Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA EDITIONS > COROLLA EDITIONS > TOYOTA COROLLA 111(G6)

TOYOTA COROLLA 111(G6) 1996 >2002

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 17-01-05, 00:31
menace Offline:
Μικρό Μέλος
 
Εγγραφή: 12-01-2005
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Ηλικία: 45
Μηνύματα: 35
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 239
menace είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
εσυ το ασημοκαπακο φορασ με τα 140hp η το μαυροκαπακο με 160hp η 165hp..???ο μηχανικοσ που σασ ειπα για το μοτερ...δεν του κανω διαφημηση...προσ θεου!!!κατι για κορμο απο carina μου ελεγε πωσ εχει το μοτερ κ κατι τετοια...κ του ζητησα να το δω κ το ειχε βαμμενο μαυρο με κοκκινο...το μοτερ ναι μεν ηταν οπωσ κ αυτο που κατεβασα απο καποιο site αλλα με μπερδεψε που ειπε για κορμο απο carina...!πριν απο αυτο το μοτερ φοραγε το ασημι καπακι κ μου ελεγε οτι ηταν 160 αλογα κ οτι και καλα εκλεινε την ταση του ρευματοσ με εναν διακοπτη απο μεσα κ αυτοματωσ ειχε 140 αλογα για οικονομια και καλα...πωσ μπορω να τσεκαρω οτι δεν ειναι το ασημοκαπακο βαμμενο....κ μου το πλασαρει για μαυροκαπακο 165hp????ασε που ειπε οτι ειναι 170 αλογα....παντωσ μου εχει κολλησει οτι οι περρισοτεροι μηχανικοι ειναι τσαρλατανοι κ το μονο που θελουν ειναι ΛΕΦΤΑ!!!!αν τελικα το βαλω με 3000 ευρω για μαυροκαπακο κ μου βγει ασημοκαπακο βαμμενο...τι κανω παιδια???
Απάντηση με παράθεση
Re: Να Το Βαλω???
  #22  
Παλιά 17-01-05, 00:46
Το avatar του χρήστη MARMEL
MARMEL Offline:
Αdministrator

 
Εγγραφή: 15-02-2004
Μοντέλο: YARIS 1000 99
Περιοχή: πειραιας
Ηλικία: 49 male
Μηνύματα: 9.907
Ευχαρίστησε: 10
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 6 φορές σε 6 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1237
MARMEL είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Re: Να Το Βαλω???

εγω φοραω το ασημι.ποιος σου ειπε οτι το ασημι ειναι 140αλογα? ποιος σου ειπε οτι το ασημι ειναι χειροτερο απο το μαυροκαπακο? θεωρητικα ειναι πιο δυνατο το μαυρο αλλα με χειροτερη ροπη. το μαυρο εχει πολυ πιο αδυνατες μπιελες που σημαινει οτι εισαι μεχρι εκει. το ασημι αντεχει παρα πολλα να του βαλεις επανω λογω ενυσχιμενων μπιελων που φοραει. παντως κατι τρεχει με τον μηχανικο σου και τρεξε και συ μακρια του. μεχρι εδω βρωμαει παντως.
__________________
AEK
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 17-01-05, 00:57
menace Offline:
Μικρό Μέλος
 
Εγγραφή: 12-01-2005
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Ηλικία: 45
Μηνύματα: 35
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 239
menace είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
THANKs marmel...!σιγουρα θελει προσεχτικεσ κινησεισ...
Απάντηση με παράθεση
Re: Να Το Βαλω???
  #24  
Παλιά 17-01-05, 08:43
g6 Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 29-12-2003
Μηνύματα: 304
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 279
g6 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Re: Να Το Βαλω???

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MARMEL";p=&quot Εμφάνιση μηνυμάτων
απλα ελα για καφε την παρασκευη. κοιτα δεν ειναι ferrari ετσι? ενα απλο γρηγορο αμαξι ειναι που μετα τα 120-140 τρελενεται. ειναι τοσο απλωμενο που νομιζεις οτι δεν παει. αν δεις το κοντερ να ανεβαινει σαν στροφομετρο θα καταλαβεις. ασε δε μιλαω αλλο γιατι στο τελος θα γινει παρεξηγηση. αλωστε δεν το εχω το αμαξι για να κανω κοντρες. αλλα δεν μπορω να βλεπω αλλους μπροστα μου γμτ
Συμφωνω απολύτως και επαυξάνω. Levin και πάλι levin τα χιλιομετρα μαζευοναται χωρις να το καταλαβεις. Γνωμη μου παντα ενα απο τα κορυφαια ατμοσφαιρικα μοτερ ίσως ενα κλικ πιο κατω απο τα vtec.
Απάντηση με παράθεση
Re: Να Το Βαλω???
  #25  
Παλιά 17-01-05, 14:01
Anonymous Offline:
 
Εγγραφή: 21-10-2003
Μηνύματα: 1.377
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
Anonymous είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Re: Να Το Βαλω???

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MARMEL";p=&quot Εμφάνιση μηνυμάτων
xenos κοιτα να δεις. με ξερουν αρκετοι και πιστευω να ξερουν οτι δε λεω μ@λ@κιες.τωρα αν δεν πιστευεις τι να πω? μιλαω παντα για ΜΑΜΑ καταστασεις. ποιο απο αυτα που ειπα νομιζεις οτι θα μπορουσε να με περασει? τα εχω περασει ολα και τα πιο πολλα ειναι φιλων και εχουμε κανει και αναβαση και καταβαση και ευθεια. μακαρι να σουν μπροστα. τωρα για τους αγνωστους που τυχαινω στο δρομο ολοι με υποτιμουν επειδη δεν ειναι μπανικο το αμαξι μου και μου κανουν σινιαλο ταχα κανε στην ακρη ρε. οταν την τρωνε ομως κανουν οτι ψαχνουν το ντουλαπακι να μη γινουν ξεφτιλα στην γκομενα.ΟΛΟΙ ΜΑ ΟΛΟΙ. και σε ρωταω γιατι κοβουν ρυθμο? γιατι δεν ξαναπλησιαζουν?
ΟΛΟΙ ΜΑ ΟΛΟΙ. παντως xenos εχουμε φυγει παλι εκτος topic και θα μας κραξουν παλι. απλα ειπα στο φιλο που ψαχνεται του ειπα να καταλαβει περιπου με τι γκαζια θα μπορει να παιζει.. οτι σου λεω μπορω ανα πασα στιγμη να στο αποδειξω φιλε. αλωστε τα εχουμε ξαναπει αυτα και σε αλλο topic
Ρε marmel, γιατι αρπαζεσαι? Συζητηση κανουμε. Απλα πιστευω πωε δεν υπαρχει normal 1.8Τ. Ενα Α3 με προγραμμα παει ~200, σωστα? Εκει πως πας? Δεν θελω ουτε να σε μειωσω, ουτε τπτ... 8)

Φιλικα........

υγ.εβαψες τις δαγκανες?
Απάντηση με παράθεση
Re: Να Το Βαλω???
  #26  
Παλιά 17-01-05, 15:20
Το avatar του χρήστη MARMEL
MARMEL Offline:
Αdministrator

 
Εγγραφή: 15-02-2004
Μοντέλο: YARIS 1000 99
Περιοχή: πειραιας
Ηλικία: 49 male
Μηνύματα: 9.907
Ευχαρίστησε: 10
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 6 φορές σε 6 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1237
MARMEL είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Re: Να Το Βαλω???

το μαμησες το θεμα ρε xenos . ειπαμε μαμα καταστασεις. τα 1.8 Τ ψηλα δεν εχουν καθολου μα καθολου. αστα τα προγραμματα και τα κολπα. μιλαμε μαμα 1.8τ. φιλε g6 γιατι ενα κλικ πιο κατω απο τα v-tec? σε τεχνολογια? σε συνολο? σε δυναμη? φυσικα τα παραδεχομαι ολα τα μοτερ της HONDΑ.δεν ειπα οτι εχεις λαθος απλα ρωταω φιλε.
__________________
AEK
Απάντηση με παράθεση
Re: Να Το Βαλω???
  #27  
Παλιά 17-01-05, 16:07
Το avatar του χρήστη vagelisteo
vagelisteo Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 10-09-2004
Μοντέλο: Ε12
Περιοχή: Καπανδρίτι Αττικής
Ηλικία: 45
Μηνύματα: 357
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 275
vagelisteo είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Re: Να Το Βαλω???

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MARMEL";p=&quot Εμφάνιση μηνυμάτων
ΥΠΑΡΧΕΙ ανακοινωση στην αρχη της σελιδας. στις 9 μαζευομαστε. υπαρχει και χωρος να παρκαρουμε. τωρα για να μαθεις πως να ερθεις ρωτα κανεναν ταξιτζη οπως τον vagelistheo για παραδειγμα. ειναι πρωτος στις συγκοινωνιες. μονο για γαμο μην του πεις ε?
Ευχαριστω για τα καλα σου λογια :x
Απάντηση με παράθεση
Re: Να Το Βαλω???
  #28  
Παλιά 17-01-05, 16:10
Το avatar του χρήστη MARMEL
MARMEL Offline:
Αdministrator

 
Εγγραφή: 15-02-2004
Μοντέλο: YARIS 1000 99
Περιοχή: πειραιας
Ηλικία: 49 male
Μηνύματα: 9.907
Ευχαρίστησε: 10
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 6 φορές σε 6 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1237
MARMEL είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Re: Να Το Βαλω???

ε αφου ξερεις εσυ πως να του εξηγησεις του ανθρωπου να παει ρε συ. αν του πω εγω μπορει να βρεθει σε καμια χαλκιδα. παντα κατατυχη την βρισκω την καφετερια
__________________
AEK
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 17-01-05, 17:48
menace Offline:
Μικρό Μέλος
 
Εγγραφή: 12-01-2005
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Ηλικία: 45
Μηνύματα: 35
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 239
menace είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
καλησπερα στουσ πωρωμενουσ corollakides!!!!τελικα με ψησατε με το μοτερ κ θα προβω σε ενεργειεσ τοποθετησησ αν ολα πανε καλα....μιλαω παντα για το 4e-ge!!!3000 ευρω με τοσα καλουδια ειναι καλη τιμη!περιμενω να δω τι θα παιξει με την τραπεζα κ αν ολα πανε καλα κ τσιμπησω το δανειο...το εχω βαλει με κλειστα τα ματια!!μακαρι ολα να πανε supra ...εε.. super εννοω..κ να το βαλω!!!
Απάντηση με παράθεση
Re: Να Το Βαλω???
  #30  
Παλιά 17-01-05, 18:31
Το avatar του χρήστη MARMEL
MARMEL Offline:
Αdministrator

 
Εγγραφή: 15-02-2004
Μοντέλο: YARIS 1000 99
Περιοχή: πειραιας
Ηλικία: 49 male
Μηνύματα: 9.907
Ευχαρίστησε: 10
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 6 φορές σε 6 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1237
MARMEL είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Re: Να Το Βαλω???

ρε συ να το βαλεισ . αλλα ποτε μα ποτε να μην βιαζεσαι. να σιγουρευτεισ πρωτα. απο ποιον θα το βαλεις? απο αυτον τον μηχανικο το μαυροτσουκαλο που εχεις? ωχωχωχ
__________________
AEK
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA EDITIONS > COROLLA EDITIONS > TOYOTA COROLLA 111(G6)

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Τι μπαταρια να βαλω? DJKEY TOYOTA COROLLA T-SPORT 48 16-12-09 13:00
Να βαλω μοτερ? xaralampos ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 14 25-11-09 21:08
τι ζαντολαστιχα να βαλω? jason TOYOTA COROLLA 111(G6) 17 11-12-07 08:45
Τι καταλυτη να βαλω dragon TOYOTA COROLLA 111(G6) 4 22-05-07 23:57
Να Βαλω Ττε ή Οχι? thanos0300 TOYOTA COROLLA E 12 12 05-12-05 21:03



Page generated in 0,16467810 seconds (82,20% PHP - 17,80% MySQL) with 44 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 04:05.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)