Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA EDITIONS > COROLLA EDITIONS > TOYOTA COROLLA E 12

TOYOTA COROLLA E 12 2002>

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #111  
Παλιά 12-01-10, 16:07
Το avatar του χρήστη corollapatra
corollapatra Offline:
Administrator
 
Εγγραφή: 28-02-2005
Μοντέλο: T Sport 5d facelift
Περιοχή: Πάτρα
Ηλικία: 48 male
Μηνύματα: 6.111
Ευχαρίστησε: 1
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 876
corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από corollapatra Εμφάνιση μηνυμάτων
Για ένα άλλο θέμα τώρα... Θέλω τη συμβουλή όσων το κατέχουν...

Θα αλλάξω το car dvd που έχω και είμαι μεταξύ δύο μηχανημάτων. Το ένα είναι αυτό και το άλλο είναι αυτό. Υπάρχει μία σχετικά σημαντική διαφορά στην τιμή φυσικά. Περισσότερες πληροφορίες και λεπτομέρειες για τα μηχανήματα αυτά αναφέρονται στο ebay από άλλους πωλητές. Πιο συγκεκριμένα εδώ και εδώ. Εγώ προτιμώ το πρώτο παρ' ότι ακριβότερο. Ποια η άποψή σας; Ανδρέα τι λες;

Τέλος θα ήθελα να μου πει κάποιος τι γίνεται με το θέμα της ψηφιακής τηλεόρασης. Επειδή υπάρχει εναλλακτική να τοποθετηθεί στα συγκεκριμένα μηχανήματα ψηφιακός δέκτης, δεν γνωρίζω εάν και κατά πόσο μπορεί απλά με την τοποθέτηση του δέκτη αυτού να γίνεται λήψη ψηφιακού σήματος. Γνωρίζει κανένας;
Ανδρέα έχεις άποψη για αυτό το θέμα;
__________________
Lift, lift, lift...
Απάντηση με παράθεση
  #112  
Παλιά 12-01-10, 16:48
Το avatar του χρήστη electro
electro Offline:
 
Εγγραφή: 05-06-2007
Μοντέλο: Corolla E12 SOL, 2003
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 1.906
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 400
electro θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από corollapatra Εμφάνιση μηνυμάτων
Ανδρέα έχεις άποψη για αυτό το θέμα;

Κοιτα να δεις , οσο αφορα το hardware νομιζω οτι και τα 2 ειναι ιδια. Το μενου αλλαζει μονο και το σασι. Εγω θα προτιμουσα το T8910HD γιατι μου φαινεται οτι εχει καλυτερο μενου και θα ταιριαζει καλυτερα στο αμαξι.

Τελος για το DVB-T εμενα μου φαινεται περιττο , για τον λογο οτι ειναι ξεχωριστο κουτακι και θα υπαρχει χωροταξικο προβλημα. Επισης για τα επομενα 3 χρονια (βαλε και κατι παραπανω ατυπα) Τα αναλογικα θα εκπεμπουν κανονικα. Τελος οποιος επιμενει να πορχωρησει στην αγορα του να κοιταξει ο δεκτης να ειναι Mpeg-4 γιατι αλλιως θα βλεπει μονο τα ψηφιακα της ΕΡΤ( ολα τα υπολοιπα θα εκπεμπουν σε Mpeg-4 )
__________________
Πουλάω Την Corolla Μου ....

http://www.corollaclub.com/forums/showthread.php?t=20389




Απάντηση με παράθεση
  #113  
Παλιά 16-01-10, 22:23
Το avatar του χρήστη salonikios
salonikios Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 07-10-2007
Περιοχή: salonika
Ηλικία: 36 male
Μηνύματα: 367
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 239
salonikios είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
παιδες για ομαδικη αγορα ειμαι καιγω μεσα!!!!
αλλα ειστε σιγουροι οτι βγαινει περιπου στα 200 ευρω?το λινκ λεει 400 δολλαρια...
επισης επειδη δεν εχω ιδεα απο gps,εφοσον λεει οτι εχει ενσωματομενο δεκτη gps μετα τους χαρτες της ελλαδας τους βαζουμε εμεις(απο usb και ποσο κοστιζουν??),και το μενου μεσα γινεται να ειναι στα ελληνικα??
μηπως υπαρχει κανενα με πρασινο φωτισμο(η μπορουμε να τον αλλαξουμε??)ωστε το βραδυ η κονσολα να δειχνει ωραια και ομοιομορφη??γιατι αν εχει μπλε η κοκκινο φωτισμο με τον εργοστασιακο πρασινο θα ειναι οτι ναναι!!!
Απάντηση με παράθεση
  #114  
Παλιά 17-01-10, 00:07
Το avatar του χρήστη nvrkp streetracing
nvrkp streetracing Offline:
 
Εγγραφή: 02-05-2009
Μοντέλο: E12 1.4 pro f/l
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 671
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 253
nvrkp streetracing είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από salonikios Εμφάνιση μηνυμάτων
μηπως υπαρχει κανενα με πρασινο φωτισμο(η μπορουμε να τον αλλαξουμε??)ωστε το βραδυ η κονσολα να δειχνει ωραια και ομοιομορφη??γιατι αν εχει μπλε η κοκκινο φωτισμο με τον εργοστασιακο πρασινο θα ειναι οτι ναναι!!!
ενταξει μωρε..... δεν θα ειναι και τοσο χαλια. ετσι και αλλιος αυτο θα ειναι κατι ξεχοριστο μεσα στο αυτοκινητο. μεγαλη μαγκια θα ειναι ομως αν οπως ειπες γινετε να εχει και ελληνικο μενου, αν και δυσκολο!!!
τελος παντον... αυτο που με ανυσυχει εμενα τωρα ειναι οτι δεν εχει βρει κανενας τιποτα συγεκριμενο.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #115  
Παλιά 18-01-10, 10:52
exs Offline:
Μέλος
 
Εγγραφή: 08-03-2008
Μοντέλο: corolla e12 1.6
Περιοχή: Ιωάννινα
Ηλικία: 56 male
Μηνύματα: 192
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 217
exs είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Καλά ρε σεις, δεν προλάβατε να χαρείτε αυτά που πείρατε, θα αγοράσετε άλλο τώρα ?

BTW, υπάρχει κάποιος που να ασχολείται(τεχνικός) με κινέζικα ώστε να κοιτάξει το δικό μου που δεν παίζει DVD;;;
__________________

Απάντηση με παράθεση
  #116  
Παλιά 18-01-10, 13:29
Το avatar του χρήστη Τζιμάκος
Τζιμάκος Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 23-03-2008
Μηνύματα: 409
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 237
Τζιμάκος είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Ξέρει κανείς πόσο θα πάει συνολικά με εγκατάσταση μαζί?
__________________

Απάντηση με παράθεση
  #117  
Παλιά 18-01-10, 14:45
Το avatar του χρήστη corollapatra
corollapatra Offline:
Administrator
 
Εγγραφή: 28-02-2005
Μοντέλο: T Sport 5d facelift
Περιοχή: Πάτρα
Ηλικία: 48 male
Μηνύματα: 6.111
Ευχαρίστησε: 1
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 876
corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nvrkp streetracing Εμφάνιση μηνυμάτων
αυτο που με ανυσυχει εμενα τωρα ειναι οτι δεν εχει βρει κανενας τιποτα συγεκριμενο.
Ε, όχι και δεν έχει βρεθεί κάτι συγκεκριμένο... Πόσα άλλα να βρούμε; Εάν δείτε τις προηγούμενες σελίδες αλλά και το παλιό θέμα, έχουν αναφερθεί αρκετές επιλογές για τα Ε12 που δεν είναι και ο,τι πιο εύκολο να βρεις... Και επίσης, επειδή το έχω ψάξει αρκετά, δεν νομίζω να παίζει το ενδεχόμενο να βρείτε car dvd για τα E12 με 200 ευρώ μόνο...

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Τζιμάκος Εμφάνιση μηνυμάτων
Ξέρει κανείς πόσο θα πάει συνολικά με εγκατάσταση μαζί?
Οι περισσότεροι (εάν όχι όλοι) από εμάς που έχουμε αγοράσει τέτοια μηχανήματα, τα τοποθετήσαμε μόνοι μας. Είναι αρκετά απλό... Διαφορετικά, θα πρέπει να πας σε ειδικό που δε ξέρω πόσο μπορεί να ζητήσει...
__________________
Lift, lift, lift...
Απάντηση με παράθεση
  #118  
Παλιά 18-01-10, 14:46
Το avatar του χρήστη spirosmeg
spirosmeg Offline:
Μικρό Μέλος
 
Εγγραφή: 28-12-2009
Μοντέλο: E12 1,4 F/L
Περιοχή: Μεγαρα
Ηλικία: 60 male
Μηνύματα: 32
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 179
spirosmeg είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από exs Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλά ρε σεις, δεν προλάβατε να χαρείτε αυτά που πείρατε, θα αγοράσετε άλλο τώρα ?

BTW, υπάρχει κάποιος που να ασχολείται(τεχνικός) με κινέζικα ώστε να κοιτάξει το δικό μου που δεν παίζει DVD;;;
Αυτά είναι καλά μέχρι να χαλάσουν, από την ώρα που θα το κάνουν δύσκολα έχουν γιατρικό είναι μια και έξω... γι αυτό τα καλά επώνυμα υπερτερούν εδώ με σιγουριά!!!
Αυτό είναι και το πρόβλημα μιας αγοράς μας από τους Κινέζους ...
Απάντηση με παράθεση
  #119  
Παλιά 18-01-10, 15:23
Το avatar του χρήστη electro
electro Offline:
 
Εγγραφή: 05-06-2007
Μοντέλο: Corolla E12 SOL, 2003
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 1.906
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 400
electro θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από exs Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλά ρε σεις, δεν προλάβατε να χαρείτε αυτά που πείρατε, θα αγοράσετε άλλο τώρα ?

BTW, υπάρχει κάποιος που να ασχολείται(τεχνικός) με κινέζικα ώστε να κοιτάξει το δικό μου που δεν παίζει DVD;;;
Μαλλον πρεπει να τα εχει παιξει το ματι του dvd. Δεν ειανι τιποτα να το αλλαξεις , αρκει να βρεις ποιο ταιριαζει και να πας να το αγορασεις.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από corollapatra Εμφάνιση μηνυμάτων
Ε, όχι και δεν έχει βρεθεί κάτι συγκεκριμένο...

Ρε Ανδρέα αφου ο φιλος μας ο tradesolution εχει 2 λυσεις. Τι αλλο θες? Ειναι κομπλε. Παρτο εσυ , αφου εχεις και τους αεραγωγους!
__________________
Πουλάω Την Corolla Μου ....

http://www.corollaclub.com/forums/showthread.php?t=20389




Απάντηση με παράθεση
  #120  
Παλιά 18-01-10, 15:34
Το avatar του χρήστη corollapatra
corollapatra Offline:
Administrator
 
Εγγραφή: 28-02-2005
Μοντέλο: T Sport 5d facelift
Περιοχή: Πάτρα
Ηλικία: 48 male
Μηνύματα: 6.111
Ευχαρίστησε: 1
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 876
corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από electro Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρε Ανδρέα αφου ο φιλος μας ο tradesolution εχει 2 λυσεις. Τι αλλο θες? Ειναι κομπλε. Παρτο εσυ , αφου εχεις και τους αεραγωγους!
Εγώ θα το πάρω τελικά το T8910 από τον Tradesolution και μαζί θα πάρω και μία κάμερα οπισθοπορείας, κατά πάσα πιθανότητα αυτή...
__________________
Lift, lift, lift...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA EDITIONS > COROLLA EDITIONS > TOYOTA COROLLA E 12

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;



Page generated in 0,19313192 seconds (82,99% PHP - 17,01% MySQL) with 43 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 23:29.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)