Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΣΧΕΤΑ ΘΕΜΑΤΑ > ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΙ

ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΙ Μαλώστε, διαφωνίστε όσο θέλετε!!!!!!

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Re: Mechanicaf Vs All
  #11  
Παλιά 23-11-05, 17:14
Το avatar του χρήστη ranger
ranger Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 27-03-2005
Μοντέλο: E-12 Tsport facelift
Περιοχή: 'Ιλιον
Ηλικία: 43 male
Μηνύματα: 4.110
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 651
ranger θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος ranger θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Re: Mechanicaf Vs All

Θα συμφωνήσω με την τοποθέτηση του φίλου Jims192...
Τo forum υπάρχει για την ανταλλαγή απόψεων μεταξύ των μέλών, όχι για ξεκατινιάσματα... Κανείς δεν επιβάλει λογοκρισία, αλλα θα πρέπει οτι γράφουμε να το σκεφτόμαστε πρώτα, επειδη μπορει να το διαβάσουν και νέα μέλη ή άτομα που μπαινουν διερευνητικά στο forum για να δούνε τι παιζει στο club. Σκεφτείτε τι άποψη θα σχηματίσουν αυτοι για την ενότητα και την σοβαρότητα του Club μας....
Όποιος κατάλαβε κατάλαβε...
Προς Θεού, εγώ δεν είπα να γίνουμε δίθεν και σοβαροφανεις, στο κάτω κάτω όπως έχει πει και ο Σπύρος το Club πάνω από όλα είναι μια παρέα... Και ο χαβαλές θα υπάρχει παράλληλα με τη συζήτηση οεο!!!
Για να οργανώσουμε καμια εκδρομή Σαλόνικα.... (Jims μας αντέχεις;;;
__________________
COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
Administrator Ειδικών Επιχειρήσεων


Κάντε τους δρόμους πιο ασφαλείς, είναι ευθύνη όλων μας...
Re: Mechanicaf Vs All
  #12  
Παλιά 24-11-05, 09:58
Το avatar του χρήστη Sotosgl
Sotosgl Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 28-01-2005
Περιοχή: Γερακας Αττικης
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 318
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 267
Sotosgl είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Re: Mechanicaf Vs All

Προς Θεου ρε παιδια δεν θελω να κατηγορησω καποιον συγκεκριμενα ουτε να τον κανω να τσακωθει με ολους μονο και μονο για χαβαλε αλλα οπως αναφερω και στο γνωστο Marmel Vs Wastegate
Χιλιαδες posts και forums εχουν καταστραφει κατα την διαρκεια αυτης της κοντρας απλες αγγελιες γινονται πεδια μαχης,αποριες μελων χανονται στους εκατονταδες διαξιφισμους τους αλλα καιρος ειναι ολα αυτα να γινουν παρελθον με εναν χωρο ειδικα διαμορφωμενο για μαχη....
Αυτα θελω να γλυτωσω αμα εχετε διαφωνιες να ερθετε εδω να ξεθυμανετε και οχι οπου βρητε.
Με αυτην την λογικη να καναμε Subaru Vs. Silvertop,Silvertop Vs. Blacktop ,Tετρακινηση Vs Αll και αλλα πολλα απλα οταν ενα νεο μελος κανει την πρωτη βολτα του θα παει να δει για κοντρες και θα δει 5 μαντραχαλαδες να φωναζουν και να μην καταλαβαινει τιποτα.
Δεν περιμενω ο Mechanicaf να παρει μερος σε αυτο το παιχνιδι αλλα τουλαχιστον να το διασκεδασουμε και να λυσουμε καθε παρεξηγηση αν υπαρχει
Τι γκρινιαρηδες ειστε εσεις? ΑΠΑΠΑΠΑΠΑ
Τωρα που λυσαμε τις διαφορες μας......
Γυρος 2ος (Με μπόλικες πατάτες και Sauce)
Ding Ding
  #13  
Παλιά 24-11-05, 12:54
mechanicaf Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 29-05-2004
Ηλικία: 48
Μηνύματα: 452
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 289
mechanicaf είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Εγω θα πω κατι και δεν θα το συνεχισω.Ποτε μου δε θεωρω οτι τα βαζω και κοντραρω κανεναν.Δεν θιγω προσωπικοτητες αλλα συμπεριφορες.Σεβομαι ολους οσους γραφουν και γι'αυτο δε θεωρω παιχνιδι το τοπικ που ανοιξες Sotosgl.Δεν με ενοχλει ομως, γιατι πραγματικα το εννοω οτι ο καθενας μπορει να λεει οτι θελει ακομα και οταν μιλαει για μενα.Ξερεις ομως ποια ειναι η μεγαλη διαφορα;Να σεβεσαι τον αλλον και οχι τις αποψεις του δεν πειραζει.
Οποιος συμφωνει με εμενα δεν παει να πει οτι ταιριαζουμε ουτε το αντιστροφο.Δεν απαξιω για κανεναν και ιδιως για παιδια,ναι παιδια που εχουν παρει τα μυαλα τους αερα.Πιστευω οτι τους βοηθαω.Αν οχι απαιτω να μου το πουν εξαρχης για να μην χανουμε και το χρονο μας.Καλυτερα δεν θα ηταν να μου ελεγαν 'ρε mechanicaf δεν μας ενδιαφερουν αυτα που λες' εμεις θα συνεχισουμε να πιστευουμε αυτα που εχουμε στην 'καρκαλα' μας'.Τι και αν μιλας με αριθμους.Καποιος μου ειχε προτεινει να κοψω τα περιοδικα με 'χαλανε' ελεγε!Το οτι ηταν αυτος ασχετος δεν τον ενοχλησε.Το οτι διαβαζα εντυπα τον ενοχλουσαν!
Τεσπα τη θεση μου την εχω ξεκαθαρισει.Προσωπικα θα κανω διαλογο με ατομα που πιστευω οτι με βοηθουν αλλα και αναζητουν τη βοηθεια μου πανω στα λιγα θεματα που γνωριζω και ειδικα στα 20V.
Δεν νομιζω ασχετα αν και ειμαι καμποσο καιρο στο φορουμ να εχω και τις τρελλες δημοσιευσεις.Σε οποιον λεει κατι αυτο εχει καλως ή αλλοι ας ψαχτουν.
Θελω να γραφω ουσιωδη πραγματα και μονο κατοπιν ωριμου σκεψεως.Αν το πετυχαινω ας το κρινετε εσεις!!
Re: Mechanicaf Vs All
  #14  
Παλιά 24-11-05, 13:13
Το avatar του χρήστη Ayrton
Ayrton Offline:
Administrator
 
Εγγραφή: 06-12-2004
Μοντέλο: Avensis 2009 1.8 CVT
Περιοχή: Πετρούπολη
Ηλικία: 47 male
Μηνύματα: 2.901
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 527
Ayrton είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Re: Mechanicaf Vs All

Μετά και απο την απάντηση του mechanicaf, δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος να συνεχίσουμε την κουβέντα σε αυτό το τόπικ. Για αυτό παρακαλώ να μην το συνεχίσει κανένας. Θέλω να πιστεύω ότι δεν θα υποχρεωθώ να το διαγραψω τελείως και ότι θα εισακουστώ!
__________________
"Racing is in my Blood......
............... its my LIFE"


Corolla Club
Administration Group
Διοικητικό Μέλος
Κλειστό Θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΣΧΕΤΑ ΘΕΜΑΤΑ > ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΙ

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;



Page generated in 0,11915803 seconds (77,43% PHP - 22,57% MySQL) with 29 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 06:25.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)