Περιοχή: Μαρούσι
Ηλικία: 39
Μηνύματα: 234
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 271
JX-E12 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Κι εμενα ο Φλαμιατος μου εχει κανει σχετικα καλη εντυπωση!!! Οταν λες οτι θα το πας για περιοιηση τι εννοεις? Service??

Δυσυτχως για τα λαστιχακια δεν ειμαι ο αρμοδιος να σε βοηθησει!!!!!!
Sorry..

Υ.Γ.. Ποιο Corolla εχεις?
__________________
Corolla 1.4, HB, E12
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 19-02-04, 01:44
Το avatar του χρήστη xazaxaris
xazaxaris Offline:
Νεότατος
 
Εγγραφή: 13-01-2004
Περιοχή: Άρτα
Μηνύματα: 20
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 251
xazaxaris είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Ας κανω και εγω μερικες παρατηρησεις!
α)Πολλοι απο εσας(αν οχι ολοι) που εχετε την Ε12 ειχατε και πριν ενα toyota.Οποτε ειναι αναποφευκτες καποιες συγκρισεις. Για μενα που ερχομαι απο γαλλικα(106,Κλιο,307) και γερμανικα(Αστρα,Φοκους) μου φαινονται τρομερα και η ποιοτητα κατασκευης-συναρμογης αλλα και η εξυπηρετηση.Πιο συγκεκριμενα, το πως κλεινουν οι πορτες, η ησυχια του εσωτερικου και η καταπληκτικη(για την ωρα τουλαχιστον) λειτουργια της αναρτησης που δεν αφηνει να περασει τιποτα στο εσωτερικο, ειναι στοιχεια που την κανουν να ξεχωριζει απο τον ανταγωνισμο.Αυτο το λεω γιατι οπως και να το κανουμε ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ αυτοκινητο ΑΥΤΗΣ της ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ που να ΜΗΝ ΤΡΙΖΕΙ!!ΚΑΝΕΝΑ ΜΑ ΚΑΝΕΝΑ.ΟΥΤΕ ΤΗΣ ΕΠΟΜΕΝΗΣ!Απλα οταν καποιος αγοραζει Toyota εχει πιο ευαισθητο αυτι εξαιτιας της φημης που εχει για απροβληματιστα αυτοκινητα!Αλλο ομως απροβληματιστο και αλλο μη τριζατο!!Εχετε μπει σε BMW Compact?Σας πληροφορω οτι οι Κορολιτσες μας ειναι κλασεις ανωτερες ποιοτικα.Το μονο που μας ξεπερνα ειναι το Α3.Στην οικογενεια εχει το Φοκους ο αδερφος μου και το 307 ο πατερας ενω εχω και κλιο μοντελο 2000.Ολα τριζουν, αλλα οχι τιποτα φοβερο που να μην αντεχετε.Τα συνηθισμενα τριξιματα που προερχονται απο τους καταπληκτικους δρομους μας!!Επισης, εμενα η Κορολα στα 1000 χιλιομετρα μου εκανε εναν φοβερο τριξιμο απο πισω κατι σαν σκουξιμο!πηγα στην αντιπροσωπεια στην Αρτα αμεσως το ανελαβε ο διευθυντης του συνεργειου και μαζι με καποιον απο το φαναρτζιδικο, ανακαλυψαμε οτι ηταν η τσιμουχα απο την πεμπτη πορτα!!!Αμεσως παραγγελια και αυτο ηταν.Το ψιλοεφτιαξαν μεχρι να ερθει η καινουργια και επιπλεον επειδη πηγαν το αυτοκινητο σε χωματοδρομο και λερωθηκε, μου το επλυναν!!!!!Που να τα βρουμε, ειδικα εμεις στην επαρχια, τετοια πραγματα βρε παιδια??
Κλασεις μπροστα απο ολες τισ αλλες αντιπροσωπειες η toyota στην επαρχια.Και μην νομιζετε οτι το συνεργειο δεν εχει δουλεια.Αν δειτε τι αγροτικο πουλαει εδω στην αρτα,μην ξεχναμε τον καμπο!
β)Μην ξεχνατε οτι τα starlet και οι corolles των προηγούμενων δεκαετιων ηταν τελειως γυμνα!Πολυ πιο ευκολα εφτιαχνες ενα απροβληματιστο αυτοκινητο αφου ειχες να ασχοληθεις με λιγοτερα!Θυμιζω οτι το τελευταιο μοντελο δεν εχει καμια σχεση με τα προηγουμενα σε αισθητικη αλλα και σε τεχνολογια για αυτο και στραφικα σε αυτο.Ολοι οι κατασκευαστες (μεχρι 20000-25000 ευρω), βγαζοντας καινουργιο μοντελο τα τελευταια 5 χρονια ειχαν αρκετα εως πολλα προβληματα προσπαθωντας να περασουν νεες τεχνολογιες.Να σας πω για το 307 που πατας το γκαζι και παιρνει μπρος μετα απο καμια ωρα(Multiplexing!!)Το ηλεκτρικο τιμονι π.χ. της κορολα σας πληροφορω ειναι πολυ μπροστα απο κατι αλλα αναλογα.
Θα μπορουσα να αναφερθω και σε αλλα.Απλα πιστευω οτι πρεπει να ηρεμησουμε και να μην ειμαστε υπερβολικοι.Να κοιταζουμε και παραδιπλα μας τι γινεται!!!Αυτα τα λιγα!!
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 19-02-04, 01:53
Το avatar του χρήστη JX-E12
JX-E12 Offline:
Μέλος
 
Εγγραφή: 02-02-2004
Περιοχή: Μαρούσι
Ηλικία: 39
Μηνύματα: 234
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 271
JX-E12 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Αγαπητε φιλε δυστυχως εδω στην Αθηνα τα πραγματα δεν ειναι ευκολα οσον αφορα στις αντιπροσωπειες!! Εχουν παρα μα παρα μα παρα πολλα αυτοκινητα!!!!!!!! Και τοσο τοσο τοσο λιγη προσοχη στο καθενα απο αυτα!!!!

Δευτερον.. Ευχομαι το δικο σου Κορολλακι να μην τριξει ποτε οσο τριζει το δικο μου, και απο οτι εχω καταλαβει και πολλων αλλων εδω μεσα!!!!! Οταν μιλαω, εγω τουλαχιστον, για τριγμους, δε μιλαω για εναν τωρα, και για ενα δευτερο μεθαυριο..

Δυστυχως μιλαω για ΣΥΝΕΧΕΙΣ, ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΟΤΑΤΟΥΣ, ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΑΔΙΟΡΘΩΤΟΥΣ ΘΟΡΥΒΟΥΣ ΚΑΙ ΤΡΙΓΜΟΥΣ στο εσωτερικο του αυτοκινητου!!!
Και κανεις από την ΤΟΥΟΤΑ δεν καθεται να ασχοληθει με τους τριγμους αυτους!!!!!
__________________
Corolla 1.4, HB, E12
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 19-02-04, 08:42
Το avatar του χρήστη john
john Offline:
Μέλος
 
Εγγραφή: 19-11-2003
Περιοχή: Ilioupoli
Μηνύματα: 143
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 265
john είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
ΟΤΑΝ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙ 45ΔΕΎΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΓΡΑΜΜΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΤΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΑΣ ΥΠΟΘΕΣΟΥΜΕ ΟΤΙ Η ΤΟΥΟΤΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΚΑΤΣΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΗ ΓΡΑΜΜΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΙΣΩ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤ’ΕΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΘΑ ΔΙΟΡΘΩΘΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ Ε12 ΠΟΥ ΘΑ ΒΓΕΙ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ. ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο ΓΙΑΝΝΙΤΣΑΣ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΑΝ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΟΣ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΚΑΤΑ ΤΟ SERVICE Ο ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ Ο 20ΑΡΗΣ ΚΟΙΤΑΕΙ. ΕΓΩ ΣΤΗ ΣΥΓΓΡΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΩ ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΟΝΤΩΣ ΝΑ ΕΛΛΑΤΩΣΟΥΝ ΤΟΥ ΤΡΙΓΜΟΥΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΟΤΑΝ ΕΙΠΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΗΝ ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΘΗΚΑΝ ΛΙΓΟ "ΤΙ!!! ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΛΛΑΤΩΣΑΜΕ ΤΟΥΣ ΤΡΓΜΟΥΣ?". ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΗ ΕΓΩ ΣΤΟ PUNTO ΠΟΥ ΕΙΧΑ 5 ΧΡΟΝΙΑ 90000ΧΛΜ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΤΡΙΞΙΜΑΤΑΚΙ. ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΣΤΑ MADEN IN JAPAN ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ.
__________________

Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 19-02-04, 09:12
Το avatar του χρήστη black hunter
black hunter Offline:
Μικρό Μέλος
 
Εγγραφή: 14-11-2003
Περιοχή: Ο ΔΡΟΜΟΣ
Μηνύματα: 53
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 256
black hunter είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Καλησπερα,εγω προσφατα το αμαξακι μου το πηγα στην toyota πασπαλαιαρης στο χαιδαρι.Εκτος του οτι το αυτοκινητο εγινε πενα,αυτοκινητο αντικαταστασης επειδη δεν ειχαν και ηθελαν να με εξυπηρετησουν,μου εδωσαν για ενα μηνα και κατι ψιλα,ενα AVENSIS 1.8 TEST DRIVE φοβερο αυτοκινητο αλλα και φοβερη εξυπηρετηση.Γενικα και για service που το παω εκει το αυτοκινητο το κοιτανε καλυτερα και απο εμενα.
__________________
Υπάρχουν στιγμές που το σώμα σου αδυνατεί να ακολουθήσει τη σκέψη σου.Εκείνα τα δέκατα του δευτερολέπτου,ευχεσαί να μήν είχες όρια.Να είχες γκάζι στα πόδια σου..Ηαπλά ενα COROLLA.Ασε τους αλλους απλα να θαυμάζουν.
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 19-02-04, 09:15
Το avatar του χρήστη black hunter
black hunter Offline:
Μικρό Μέλος
 
Εγγραφή: 14-11-2003
Περιοχή: Ο ΔΡΟΜΟΣ
Μηνύματα: 53
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 256
black hunter είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Καλησπερα,εγω προσφατα το αμαξακι μου το πηγα στην toyota πασπαλαιαρης στο χαιδαρι.Εκτος του οτι το αυτοκινητο εγινε πενα,αυτοκινητο αντικαταστασης επειδη δεν ειχαν και ηθελαν να με εξυπηρετησουν,μου εδωσαν για ενα μηνα και κατι ψιλα,ενα AVENSIS 1.8 TEST DRIVE φοβερο αυτοκινητο αλλα και φοβερη εξυπηρετηση.Γενικα και για service που το παω εκει το αυτοκινητο το κοιτανε καλυτερα και απο εμενα.
__________________
Υπάρχουν στιγμές που το σώμα σου αδυνατεί να ακολουθήσει τη σκέψη σου.Εκείνα τα δέκατα του δευτερολέπτου,ευχεσαί να μήν είχες όρια.Να είχες γκάζι στα πόδια σου..Ηαπλά ενα COROLLA.Ασε τους αλλους απλα να θαυμάζουν.
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 19-02-04, 10:05
Το avatar του χρήστη billlllll
billlllll Offline:
Administrator
 
Εγγραφή: 04-12-2003
Μοντέλο: Corolla E12 Sol 1.4 '02
Περιοχή: Ιωάννινα
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 2.036
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 456
billlllll έχει απενεργοποιήσει την αξιολόγηση χρήστη
Να συμφωνήσω και γω με τον φίλο από την Αρτα για τις αντιπροσωπειες στην επαρχία...
Η καταγωγή μου είναι από τα Γιάννενα και είμαι Αθήνα για σπουδές...
Η Αντιπροσωπεία της Toyota στα Γιάννενα είναι απίστευτα εξυπηρετική!
Μάλιστα 1 φορά που είχα χτυπήσει 1 γάτα και είχε σπάσει μια ποδιά και 1 βάση προφυλακτήρα.. με το που πήγα να το δουν μου το έφτιαξαν επι τόπου ας είχαν άλλα αυτοκίνητα.. Εδώ θα έκλεινα ραντεβού για 1 μήνα μετά για δουλειά μισής ώρας...
Και στον Φλαμιάτο εμένα πιτσιρίκος το έκανε το service των 30.000κμ και μετά τα άκουσε από τον άλλον γιατί δεν είχε αλλάξει υαλοκαθαριστήρες και κάτι άλλο...
Επίσης 20άρης μου άλλαξε τακάκια και ΞΕΧΑΣΕ ΝΑ ΣΦΙΞΕΙ ΤΑ ΜΠΟΥΛΩΝΙΑ απο τις ζάντες! ευτυχώς το κατάλαβα μετά από 20μέτρα πως κάτι άσχημο παίζει και γύρισα και τους έκραξα...
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 24-02-04, 14:59
Το avatar του χρήστη FANOULA
FANOULA Offline:
Μικρό Μέλος
 
Εγγραφή: 07-02-2004
Μοντέλο: AURIS 1.6
Περιοχή: SERRES
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 89
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 256
FANOULA είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
poly kales h paratirisi sas gia ta corollakia, alla ego pistevo pos ean oi dromi itan diaforetiki den tha eixate tosa triksimata sta corollakia sas...
to dikomoy einai apo germania... otan piga se kapoion gia ta amortiser den pisteye oti to aytokinitomoy eixe 60.000 km me ta manisia amprtiser...
moy eipe oti ean ayta ta km eixan gini edw ta amortiser tha itan se poli xiroteri katastasi...
episis pisteyo pos megalo rolo pezei kai o odigos...
ean to ga...maei to aytokinito den pana einei kai diastimoplio...
__________________
ΠΑΕΙ ΤΟ corolla g6... ΕΓΙΝΕ AURIS 1.6



Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 23-03-04, 00:53
thanasis233 Offline:
Νεότατος
 
Εγγραφή: 20-11-2003
Περιοχή: Athina
Μηνύματα: 21
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 252
thanasis233 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Καλησπέρα σε όλους

Σήμερα για κακή μου τύχη παραλίγο να μείνω από δίσκο πλατό.
Έχω ένα corolla Ε 12 με 30.000 χιλιόμετρα
Πηγαίνω στην αντιπροσωπεία να για να κοιτάξουν το αυτοκίνητο και να το φτιάξουν αν είχε κάποιο πρόβλημα.
Περίμενα μια και μισή ώρα για να έρθει κάποιος μηχανικός να το οδηγήσει 50 μέτρα ώστε να δει τι έχει τελικά το αυτοκίνητο.
Τελικά αφού διαπίστωσαν ότι είχα πρόβλημα με το δίσκο πλατό μου λενε ότι πρέπει να μείνει το αυτοκίνητο μέσα για να το φτιάξουνε .
Επειδή χρειαζόμουνα οπωσδήποτε μεταφορικό μέσο και σήμερα και χρειάζομαι και αύριο τους ζήτησα να μου δώσουν αυτοκίνητο αντικατάστασης οπός προβλέπετε από την ‘εξυπηρετήσει πελατών’ δωρεάν.
Η απάντηση τους ήτανε ότι πρέπει να καταβάλλω το ποσό τον 400ευρο για εγγύηση και μόλις επιστρέψω το αυτοκίνητο αντικαταστάσεις θα μου τα επέστρεφαν.
Μόλις το άκουσα αυτό τρελάθηκα . πίστευα ότι με δουλεύανε και μου κάνανε πλάκα.
Το τελικό χτύπημα ήρθε όταν μου είπανε ότι το δίσκο πλατό δεν καλύπτεται από την εγγύηση του αυτοκινήτου .
Πως σας φαίνεται αυτό?
Έπεται και συνέχεια όταν θα παραλάβω το αυτοκίνητο από το συνεργείο

Φιλικά Θανάσης
__________________
thanasis233
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 23-03-04, 02:06
Το avatar του χρήστη Tazmania
Tazmania Offline:
Μέλος
 
Εγγραφή: 19-02-2004
Περιοχή: Άγιοι Ανάργυροι
Μηνύματα: 143
Ευχαρίστησε: 1
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 1 φορές σε 1 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 261
Tazmania είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Δυστυχως για ακομα μια φορα το θεμα After sale care και Εγγυησεις στο προσκηνιο,χμμμ τι θα γινει τελικα με αυτους τους κυριους της καθε Toyota?Μηπως πρεπει τελικα να συνταξουμε αυτη την ομαδικη επιστολη παραπονων που λεγαμε???
__________________
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
ΝΕΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΤΟΥΟΤΑ TOLIS EE80 CARINA - AVENSIS - CELICA - RAV4 247 10-04-13 15:37
φρενα ΤΟΥΟΤΑ fanderfun Θελω βοηθεια 3 01-11-12 21:00
ΣΥΑΓΕΡΜΟΣ ΤΟΥΟΤΑ nikg6 ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 2 20-09-12 09:40
Συναγερμος Τουοτα GEORGIOS_XYNOS SUPPORT 6 01-05-06 22:37
ΤΟΥΟΤΑ PARTY Νο.2 spiros ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ 18 06-09-05 13:57



Page generated in 0,16582298 seconds (82,39% PHP - 17,61% MySQL) with 41 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 01:46.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)