Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΕΙ ΤΟ COROLLA CLUB

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #201  
Παλιά 22-12-11, 10:21
Το avatar του χρήστη TmNemesis
TmNemesis Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 30-09-2006
Μοντέλο: T Sport f/l 5d
Περιοχή: Johannesburg
Ηλικία: 50
Μηνύματα: 1.879
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 407
TmNemesis θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από GEORGE N. Εμφάνιση μηνυμάτων
Με λιγα λογια σαν διοργανωτες εσεις του corolla club,celica club, starlet club.... θα επρεπε να το ειχατε προνοησει απο την αρχη αυτο το θεμα και να ειστε προετοιμασμενοι σε οποιαδηποτε δυσκολια ωστε να γινει το trackday, ακομη και αν επρεπε να βαλετε χορηγους ή και λεφτα απο την τσεπη σας.
Αυτη ειναι η αποψη μου και ειμαι ανοιχτος σε οποιοδηποτε ερωτημα.
Καλό θα είναι πριν ποστάρουμε κάτι να το διαβάζουμε καλά και να προσέχουμε πολύ τι γράφουμε.
Νομιζω ότι αν το σκεφτείς καλύτερα θα καταλάβεις ότι είναι μεγάλο ΛΑΘΟΣ αυτό που έγραψες.Και γιατί είναι λάθος, σου απάντησε πολύ όμορφα ο corollapatra...,όποιος θέλει καταλαβαίνει...

Αυτά από εμένα...
__________________


Απάντηση με παράθεση
  #202  
Παλιά 22-12-11, 10:57
Το avatar του χρήστη madvinegar
madvinegar Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 25-05-2005
Μοντέλο: Jeep Renegade
Περιοχή: Πειραιάς
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 12.662
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 10
madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός
Εγω θα πρότεινα να βάλουμε ολα τα λεφτα οι admin/mod και να πανε τσάμπα τα μελη να μπουνε στην πιστα.

Επισης, να πληρωσουμε και την βενζίνη και τα λάστιχα αυτων που θα συμμετέχουν και ίσως και δωματιο σε ξενοδοχειο με πληρες γευμα και πρωινό.

Τι λετε?


Δεν παμε καλά...
__________________
COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
Corolless but still a Renegade... OlllllllO
Απάντηση με παράθεση
  #203  
Παλιά 22-12-11, 11:21
giannis gt Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 28-07-2010
Περιοχή: βολος
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 3.285
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 500
giannis gt θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από madvinegar Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγω θα πρότεινα να βάλουμε ολα τα λεφτα οι admin/mod και να πανε τσάμπα τα μελη να μπουνε στην πιστα.

Επισης, να πληρωσουμε και την βενζίνη και τα λάστιχα αυτων που θα συμμετέχουν και ίσως και δωματιο σε ξενοδοχειο με πληρες γευμα και πρωινό.

Τι λετε?


Δεν παμε καλά...

Μιχαλη εγω που θα ερχομουν ως θεατης, ΑΛΛΑ χωρις να συμμετεχω καθοτι δεν μπορουσα (δεν εχω ΤΟΥΟΤΑ) θα ηθελα και μια Βουλγαρα........

Συγγνωμη για την πλακα αλλα θελω να το διακομωδισω το ολο θεμα και εξηγουμαι!
ΟΛΟΙ μα ΟΛΟΙ εχουν οικονομικα αλλα ο χρονος ηταν πολυς........
Το ΚΟΣΤΟΣ ολοι το ηξεραν ,το εχω νιωσει 3 φορες και εχω κοψει χρηματα ακομα και διακοπες απο την γυναικα μου για να το κανω!
Δεν χρειαζεται να τα λεμε ολα και καποια πραγματα δεν θελει πολυ μυαλο να τα καταλαβεις!

Αυτο με το facebook αν και δεν εχω καν,ξερω ΘΑ ειχαν ΦΩΤΟ ολοι αυτοι και το επαιζαν <μοστρες> σε μπουζουκια και τετοια....
Ειπαμε ειμαστε Ελληναρες.....ΤΕΛΟΣ!!!!

Απο την αλλη δεν χρειαζεται να λεμε πικρες κουβεντες καθοτι υπαρχουν ανθρωποι που χαιρονται αυτη τη φαση με το club και τις εκδηλωσεις και αν θα μπορουσαν θα <δανειζοταν και ενα ΤΟΥΟΤΑ> για να συμμετασχουν στην εκδηλωση......

Δεν θα πω τιποτα αλλο ΚΡΙΜΑ και απο τα παιδια που τρεξανε να μην το βαζουν κατω...........
Καποιοι τα εκτιμουν αυτα και φαινεται με ΠΡΑΞΕΙΣ οχι με λογια πισω απο
Ευχαριστω!
__________________
ΤΩΡΑ 338+ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΒΟΛΟ!!!


http://youtu.be/Hi3ipm5wMYs

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από madvinegar Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλα που ηρθε και ο Γιαννης και περασαμε τα 300 αλογα σημερα.

Περιττο να πω πως το punto σε ΤΡΟΜΑΖΕΙ οταν ανοιγει.

Ελπίζω να μη σου λέρωσα το κάθισμα Γιάννη...
Απάντηση με παράθεση
  #204  
Παλιά 22-12-11, 12:10
Το avatar του χρήστη agapiou
agapiou Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 20-05-2009
Μοντέλο: Ε12 f/l 5d 1.4
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Ηλικία: 38 male
Μηνύματα: 3.441
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 531
agapiou θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Δεν είπαμε να μη δηλώσουμε συμμετοχή.
Αλλά όταν βλέπουμε ότι δε βγαίνει οικονομικά, ας το λέμε, για να ξέρουν και αυτοί που τρέχουν, να μη στηρίζονται πάνω τους. Όπως πολύ σωστά έκανε ο Σταύρος από την Αλεξ/πολη.
Εντελώς εγκυκλοπαιδικά, το evonet πριν 2 βδομάδες περίπου, κάναν 3ήμερο track day στα Σέρρας...
Απάντηση με παράθεση
  #205  
Παλιά 22-12-11, 13:05
Το avatar του χρήστη tsaftsouf20V
tsaftsouf20V Offline:
 
Εγγραφή: 26-09-2005
Μοντέλο: ΑΕ86 Levin
Περιοχή: Βολος
Ηλικία: 48 male
Μηνύματα: 962
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 328
tsaftsouf20V θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agapiou Εμφάνιση μηνυμάτων
Εντελώς εγκυκλοπαιδικά, το evonet πριν 2 βδομάδες περίπου, κάναν 3ήμερο track day στα Σέρρας...
Κ εμεις σαν ΤΟΥΟΤΑ ουτε ενα μονοημερο δεν καταφεραμε. Εκτος κ αν οι ιδιοκτητες EVO-MITSUBISHI ειναι πιο πολλοι απο εμας....
__________________
Ειχα την ΑΕ101 κ ετρεχα σαν παλαβος. Την πουλησα αλλα μυαλο δεν εβαλα. Τωρα πηρα ΑΕ86 κ θα μπαινω σαν παλαβος!!!
Απάντηση με παράθεση
  #206  
Παλιά 22-12-11, 13:16
Το avatar του χρήστη GEORGE N.
GEORGE N. Offline:
 
Εγγραφή: 28-10-2008
Μοντέλο: EΕ 101 20ν b/t
Περιοχή: ΛΑΡΙΣΑ
Ηλικία: 37 male
Μηνύματα: 751
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 288
GEORGE N. είναι ένας φάρος φωτός GEORGE N. είναι ένας φάρος φωτός GEORGE N. είναι ένας φάρος φωτός GEORGE N. είναι ένας φάρος φωτός GEORGE N. είναι ένας φάρος φωτός
Μαλλον η εκφραση "λεφτα απο την τσεπη τους" που ανεφερερα ενοχλησε.
Ειναι η αποψη μου. Οταν λεμε οτι ειμαστε ΤΟΥΟΤΑ αυτοι που ειναι διοργανωτες και οχι μονο του corolla club, αλλα ολων των clubs ΤΟΥΟΤΑ που θα παρεβρισκονταν θα επρεπε να βρουν μια λυση. Δεν ξερω ποια θα ηταν αυτη. Εγω ανεφερα και τις χορηγιες.

Οσο αφορα τους αγωνες Dragster που ανεφερα σε αυτο εχεις δικαιο, δουλευουν κερδοσκοπικα μιας και αυτη ειναι η δουλεια αυτων των ανθρωπων.

Το motorsport-spec δεν ειναι κερδοσκοπικο site, απευθυνεται σε ατομα που γουσταρουν την γρηγορη οδηγηση μεσα στην πιστα και ομως στο πρωτο trackday τους οι διοργανωτες εβαλαν και λεφτα απο την τσεπη τους, καθως δεν καλυβονταν το ποσο απο τις συμμετοχες. Μετα απο μηνες για την ακριβεια 9-10-11 Δεκεμβριου το motorsport-spec με το evonet εκαναν ενα απολυτα πετυχημενο trackday.

Και απο την αλλη θα μπορουσατε να αφησετε την ημερομηνια πληρωμης της συμμετοχης μεχρι και την προτελευταια εβδομαδα, ωστε να εχουν ολοι το περιθωριο πληρωμης. Ειμαι σιγουρος πως αν οχι οι 50 αλλα οι 45 θα ειχαν ερθει.

Οσο αφορα το σχολιο του TmNemesis να ειναι σιγουρα διαβαζω αυτα που γραφω πριν καταχωρησω την απαντηση και ειμαι υπευθυνος για αυτα που γραφω.
__________________
Τωρα πια πριονίζω.......

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Μαρία : 22-12-11 στις 17:29.
Απάντηση με παράθεση
  #207  
Παλιά 22-12-11, 13:30
Το avatar του χρήστη agapiou
agapiou Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 20-05-2009
Μοντέλο: Ε12 f/l 5d 1.4
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Ηλικία: 38 male
Μηνύματα: 3.441
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 531
agapiou θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Επειδή ωραία τα λέτε, να σας δώσω όλα τα λεφτά, να συμπληρώσετε εσείς τα υπόλοιπα??? Ένα χιλιάρικο είναι μόνο...
Για την ημερομηνία το είπαμε. 22 Δεκεμβρίου και μετά χάνουμε τη προκαταβολή των 400 ευρώ. Προσωπική μου εκτίμηση αν παίρναμε το ρίσκο να το συνεχίζαμε, ούτε τα 1.500 δε θα μπορούσαμε να μαζέψουμε. Και είμαι σίγουρος πως κανείς δε θα έβαζε το χέρι στη τσέπη, για να πληρώσω τα παιδιά που είχανε ήδη δώσει, και θα είχα χρεωθεί ακόμα παραπάνω, σε περίπτωση που το ακυρώναμε μετά τις 22 του μηνός.
Θα έδινε κανείς από τα παιδιά παραπάνω λεφτά, για να συμπληρωθεί το ποσό? Γιατί μιλάμε για 1.000 ευρώ που λείπανε...
Ξέρω ότι είναι δύσκολοι καιροί για όλους μας, αλλά όταν δε μπορούμε να συμμετέχουμε κάπου, ας μη το δηλώνουμε...
Απάντηση με παράθεση
  #208  
Παλιά 22-12-11, 15:14
Το avatar του χρήστη corollapatra
corollapatra Offline:
Administrator
 
Εγγραφή: 28-02-2005
Μοντέλο: T Sport 5d facelift
Περιοχή: Πάτρα
Ηλικία: 48 male
Μηνύματα: 6.112
Ευχαρίστησε: 1
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 876
corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα
Γιώργο, εύκολο και απλό ακούγεται έτσι όπως τα γράφεις... Θες να το αναλάβεις;


Ααααα, και κάτι άλλο που παρατήρησα:
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από GEORGE N. Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν αναφερεται στο θεμα τον χρηματων δεν μπορει κανεις να μπει στην τσεπη του καθενος και σε τετοιους χαλεπους καιρους
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από GEORGE N. Εμφάνιση μηνυμάτων
Το ξαναλεω δεν μπορει κανενας να κανει κουμαντο, να μπει στην τσεπη κανενος.....
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από GEORGE N. Εμφάνιση μηνυμάτων
επρεπε να βαλετε χορηγους ή και λεφτα απο την τσεπη σας.
Εμένα αυτό δε μου φαίνεται τόσο πολύ υπεύθυνη και μετά από σκέψη απάντηση...
__________________
Lift, lift, lift...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη corollapatra : 22-12-11 στις 15:49.
Απάντηση με παράθεση
  #209  
Παλιά 22-12-11, 15:48
Το avatar του χρήστη GEORGE N.
GEORGE N. Offline:
 
Εγγραφή: 28-10-2008
Μοντέλο: EΕ 101 20ν b/t
Περιοχή: ΛΑΡΙΣΑ
Ηλικία: 37 male
Μηνύματα: 751
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 288
GEORGE N. είναι ένας φάρος φωτός GEORGE N. είναι ένας φάρος φωτός GEORGE N. είναι ένας φάρος φωτός GEORGE N. είναι ένας φάρος φωτός GEORGE N. είναι ένας φάρος φωτός
Αν ειναι καποια στιγμη και το θελησω θα το κανω. Δεν ειμαι ομως ουτε administrator ουτε moderator. Αν ποτε γινω θα το σκεφτω. Τωρα δεν υπαρχει λογος.
__________________
Τωρα πια πριονίζω.......
Απάντηση με παράθεση
  #210  
Παλιά 22-12-11, 16:06
Το avatar του χρήστη madvinegar
madvinegar Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 25-05-2005
Μοντέλο: Jeep Renegade
Περιοχή: Πειραιάς
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 12.662
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 10
madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός
Και Μοd/admin να ησουν οι "υποχρεώσεις" σου θα περιοριζονταν σε αυτο που κανανε και τα παιδια. Δλδ να τρεξεις, να οργανωσεις, να βοηθησεις κτλπ.

Σε καμια περιπτωση δεν θα εβαζες λεφτα απο την τσεπη σου για events δλδ να χρεώνεσαι για λογαριασμο άλλων.

Και οι mod/admin απλοι πολιτες ειμαστε με ολα μας τα οικονομικο-κοινωνικά προβληματα. Εκτος αν νομιζεις πως ειμαστε ολοι Ωνάσηδες ή ότι θα γινεις Ωνασης εσυ αν σε "βαφτισουμε" mod.

Για να μην το κουραζουμε αλλο το θεμα, τα παιδιά κανανε ΥΠΕΡ του δέοντος αυτό που επρεπε να κανουν και οποιος θεωρεί ή πιστευει το αντιθετο ειναι στην καλυτερη περιπτωση αχάριστος και δεν εχει θέση στην παρέα μας.

Παρακαλώ να μην συνεχιστεί αυτη η κουβεντα. Θα κλειδωνα το θέμα αλλα το αφηνω ανοιχτο μηπως χρειαστουν να δηλωσουν κάτι τα παιδιά που ασχοληθηκανε. Αν οχι, ας το κλειδωσουν αυτοι.

Τέλος.
__________________
COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
Corolless but still a Renegade... OlllllllO
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
45ο Ράλλυ Δ.Ε.Θ - 1st Time Attack του 45ου Ράλλυ Δ.Ε.Θ sotoskap ΓΕΝΙΚΑ 5 11-09-12 20:29
Επιβεβαιωμένες (πληρωμένες) συμμετοχές για το TOYOTA TIME ATTACT Edessaios ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ 6 06-01-12 04:17
Toyota Rally Team sotoskap WRC 5 25-06-11 20:09
Time attack στο Ρύσιο 4ages1 ΕΔΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 30 18-03-10 15:55



Page generated in 0,19443798 seconds (83,45% PHP - 16,55% MySQL) with 45 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 03:25.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)