Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA EDITIONS > COROLLA EDITIONS > TOYOTA COROLLA 111(G6)

TOYOTA COROLLA 111(G6) 1996 >2002

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Καρτερ για 2η φορα
  #1  
Παλιά 14-07-10, 17:47
keichi Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 30-08-2009
Ηλικία: 39
Μηνύματα: 856
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 265
keichi είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Καρτερ για 2η φορα

Σε 111 facelift 1.6 vvt-i liftback στις 100000 χλμ ετρεχε ποταμι το λαδι απ το καρτερ...Το παω αντιπροσωπεια, μου το στεγανοποιουν( με φλατζοκολλα διοτι απο μαμα δεν εχει φλατζα)...Τωρα εχω 120000 και παλι τα ιδια...Θα κατεβασω το καρτερ και θα το στεγανοποιησω μονος μου...Βαρεθηκα μ αυτο το αμαξι βρε παιδια ολο ζημιες...Μια το ενα μια το αλλο...Δε χορταινει λεφτα...Απο καινουργιο που το εχω παρει παρουσιαζει συνεχως προβληματα σε ολους τους τομεις...Αμαααααααν πια...Που ειναι οι παλιες καλες κορολλες σαν τις 90αρες και τις 101 που δε παθαιναν τιποτα??? Γιατι ρε πουστη μου??? Το μισο αμαξι εχω αλλαξει...Καθε τριμηνο και ζημια απο παντου και απο ξεκαρφωτα...Απο διακοπτακια,ρελεδακια,κορνες,ακρομπαρα,θερμοστατες ,στραβες δισκοπλακες, αμορτισερ πορτμπαγκαζ, αισθητηρες λ, διακοπτη μηχανης, τσιμουχα στροφαλου, τρομπα τιμονιου και το χειροτερο που επαθα αλλα δεν το φτιαχνω, ρουλεμαν σαζμαν...Καιει και λαδι...Και αρκετα αλλα που δε θυμαμαι αυτη τη στιγμη...Απελπισια αυτο το αμαξι...Δε ξερω τι θα κανω ειλικρινα...
Απάντηση με παράθεση
 


Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA EDITIONS > COROLLA EDITIONS > TOYOTA COROLLA 111(G6)

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Kαμμενος πολλαπλασιαστης για 2η φορα σε ενα 20ημερο trelokomio TOYOTA COROLLA E 12 36 05-05-20 14:48
φλατζοκολλα στο καρτερ DeathDealer SUPPORT 1 28-10-10 01:13
Χωρητικοτητα καρτερ 4EFE EE101 keichi TOYOTA COROLLA E*101 3 17-12-09 19:28
Αλλη μια φορα μια μικρη βοηθεια miller TOYOTA COROLLA E 12 10 02-03-08 14:58
Μαγνητικη Ταπα Καρτερ Λαδιου. toyota mania SUPPORT 42 11-01-08 15:12



Page generated in 0,17321992 seconds (83,54% PHP - 16,46% MySQL) with 42 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 23:22.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)