Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA EDITIONS > COROLLA EDITIONS > TOYOTA COROLLA 111(G6)

TOYOTA COROLLA 111(G6) 1996 >2002

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Help!!!! :)
  #1  
Παλιά 29-04-10, 18:15
ater Offline:
Νεότατος
 
Εγγραφή: 18-03-2010
Μηνύματα: 3
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
ater είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Help!!!! :)

Eχω μια corolla 3θηρη στρογγυλοφαναρη, μοντελο 97,μπορει και 98, βαριεμαι να παω στο γκαραζ τωρα...
η οποια ειναι μαμα, σε πολυ καλη κατασταση, αβαδιστη, ατρακαριστη, με πιασιμαματακια και ολα μα ολα μαμα, σερβισ αντιπρωσοπειας με το βοοκ της κτλ...
αυτο ειναι λοιπον το κοριτσι μας, εγω απο την αλλη ειμαι καφρος που ποτε δεν το ενδιεφερε το look αλλα κατα βασει οι επιδοσεις, αυτο ομως το αυτοκινητακι επειδη το πηρα σαν δευτερο, για καθημερινη μετακινηση κτλ (μιας και το να πηγαινεις για δουλεια με ενα αμαχι 600+αλογων ειναι μαλλον κουραστικο, ασυμφορο και πολλες φορες επωδυνο -βλεπε μπατσους, κλησεις για τα παντα-) ειπα στο κοριτσακι μου να μην πειραξω οθτε βιδα... και ευελπιστω να το κανω -με λενε ΑΤΕR και ειμαι 1 μηνα καθαρος!!!!!!!- αν και με τρωει να του βαλω μια 4κινηση με αλλο πατωμα και μοτερ GT4 και να εχω ακομα ενα γρηγορο και ασυμφορο αμαξι... οχι οχι ομως δεν το κανω...

ετσι λοιπον επικεντρωνοντας στο LOOK, εχω μερικες ερωτησεις και οποιος μπορει βοηθαει

1. το facelift, αφτο με τα 2πλα φαναρια με τον προφιλακτηρα κτλ κουμπονει στο δικο μου? εαν ναι τι χρειαζεται? φανταζομαι φτερα, καπω, φαναρια χειλακι, γριλλια, φλασακια... ξεχασα κατι ? εαν ναι πειτε μου τι και το βασικοτερο, παιζει να τα βρω αυτα σε μεταχειρισμενα ? η το γεγονος οτι ειμαστε made in the uk δεν βοηθαει για μεταχειρισμενα ? ιμιτασιον αξιζει?και αν ναι πια θα ηταν καλη τιμη και μπορω να την βρω ?
2. αεροτομη ΤΤΕ γνησια η και ιμιτασιον.. σε καλη τιμη ξερουμε καπου?
3. τα οργανα απο G6 μπενουν στη Linea Terra? η πρεπει να αλλαξω ολο το μαξιλαρι? και αν ναι... με τον εγκεφαλο που δεν ειναι G6... συνεργαζονται?
4. το σασμαν απο G6 μπαινει φανταζομαι, οποτε ειναι χαζη ερωτηση... το θεμα ειναι αν ξερει κανεις ποθ θα το βρω και πια να θεωρησω καλη τιμη...

ευαχαριστω εκ τον προτερων για το χρονο σας...
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 29-04-10, 18:20
Το avatar του χρήστη NikiforosGT
NikiforosGT Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Περιοχή: Athina
Μηνύματα: 7.856
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1024
NikiforosGT έχει απενεργοποιήσει την αξιολόγηση χρήστη
Κοιτά για το look θες αυτά που λες και καπό νομίζω όμως εκτός των άλλων, αλλά δεν συμφωνώ μαζί σου, γιατί να αλλάξεις το look? εμένα προσωπικά μου αρέσει περισσότερο η στρογγυλοφάναρη! ίσως επειδη μου θυμίζει την corolla WRC!
τα όργανα δλδ το ταμπλό μπαίνει κανονικά είναι ίδιο δλδ, δεν έχεις πρόβλημα. Το σασμαν επίσης κάνει αλλά θες και επιλογέα και ίσως να έχει και άλλες ντίζες! (δεν το ξέρω αυτό σίγουρα). Για αεροτομή έχει κάτι στις αγγελίες! κοίταξες? για μαγαζιά κτλ δες στο φορουμ έχουμε και από αυτά, όσο για μαντράδες έχει στην Φρατζή και στην Λιοσίων άπειρους! μια βόλτα κάνε και ρώτα όσους έχουν Γιαπωνέζικα και Toyota.

Υ.Γ αν θες οποσδηποτε look σου προτείνω το πλήρες ΤΤΕ look που είναι πανέμορφο!!! για τιμές κτλ δεν ξέρω ας απαντήσουν όσοι το έχουν! εμένα το μοντέλο είναι η linea tera που έχεις και εσυ με κάτι extra.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη NikiforosGT : 29-04-10 στις 19:01.
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 29-04-10, 22:28
Το avatar του χρήστη Fanis
Fanis Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 21-10-2003
Μοντέλο: LEXUS IS 200
Περιοχή: Nikaia
Ηλικία: 52 male
Μηνύματα: 4.500
Ευχαρίστησε: 1
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 1 φορές σε 1 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 10
Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός
θα σου προτεινα να βαλεις αγγελια την μουρη σου κομπλε γιατι ειναι περιζητητη και να παρεις imitation ολη την μουρη facelift με κατω απο 850ε.
__________________
WEBSITE ADMIN τηλ 2104256663

Η διαφορα μεταξυ ενος αντρα και ενος παιδιου ειναι......το μεγεθος των παιχνιδιων..


Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA EDITIONS > COROLLA EDITIONS > TOYOTA COROLLA 111(G6)

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;



Page generated in 0,11784792 seconds (73,43% PHP - 26,57% MySQL) with 28 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 08:45.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)