Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ

ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Re: Φιλικά ανοίγματα και κοντρούλες Corollάκηδων no 2
  #21  
Παλιά 02-10-06, 01:41
Rl
 
Μηνύματα: n/a
Re: Φιλικά ανοίγματα και κοντρούλες Corollάκηδων no 2

Φιλε elpis πραγματικα δ το περιμενα ρε συ.Κ ξερεις ποια ειναι η μλκια οτι στο 0,5 με 0,7 εχει τεραστια διασφορα κατα τη γνωμη μου.Τεσπα σημερα ηρθε 1 φιλαρακι κ βολταραμε κ σκισαμε την Corollitsa μου..Πατησα μαμα ραλυ κ ντς με γα..ζωσε ραλυ το οποιο δε ξερω τι του ειχε κανει ο τυπος..Ρε παιδια ποσα φτανουν αυτα?Τεσπα ανοιξα με Ζ3 κ δουλευα 0,5 κ πηγαιναμε ακριβως τα ιδια!Αρα απο αυριο με το καλο πελατης..Α!Eπισης πατησα 5αρα μπεμπα στο οριο,Με πατησε ΤΤ, αυτα θυμαμαι τωρα..Γεματο βραδυ το σημερινο..Πραγματικα θελω να δω τι θα κανει στο 0,7-0,8..
Re: Φιλικά ανοίγματα και κοντρούλες Corollάκηδων no 2
  #22  
Παλιά 02-10-06, 01:50
Το avatar του χρήστη Nick-K
Nick-K Offline:
 
Εγγραφή: 11-04-2005
Μοντέλο: Ε12
Περιοχή: Κοζάνη
Ηλικία: 41
Μηνύματα: 764
Ευχαρίστησε: 2
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 309
Nick-K είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Re: Φιλικά ανοίγματα και κοντρούλες Corollάκηδων no 2

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Rl";p=&quot Εμφάνιση μηνυμάτων
Φιλε elpis πραγματικα δ το περιμενα ρε συ.Κ ξερεις ποια ειναι η μλκια οτι στο 0,5 με 0,7 εχει τεραστια διασφορα κατα τη γνωμη μου.Τεσπα σημερα ηρθε 1 φιλαρακι κ βολταραμε κ σκισαμε την Corollitsa μου..Πατησα μαμα ραλυ κ ντς με γα..ζωσε ραλυ το οποιο δε ξερω τι του ειχε κανει ο τυπος..Ρε παιδια ποσα φτανουν αυτα?Τεσπα ανοιξα με Ζ3 κ δουλευα 0,5 κ πηγαιναμε ακριβως τα ιδια!Αρα απο αυριο με το καλο πελατης..Α!Eπισης πατησα 5αρα μπεμπα στο οριο,Με πατησε ΤΤ, αυτα θυμαμαι τωρα..Γεματο βραδυ το σημερινο..Πραγματικα θελω να δω τι θα κανει στο 0,7-0,8..
Όλα αυτά σε μιά μέρα??
__________________
Nick-K
Toyota Corolla E12 1.4
nickk_k@hotmail.com
My Gallery

Re: Φιλικά ανοίγματα και κοντρούλες Corollάκηδων no 2
  #23  
Παλιά 02-10-06, 02:45
Rl
 
Μηνύματα: n/a
Re: Φιλικά ανοίγματα και κοντρούλες Corollάκηδων no 2

Φιλε Nick-K οχι σε 1 μερα σε 1-2 ωριτσες που εκανα περατζαδα απο βαρκιζα μεχρι αγιο μητσο.Αν εισαι δυσπιστος φερε μου οποιο αμαξι αναφερω να το εξακριβωσεις "ιδιεις ομασοι.."Οταν βγαινω βολτα πριν βαλω κιολας το μοτερ το σπαω κ ανοιγω με οτι τυχει η κ μονος μου ετσι για να γουσταρω!Αμα βγεις τετοια ωρα σε αυτα τα μερη θα δεις οτι ειναι πολυ ευκολο να ανοιξεις με τοσα αυτοκινητα κ αλλα τοσα!..Α!Επισης επειδη υπαρχουν αρκετοι δυσπιστοι πλεον φροντιζω να εχω μαρτυρες Κ κατι τελευταιο παντα γραφω κ οσους πατησα κ οσους με πατανε..Ξεχασα 1 σιερα βεβαια που ενταξει δ χρειαζεται καν να μιλησω.Πανε καλα..
  #24  
Παλιά 02-10-06, 03:20
Το avatar του χρήστη Nick-K
Nick-K Offline:
 
Εγγραφή: 11-04-2005
Μοντέλο: Ε12
Περιοχή: Κοζάνη
Ηλικία: 41
Μηνύματα: 764
Ευχαρίστησε: 2
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 309
Nick-K είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Φιλικά το έγραψα, δεν είπα πως δεν υπάρχει περίπτωση να άνοιξες με τόσα αυτοκίνητα. Δεν είμαι δίσπιστος! Don't worry!
__________________
Nick-K
Toyota Corolla E12 1.4
nickk_k@hotmail.com
My Gallery

Re: Φιλικά ανοίγματα και κοντρούλες Corollάκηδων no 2
  #25  
Παλιά 02-10-06, 10:25
Rl
 
Μηνύματα: n/a
Re: Φιλικά ανοίγματα και κοντρούλες Corollάκηδων no 2

Ok φιλε μου.Απλα παντα υπαρχουν καποιοι που αμφιβαλουν κ καλα κανουν, απλα δ μ αρεσει σε μενα γιατι δ λεω....μουφιες.Ξεχασα επισης κ 1 golf 1,6 fsi..Παντως εκει που αρχιζεις να νιωθεις μοναξια πρεπει να ναι πανω απο 250ΗΡ.. tongue tongue tongue
Re: Φιλικά ανοίγματα και κοντρούλες Corollάκηδων no 2
  #26  
Παλιά 02-10-06, 12:05
Το avatar του χρήστη ddeus2003
ddeus2003 Offline:
Πορωμένο Μέλος
 
Εγγραφή: 28-08-2005
Μοντέλο: ΑΕ101
Περιοχή: Νεα Ιωνια
Ηλικία: 40
Μηνύματα: 606
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 1 φορές σε 1 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 289
ddeus2003 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Re: Φιλικά ανοίγματα και κοντρούλες Corollάκηδων no 2

Τα 250 για παραλιακη ειναι λιγα πιστεψε με! Το fsi χαρη του εκανες που ασχοληθηκες! Αυτα τα αμαξια ειναι βημα καραβημα. Α και κατι αλλο! Κοιτα να ανεβεις μεχρι τα 180 hp και μετα να βαζεις κοντριτσες με ραλλυ γιατι αν ειναι πρωτου σταδιου με χρονισμο(που τα περισσοτερα ειναι, και πολλα εχουν πολλα περισσοτερα καλουδια) οχι απλα δεν τα πιανεις, αλλα τα κοιτας και με κυαλια
__________________
Jap AE101 - Καποια μερα θα στροφαρω 8αρες (Η μερα ηρθε και το 20v μπηκε)
Ανεμομαζεματα-Διαολοτουρμπισματα
  #27  
Παλιά 02-10-06, 14:33
Το avatar του χρήστη Glanzaboy
Glanzaboy Offline:
 
Εγγραφή: 26-01-2006
Μοντέλο: Ε111 Turbo
Περιοχή: Αθήνα
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 400
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 264
Glanzaboy είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Ρε καφτη Rl δεν ντρεπεσαι να βαζεις κοντρες παλιοκοντρερρρρρ φτιαξτο με το καλο....Οσο για τα saxoralla θα συμφωνησω με τον ddeus2003 ειναι μερικα που δεν πιανονται με πολλα καλουδια επανω μην ξεχνας οτι οι τυποι παιζουν και με τα κιβωτια
__________________
Re: Φιλικά ανοίγματα και κοντρούλες Corollάκηδων no 2
  #28  
Παλιά 02-10-06, 18:01
Rl
 
Μηνύματα: n/a
Re: Φιλικά ανοίγματα και κοντρούλες Corollάκηδων no 2

ddeus2003 κ Glanzaboy εχετε δικιο για τα ραλακια ξενερωσα λιγο γμτ γιατι εχω περασει 2-3 ε κ οσο να ναι ποσο να ανεβει η ατμοσφαιρα με 1 εκκεντροφορο η 1 προγραμμα??!!Αυτο που δε σκεφτηκα ειναι οτι παιζουν κ σασμαν..Ρε συ Glanzaboy δ θυμασαι κ την παρασκευη?..Με τρωει το δεξι μου ποδι ρε γμτ.. Παντως παιδια χαιρομαι που εχω ΤΟΥΟΤΑ κ Corolla.Μετα απο 2 ωρες σπασιμο το μοτερ δεν εκαψε τπτ ουτε απο βενζινη ουτε λαδι ουτε τπτ!Κομπλε!Αμεσως μετα βγηκαμε βολτα με το εσκορτ του φιλου μου κ στα πρωτα 5 λεπτα που το πατησε αρχισαν να ακουγονται τα κουζινετα!!Εχει αλλαξει μηχανη σε 1,6 ατμοσφαιρα της εχει κανει γενικη επισκευη κ παρολαυτα τον εχει αφησει πανω απο 6-7 φορες!!Ηταν η 1η φορα που μου ειπε οτι σκεφτεται να παρει corolla κ να το πεταξει!!Κ αυτος το αγαπαει οπως εγω το δικο μου αλλα του εχει βγαλει τοοοοοσα προβληματα..Κ ειναι κ ατμοσφαιρα!Ββββββββζζζζζζζζζζζζζζζζζζζκκσσσσσσσσσσ σςς
Re: Φιλικά ανοίγματα και κοντρούλες Corollάκηδων no 2
  #29  
Παλιά 02-10-06, 23:17
Το avatar του χρήστη ΣΠΥΡΟΣ ΔΟΪΚΑΣ
ΣΠΥΡΟΣ ΔΟΪΚΑΣ Offline:
 
Εγγραφή: 19-01-2005
Μοντέλο: Corolla TS '02..είχα
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ-ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ
Ηλικία: 42 male
Μηνύματα: 394
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 275
ΣΠΥΡΟΣ ΔΟΪΚΑΣ είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Re: Φιλικά ανοίγματα και κοντρούλες Corollάκηδων no 2

Πάντως και οι ταρίφες έχουν γέλιο,νομίζουν ότι τα πολλά κυβικά και το τράβηγμα από το ρελαντί θα τους σώσουν στην Εθνική..
Μάλλον κάνουν κάποιο λάθος,τουλάχιστον κάτι c220cdi,κάτι e270cdi..
__________________
Corolla TS '02
Re: Φιλικά ανοίγματα και κοντρούλες Corollάκηδων no 2
  #30  
Παλιά 03-10-06, 00:22
Το avatar του χρήστη ddeus2003
ddeus2003 Offline:
Πορωμένο Μέλος
 
Εγγραφή: 28-08-2005
Μοντέλο: ΑΕ101
Περιοχή: Νεα Ιωνια
Ηλικία: 40
Μηνύματα: 606
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 1 φορές σε 1 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 289
ddeus2003 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Re: Φιλικά ανοίγματα και κοντρούλες Corollάκηδων no 2

RL τα ραλλυ με φιτρο προγραμμα εξατμιση εκκεντροφορο χρονισμο σιγουρα φταναν τα 150 αλογα! Αντε πιαστα αν μπορεις(εσυ και ο καθενας) με τα 900 κιλακια τους! Ανεβασε λιγο αλογα και μετα θα παιζεις και εσυ
__________________
Jap AE101 - Καποια μερα θα στροφαρω 8αρες (Η μερα ηρθε και το 20v μπηκε)
Ανεμομαζεματα-Διαολοτουρμπισματα
Κλειστό Θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Φιλικά ανοίγματα και κοντρούλες Corollάκηδων Νo5 corollapatra ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 1638 03-04-11 21:39
Φιλικά ανοίγματα και κοντρούλες Corollάκηδων no 4 ranger ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 1064 16-07-09 10:39
Φιλικά ανοίγματα και κοντρούλες Corollάκηδων no 3 Fanis ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 1404 24-09-08 15:14
Φιλικά ανοίγματα και κοντρούλες Corollάκηδων billlllll ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 2206 27-09-06 15:09



Page generated in 0,17024708 seconds (77,57% PHP - 22,43% MySQL) with 35 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 23:05.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)