Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΣΧΕΤΑ ΘΕΜΑΤΑ > Θελω βοηθεια

Θελω βοηθεια Ζητηστε βοηθεια και θα χαρουμε να σας βοηθησουμε μονο περι χρησης του forum.

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 19-10-09, 17:35
mazdakias Offline:
Νεότατος
 
Εγγραφή: 04-10-2009
Ηλικία: 41
Μηνύματα: 11
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
mazdakias είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MARMEL Εμφάνιση μηνυμάτων
οποιος παρει και αμα το παρει τ αμαξι μου θα με ευχαριστει χρονια φιλε...

και εχε υποψιν σου οτι ρολο παιζει το σασι και μονο το σασι για αυτο επεμενα κοιτα να μην ειναι τρακαρισμενο...

και ξανα εχε υποψιν σου οτι ΕΨΑΧΝΑ 2 ολοκληρα χρονια να βρω corolla διπορτη ΑΤΡΑΚΑΡΙΣΤΗ χωρις να εχει αλαξει ουτε ενα τζαμι. 2 χρονια ακριβως. ειχα αγορασει 13000 ευρω ενα g6 2001 μοντ το πληρωσα αλλα η συμφωνια ηταν να το ανεβασω σε δικη μου ραμπα. μολις το ανεβασα φανηκαν ολα. μου δωσε τα λεφτα πισω και κατευθειαν την επομενη μερα πηρα την 101 που εχω...
υπομονη...
αλλα τι σε πειραζει η χρονολογια δλδ το 96 η το 97? για να καταλαβω δλδ
Πανο και παλι 1000 thanks!Το θεμα με την χρονολογια που με απασχολει ειναι για τα νεα μετρα.Δυστηχως 1 ετος εχει διαφορα!Αν ισχυσουν αυτα που ειπαν εκτος οτι θα εχει +50ε διαφορα απο το 1997 θα εχει και απαγορευση εισοδου στον δακτυλιο πραγμα που ειναι απαγορευτικο για μενα λογω δουλειας.Οχι οτι μπενω καθε μερα δακτυλιο αλλα οταν χρησιμοποιω το δικο μου car στην δουλεια εχω καποια οφελη οχι οικονομικα βεβαια απλα φευγω ποιο νωρις και τετοια βασικα δεν δινω λογαριασμο.....
Το θεμα με το τρακαρισμα το ειπα και εγω.Να εχει αλλαξει ενα φτερο δεν με πειραζει αλλα οχι μετοπες σασι κλπ.Για να φανταστεις ο μηχανικος μου δεν το ειδε καν ολο μολις πειγε εκει το κατεβασε και του λεει φυγε!
Βεβαια το παιδι μου φανηκε οτι δεν το ηξερε τουλαχιστον ετσι εδειχνε.Μου ειπε οτι ειχε πληρωσει κιολας 80Ε για να του κανουν ελενχο!!Τωρα αληθεια ψεματα δεν με πολυ νοιαζει.Παμε για αλλα αντε να δωσεις το ε12 να δουμε ενα φοβερο 101.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΣΧΕΤΑ ΘΕΜΑΤΑ > Θελω βοηθεια

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
ΑΓΟΡΑ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟΥ tsec1 OFF TOPIC 2 06-01-15 15:42
Μετα την αγορα ενος audi 2579 OFF TOPIC 1 06-12-09 10:39
Review Μεταχειρισμενου Ε12 prof/l endurasKE-30 TOYOTA COROLLA E 12 6 30-12-08 13:54
Αγορα Μεταχειρισμενου toyota mania ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 11 13-05-05 18:39
Αγορα Μεταχειρισμένου L/b G61.3T ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 5 29-09-04 09:19



Page generated in 0,09862709 seconds (73,40% PHP - 26,60% MySQL) with 24 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 16:16.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)