Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA EDITIONS > COROLLA EDITIONS > TOYOTA COROLLA E15

TOYOTA COROLLA E15 Το ομορφοτερο sedan μετα την 101

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #231  
Παλιά 14-03-09, 04:10
Το avatar του χρήστη LAKISdj
LAKISdj Offline:
Μέλος
 
Εγγραφή: 01-07-2008
Μοντέλο: COROLLA 1.6 SOL M-MT
Περιοχή: ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ηλικία: 55
Μηνύματα: 130
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 207
LAKISdj είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από corolla66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Μισο λεπτό ρε Λάκη γιατι σε βλέπω "αγχωμένο" ,στο video που ανεβασες ολα ηταν Οκ ! ,ποτε στα κανει αυτά ?? και μενα καμμια φορά αμα γυρίσω απο tv στο μενου μπορει στιγμιαία να το κανει αυτο ,αλλά πατωντας ραδιο π.χ φευγει ..τωρα για τα άλλα που αναφερεις δοκιμασες και καμμια άλλη καρτα ,εγω δοκιμασα 1-2 το καλοκαιρι και εστρωσε ...

Τωρα αντικατασταση συσκευής νομιζω ,αν δεν εχει λειτουργική βλάβη σοβαρη ,δεν σου κανει κανενας..,δεν ξερω κιολας έτσι νομιζω .. χτυπα ξυλο δηλ.αλλά δεν εχω ακουσει ρε συ παραπονα για την 711 μια και η ιδια μαπινει και στο vw san 720 με άλλη προσοψη ..

Τωρα για την άλλη που ανφερεις απο θεσ/κη εμενα δε μου αρεσει ρε συ και άσε τι γραφει το site ,πιο φινετσατη ειναι η 711 όσο για φωτισμό δεν ειναι ακριβος πορτοκαλι ρε συ καιτι ενδιαμεσο ειναι...

Αυτα και μην αγχωνεσαι ρε συ ,δε νομιζω να ειναι σοβαρα αυτά..
τωρα σου ειπα απο την αρχή να μιλήσεις με τον Θωμά (tpapo) ,για ευνόητους λόγους απο αυτον εχουμε παρει καμμια 10 αρια συσκευές το καλοκαιρι golf-passat-corolles with no problem !

Αυτα ,τα λέμε φιλε
Δεν ξέρω γιατί τους υπερασπίζεστε τόσο, αλλά εγώ εχω μάθει με τα λεφτά μου Γ.......ω και την κυρα μου.
πλήρωσα ότι μου είπαν της μετρητοίς και απαιτώ να εχω ένα σωστό μηχάνημα.Αν εσένα δεν σε πειράζει που σου το κάνει καμιά φορά, έμενα με πειράζει που μου το κάνει συνέχεια.
Όταν το αγόρασα δεν μου είπαν ότι μπορεί να εχω κάποια προβλήματα, το πρόβαραν σαν πολύ καλό και αξιόπιστο.
Αυτό θέλω και εγώ να εχω. Γιατί μετά από 8 η 9 μίνες αν δεν δουλεύουν κάποια προγράμματα, η c.d, η dvd, η TV, τη θα πω δεν πειράζει τα 600 Euro, η θα ψάχνω τους Κινέζους.Εγώ αγόρασα μηχάνημα από επίσημο μαγαζί όχι από Κινέζους, με τους Κινέζους ας τα βρουν τα παΐδια Θωμάς-Νίκος, εγώ πρέπει να είμαι ικανοποιούμενος από το μαγαζί που το πήρα.!!! Όσο για κάρτες S.D. εχω τρεις και μάλιστα η δυο έχουν 23(2GB SanDisk 50X) & 35(2GB Kingston ULTRA III) αντίστοιχα.
Αν θες να μάθεις τους πρωτινά να πάω Λαμία αυθημερόν να το δουν, και δεν θα με πείραζε τα έξοδα και η κούραση.
Τα προβλήματα τα είδες, εσύ τα θα έκανες στη θέση μου.?
Σκέψου να πάρεις ένα κινητό τηλέφωνο και από την πρώτη μέρα σου έκανε κάτι ανάλογο( να θέλεις να βάλεις και να βγάλεις την κάρτα για να δουλέψει, και να σου βγάζει και άλλη οθόνη μέσα{μου το κάνει συνέχεια},δεν θα είχες την απαιτήσει να σου το ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΉΣΟΥΝ.?????
όσο για το VIDEO που ανέβασα, το ανέβασα για να δείξω την λειτουργικότητα του συστήματος, και δεν έθιξα το πρόβλημα που είχα. Και να ήταν Ο.Κ. στο video την δεύτερη μέρα που το πήρα(που δεν ήταν, πίστευα ότι δεν του έκανα κάποια ρυθμίσει) επιτρέπετε να βγάλει το μηχάνημα από την 5 η6 η10, μέρα πρόβλημα???.Και δεν θα δεχτώ από κανέναν ότι χάλασε από κακή χρήσει δίκια μου.
23 χρονιά με μηχανήματα ασχολούμαι χάριν στην δουλεία μου D.J. ούτε βελόνα(pikap) δεν εχω σπάσει.
Αρκετά σας κούρασα.(υοφφφφφφφ....!!!!)
Απάντηση με παράθεση
  #232  
Παλιά 16-03-09, 18:48
corolla66 Offline:
Νεότατος
 
Εγγραφή: 09-05-2008
Ηλικία: 57
Μηνύματα: 22
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 198
corolla66 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από LAKISdj Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν ξέρω γιατί τους υπερασπίζεστε τόσο, αλλά εγώ εχω μάθει με τα λεφτά μου Γ.......ω και την κυρα μου.
πλήρωσα ότι μου είπαν της μετρητοίς και απαιτώ να εχω ένα σωστό μηχάνημα.Αν εσένα δεν σε πειράζει που σου το κάνει καμιά φορά, έμενα με πειράζει που μου το κάνει συνέχεια.
Όταν το αγόρασα δεν μου είπαν ότι μπορεί να εχω κάποια προβλήματα, το πρόβαραν σαν πολύ καλό και αξιόπιστο.
Αυτό θέλω και εγώ να εχω. Γιατί μετά από 8 η 9 μίνες αν δεν δουλεύουν κάποια προγράμματα, η c.d, η dvd, η TV, τη θα πω δεν πειράζει τα 600 Euro, η θα ψάχνω τους Κινέζους.Εγώ αγόρασα μηχάνημα από επίσημο μαγαζί όχι από Κινέζους, με τους Κινέζους ας τα βρουν τα παΐδια Θωμάς-Νίκος, εγώ πρέπει να είμαι ικανοποιούμενος από το μαγαζί που το πήρα.!!! Όσο για κάρτες S.D. εχω τρεις και μάλιστα η δυο έχουν 23(2GB SanDisk 50X) & 35(2GB Kingston ULTRA III) αντίστοιχα.
Αν θες να μάθεις τους πρωτινά να πάω Λαμία αυθημερόν να το δουν, και δεν θα με πείραζε τα έξοδα και η κούραση.
Τα προβλήματα τα είδες, εσύ τα θα έκανες στη θέση μου.?
Σκέψου να πάρεις ένα κινητό τηλέφωνο και από την πρώτη μέρα σου έκανε κάτι ανάλογο( να θέλεις να βάλεις και να βγάλεις την κάρτα για να δουλέψει, και να σου βγάζει και άλλη οθόνη μέσα{μου το κάνει συνέχεια},δεν θα είχες την απαιτήσει να σου το ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΉΣΟΥΝ.?????
όσο για το VIDEO που ανέβασα, το ανέβασα για να δείξω την λειτουργικότητα του συστήματος, και δεν έθιξα το πρόβλημα που είχα. Και να ήταν Ο.Κ. στο video την δεύτερη μέρα που το πήρα(που δεν ήταν, πίστευα ότι δεν του έκανα κάποια ρυθμίσει) επιτρέπετε να βγάλει το μηχάνημα από την 5 η6 η10, μέρα πρόβλημα???.Και δεν θα δεχτώ από κανέναν ότι χάλασε από κακή χρήσει δίκια μου.
23 χρονιά με μηχανήματα ασχολούμαι χάριν στην δουλεία μου D.J. ούτε βελόνα(pikap) δεν εχω σπάσει.
Αρκετά σας κούρασα.(υοφφφφφφφ....!!!!)
Οκ φιλε μη "βαράς"
έχουμε μάλλον διαφορετικές αντιλήψεις περι των συσκευών μια και εγω βλέπεις δεν ειμαι και τοσο σχετικός
ελπίζω να βρεθει λύση και να πάνε όλα οκ
Απάντηση με παράθεση
  #233  
Παλιά 16-03-09, 20:58
Το avatar του χρήστη LAKISdj
LAKISdj Offline:
Μέλος
 
Εγγραφή: 01-07-2008
Μοντέλο: COROLLA 1.6 SOL M-MT
Περιοχή: ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ηλικία: 55
Μηνύματα: 130
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 207
LAKISdj είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από corolla66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Οκ φιλε μη "βαράς"
έχουμε μάλλον διαφορετικές αντιλήψεις περι των συσκευών μια και εγω βλέπεις δεν ειμαι και τοσο σχετικός
ελπίζω να βρεθει λύση και να πάνε όλα οκ
Δεν σε μάλωσα, ούτε βάρεσα.!
Δεν είναι διαφορετική αντίληψη να αγοράζεις ένα προϊών και να θες να είναι ένταξη.!!!
Απάντηση με παράθεση
  #234  
Παλιά 17-03-09, 14:38
Το avatar του χρήστη GreekBoy
GreekBoy Offline:
Μέλος
 
Εγγραφή: 16-02-2007
Περιοχή: Αθήνα
Ηλικία: 46 male
Μηνύματα: 127
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 223
GreekBoy είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Λάκης: απαίτησε αλλαγή γιατί οφείλουν να έχουν εγγύηση σε όλα τα προιόντα τουλάχιστον 1 χρόνου.

Πώς τα πάς κατά τα άλλα με το MMT?
Απάντηση με παράθεση
  #235  
Παλιά 17-03-09, 15:51
Το avatar του χρήστη LAKISdj
LAKISdj Offline:
Μέλος
 
Εγγραφή: 01-07-2008
Μοντέλο: COROLLA 1.6 SOL M-MT
Περιοχή: ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ηλικία: 55
Μηνύματα: 130
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 207
LAKISdj είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από GreekBoy Εμφάνιση μηνυμάτων
Λάκης: απαίτησε αλλαγή γιατί οφείλουν να έχουν εγγύηση σε όλα τα προιόντα τουλάχιστον 1 χρόνου.

Πώς τα πάς κατά τα άλλα με το MMT?
Αυτό προσπαθώ να εξηγήσω στον φίλο, αλλά από πότε είναι θέμα αντιληψεις η καλή λειτουργια τον συσκευών που αγοράζουμε!!! δεν ξέρω.

Όσο για το M-MT, μια χαρά, βενζίνη θέλει και όλα μια χαρά, εδώ και ενάμιση χρονο τωρα που το εχω.
Απάντηση με παράθεση
  #236  
Παλιά 19-03-09, 22:29
corolla66 Offline:
Νεότατος
 
Εγγραφή: 09-05-2008
Ηλικία: 57
Μηνύματα: 22
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 198
corolla66 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από LAKISdj Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτό προσπαθώ να εξηγήσω στον φίλο, αλλά από πότε είναι θέμα αντιληψεις η καλή λειτουργια τον συσκευών που αγοράζουμε!!! δεν ξέρω.

Όσο για το M-MT, μια χαρά, βενζίνη θέλει και όλα μια χαρά, εδώ και ενάμιση χρονο τωρα που το εχω.
Φιλε μου Λάκη απλά έκανα χιούμορ ,λέγοντας "μη βαράς" για να ελαφρυνω λίγο τη κατάσταση ,μη παρεξηγηθώ κιόλας

Οσο για τα περι διαφορετικής αντίληψης ίσως δεν τα ειπα εγω καλά ,εννοώ ότι και μένα καπου ψιλοκόλαγε και εκανε και κανα Reset που και που αλλά δεν εδωσα και πολύ σημασία μια και αυτά που ηθελα τα έκανε και με το παραπάνω

Στείλτο πίσω να στο φτιάξουν ,αλλίμονο νεα συσκευή ειναι ή να στην αλλάξουν αν κάνει τρελλά ,δεν το συζητάω..

Αυτά
Απάντηση με παράθεση
Corolla DVD for E15 and Auris
  #237  
Παλιά 20-03-09, 15:30
jkal Offline:
Νεότατος
 
Εγγραφή: 19-03-2009
Μηνύματα: 12
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
jkal είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Corolla DVD for E15 and Auris

Παιδιά γεια σας και από εμένα,
Νέο μέλος στο Forum, προσεχώς κάτοχος Corolla E-15 1.6 mmt.
Αφού διάβασα όλα τα post, ήθελα να ρωτήσω σε όσους έβαλαν τα DVD, (από Λαμία ή αλλού), αν είναι γενικά ευχαριστημένοι όσον αφορά αξιοπιστία ευχρηστία, λειτουργικότητα του συστήματος. Κυρίως με ενδιαφέρει η αξιοπιστία και ρωτάω εσάς καθότι μετά από σχεδόν ένα χρόνο συμβίωσης μαζί τους θα έχετε βγάλει τα συμπεράσματα και τις απόψεις σας επί του θέματος. (ή και τυχόν βλάβες, μακρυά από εμάς).
Ευχαριστώ.
Απάντηση με παράθεση
  #238  
Παλιά 22-03-09, 19:09
Το avatar του χρήστη LAKISdj
LAKISdj Offline:
Μέλος
 
Εγγραφή: 01-07-2008
Μοντέλο: COROLLA 1.6 SOL M-MT
Περιοχή: ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ηλικία: 55
Μηνύματα: 130
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 207
LAKISdj είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από jkal Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδιά γεια σας και από εμένα,
Νέο μέλος στο Forum, προσεχώς κάτοχος Corolla E-15 1.6 mmt.
Αφού διάβασα όλα τα post, ήθελα να ρωτήσω σε όσους έβαλαν τα DVD, (από Λαμία ή αλλού), αν είναι γενικά ευχαριστημένοι όσον αφορά αξιοπιστία ευχρηστία, λειτουργικότητα του συστήματος. Κυρίως με ενδιαφέρει η αξιοπιστία και ρωτάω εσάς καθότι μετά από σχεδόν ένα χρόνο συμβίωσης μαζί τους θα έχετε βγάλει τα συμπεράσματα και τις απόψεις σας επί του θέματος. (ή και τυχόν βλάβες, μακρυά από εμάς).
Ευχαριστώ.
Καταρχήν πολύ καλή η αγορά του 1.6 M-MT, εχω το ίδιο και συνεπώς εχω άμεση γνώμη για το σηγκεκρημενο NTOY-NTOY.
Αν διαβάσεις σχεδόν από την άρχει τα POST, θα δεις και videohttp://www.youtube.com/watch?v=1A_Av...e=channel_pageτου συγκεκριμένου μηχανήματος, και τα τυχών προβλήματα post 229. Σε λίγες μέρες θα δημοσιεύσω, τη θα μου πουν τα παιδιά από την Λαμία, για τα προβλήματα που αντιμετωπίζω με το CAR PPC DVD GPS.
ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ ΤΟΝ ΕΞΕΛΙΞΕΩΝ.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη diafanh-psyxh : 22-03-09 στις 19:53.
Απάντηση με παράθεση
  #239  
Παλιά 13-04-09, 13:35
Το avatar του χρήστη LAKISdj
LAKISdj Offline:
Μέλος
 
Εγγραφή: 01-07-2008
Μοντέλο: COROLLA 1.6 SOL M-MT
Περιοχή: ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ηλικία: 55
Μηνύματα: 130
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 207
LAKISdj είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Σε λίγες μέρες θα δημοσιεύσω, τη θα μου πουν τα παιδιά από την Λαμία, για τα προβλήματα που αντιμετωπίζω με το CAR PPC DVD GPS.
ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ ΤΟΝ ΕΞΕΛΙΞΕΩΝ.[/quote]


Η απάντηση λοιπόν ήταν καταλυτική...!!! επιστρέφω το προβληματικό μηχάνημα πίσω και θα μου στείλουν καινούργιο....!!!!
Μέτα από αυτό εχω πλέον μεγάλη εμπιστοσύνη στα παιδιά ΝΙΚΟ & ΘΩΜΑ απο την Λαμία.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη corollapatra : 13-04-09 στις 13:47.
Απάντηση με παράθεση
  #240  
Παλιά 13-04-09, 20:30
Το avatar του χρήστη GreekBoy
GreekBoy Offline:
Μέλος
 
Εγγραφή: 16-02-2007
Περιοχή: Αθήνα
Ηλικία: 46 male
Μηνύματα: 127
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 223
GreekBoy είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
ωραίος ρε μάν, τελικά βρήκες το δίκιο σου. Μπράβο στα παιδιά της Λαμίας!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA EDITIONS > COROLLA EDITIONS > TOYOTA COROLLA E15

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
new Corolla - Auris 2018 Fanis ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 6 11-05-18 09:56
Corolla ή Auris kostass Θελω βοηθεια 15 03-07-12 19:43
Απο Corolla σε Auris christos67 TOYOTA AURIS 6 03-04-11 21:10
TRD COROLLA - AURIS ARC Adelaide Janakas ΓΕΝΙΚΑ 13 12-03-08 08:05
Corolla 2008 η Auris ???? Fanis ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 231 06-05-07 11:48



Page generated in 0,17928505 seconds (81,94% PHP - 18,06% MySQL) with 43 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 01:25.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)