Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΣΧΕΤΑ ΘΕΜΑΤΑ > OFF TOPIC

OFF TOPIC Εδώ μπορείτε να γράφετε ό,τι θέλετε!! Από ειδήσεις μέχρι τι φαγητό έχετε σπίτι!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Εσείς θα τους... μαυρίσετε?...
  #1  
Παλιά 04-09-09, 11:45
Το avatar του χρήστη madvinegar
madvinegar Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 25-05-2005
Μοντέλο: Jeep Renegade
Περιοχή: Πειραιάς
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 12.662
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 10
madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός
Εσείς θα τους... μαυρίσετε?...

Και να που ήρθανε πάλι οι εκλογές και καλούμαστε να τρέξουμε στις κάλπες για να δώσουμε την ψήφο "εμπιστοσύνης" μας στους κυρίους με τις γραβάτες και τα ευκολόπνοα "θα", που στην τελική η μόνη τους επιθυμία είναι να τσεπώσουν όσα περισσότερα μπορούν και όσο προλαβαίνουν, αδιαφορώντας για την κατάντια και το τέλμα στο οποίο έχουν σύρει τη χώρα μας... μετατρέποντας τήν επιεικώς σε τριτοκοσμική... παρότι πληρώνουμε τους βαρύτερους φόρους ενώ "απολαμβάνουμε" τις χειρότερες απολαβές και τις κάκιστες υπηρεσίες...

Παιδεία ΔΕΝ υπάρχει.
Σύστημα υγείας ΔΕΝ υπάρχει.
Δικαιοσύνη ΔΕΝ υπάρχει.
Ασφάλεια ΔΕΝ υπάρχει.

Γενικά κράτος ΔΕΝ υπάρχει...


Η δική μου γνώμη και στάση θα παραμείνει ίδια και σε αυτές τις εκλογές δλδ θα απέχω ΣΥΝΕΙΔΗΤΑ και με άποψη, για να περάσω ένα μήνυμα ότι δλδ απαξιώ και να τους τιμήσω με την παρουσία μου. Δεν ψηφίζω κανενα αλήτη και κλεφτη.
Και δεν θέλω να ακούσω για το δημοκρατικό σύστημα και το δικαίωμα ψήφου κτλπ γιατί έτσι όπως την έχουν καταντήσει είναι συνώνυμο με το κωλόχαρτο...


Ήθελα να ακουσω και τις δικές σας απόψεις ως προς... πχ... αν πιστευετε πως ο Γιωργακης θα αλλαξει κάτι?... (εδω γελάνε?), αν θα απέχετε, αν θα ψηφίσετε μικρότερα κόμματα, αν θα ξανα-ψηφίσετε τα ίδια μεγάλα κομματα κτλπ ή γενικά αν έχει αλλαξει κατι μέσα σας και δεν βλέπετε αίσιο μέλλον ούτε με τη σφαίρα της Κρουέλας της Μάγισσας...

Εγω θεωρώ πάντως ότι μας περιμενουν πολύ ασχημες μέρες... γιατι ετσι οπως εχουν ΚΑΤΑΧΡΕΩΣΕΙ τη χώρα... ή που θα πτωχευσει, ή που θα σταματησει η Ε.Ε. να μας τσονταρει γιατι βλέπει πως τα λεφτα που δινει πανε σε τσεπες και εργα δεν γινονται ποτε, ή που όποιος και να βγει τωρα, για να διατηρησει εστω την κατασταση ως εχει... θα βάλει τετοια φοροεισπρακτικά μέτρα... που θα μας λυπηθούν ακόμα και οι χωριάτες στο Nottingham Forrest όταν τους τα επαιρνε ο Σερίφης του Nottingham...

Ειναι πολύ πιθανό φυσικά και το ενδεχόμενο να γίνει λαϊκή εξεγερση (αλά Γαλλία) και να καψουμε όλη τη χώρα (λαμβανοντας υπόψην πως όσο βαρια μετρα και να μπουνε, αν δεν εχει ο αλλος να τα πληρωσει.. τι θα κανει για να θρέψει την οικογένεια του?...

Το χειρότερο σενάριο αυτη τη στιγμή είναι να μας διώξουν απο την Ε.Ε.... Θα γινει η αναλογία δραχμής-δολαρίου 1 δολλάριο = 10.000 δραχμες...
Θα γινουμε σαν τη Ρωσία αλλά αυτη τη φορά θα φευγουν οι Ελληνίδες να "δουλεψουν" σε άλλες χωρες χάρην του εμπορίου λευκής σαρκός...

Εκεί την έχουν φτάσει τη χώρα...

Δυστυχως, δεν υπαρχει και το ενδεχομενο (λόγω E.E.) να ανέβει κάποια Χουντα πάλι πανω μπας και κανουμε κανενα "restart"... Αλλα και αν υπήρχε το ενδεχόμενο, δεν νομίζω να το επαιρνε απόφαση κανένας απο τα Ελληνικά στρατά έτσι οπως έχει καταντησει η χώρα που δεν φτιαχνεται με τιποτα...

http://www.youtube.com/watch?v=fWuza...layer_embedded

Ειλικρινά δεν ξέρω τι πρεπει να γινει για να βγούμε απο το τέλμα...


Όπως και να εχει... το μελλον προβλέπεται μαυρο.. οπότε καλό κουράγιο σε όλους μας...
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  21april1967.jpg
Εμφανίσεις:  60
Μέγεθος:  15,9 KB  
__________________
COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
Corolless but still a Renegade... OlllllllO
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 04-09-09, 11:54
Το avatar του χρήστη JL_e10
JL_e10 Offline:
 
Εγγραφή: 13-08-2006
Μοντέλο: 2001 Avensis T22
Περιοχή: Newcity of Nikaia
Ηλικία: 37 male
Μηνύματα: 3.148
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 533
JL_e10 θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Μιας και ειπες για τον Γιωργακη, ακουσα τον πατερα μου να λεει μια φραση του συγχωρεμενου του Αντρεα, η οποια τα λεει ολα: "Θελετε να καψετε την Ελλαδα? Βγαλτε τον γιο μου πρωθυπουργο".
__________________
Αφεντικο, θα θελα να μου κανεις μια αυξηση. Οχι για μενα, αλλα για τη φουκαριαρα την τσεπη μου!!!!
http://www.corollaclub.com/forums/sh...ad.php?t=14305
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 04-09-09, 12:05
Το avatar του χρήστη ranger
ranger Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 27-03-2005
Μοντέλο: E-12 Tsport facelift
Περιοχή: 'Ιλιον
Ηλικία: 43 male
Μηνύματα: 4.110
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 651
ranger θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος ranger θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από madvinegar Εμφάνιση μηνυμάτων
Το χειρότερο σενάριο αυτη τη στιγμή είναι να μας διώξουν απο την Ε.Ε.... Θα γινει η αναλογία δραχμής-δολαρίου 1 δολλάριο = 10.000 δραχμες....
νομίζω φίλε ότι αυτό το ενδεχόμενο δεν παίζει. κάπου πήρε το αυτί μου ότι είναι πιο συμφέρον οικονομικά στην Ε.Ε να συνεχίζει να μας στηρίζει, παρά να μας διώξουν (δεν ξέρω πως και γιατί, αλλά κάπου το άκουσα)...


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από madvinegar Εμφάνιση μηνυμάτων
Δυστυχως, δεν υπαρχει και το ενδεχομενο (λόγω E.E.) να ανέβει κάποια Χουντα πάλι πανω μπας και κανουμε κανενα "restart"... Αλλα και αν υπήρχε το ενδεχόμενο, δεν νομίζω να το επαιρνε απόφαση κανένας απο τα Ελληνικά στρατά έτσι οπως έχει καταντησει η χώρα που δεν φτιαχνεται με τιποτα....
φίλε εγώ έχω απολυθεί, αλλιώς κάτι θα έκανα!!!!! και μετά θα πεταγόμουν να ελευθερώσω την Κωνσταντινούπολη και τα παράλια της Μικράς Ασίας!!
__________________
COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
Administrator Ειδικών Επιχειρήσεων


Κάντε τους δρόμους πιο ασφαλείς, είναι ευθύνη όλων μας...
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 04-09-09, 12:24
Το avatar του χρήστη Ayrton
Ayrton Offline:
Administrator
 
Εγγραφή: 06-12-2004
Μοντέλο: Avensis 2009 1.8 CVT
Περιοχή: Πετρούπολη
Ηλικία: 47 male
Μηνύματα: 2.901
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 528
Ayrton είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Εμένα πάλι η άποψή μου είναι απλή.... Ψήφος στα μικρά κόμματα. ΟΧΙ στα μεγάλα..... Οπου μικρά δεν εννοώ ΣΥΡΙΖΑ-ΚΚΕ-ΛΑΟΣ. Ολα τα υπόλοιπα!

Η μη συμμετοχή -έστω και συνειδητή- δεν δίνει βοήθεια σε οποιαδήποτε αλλαγή θέλουμε να επιτευχθεί στην χώρα. Νομίζω λοιπόν ότι είναι πιο σωστή λύση η συμμετοχή αλλά με την επιλογή μικρών κομμάτων, που έτσι ρίχνουνε το ποσοστό των μεγάλων. Γιατί η μη συμμετοχή δεν αλλάζει το ποσοστό τους, καθώς αυτό βγαίνει επι των ψηφισάντων!
__________________
"Racing is in my Blood......
............... its my LIFE"


Corolla Club
Administration Group
Διοικητικό Μέλος
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 04-09-09, 12:46
Το avatar του χρήστη madvinegar
madvinegar Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 25-05-2005
Μοντέλο: Jeep Renegade
Περιοχή: Πειραιάς
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 12.662
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 10
madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Ayrton Εμφάνιση μηνυμάτων
Γιατί η μη συμμετοχή δεν αλλάζει το ποσοστό τους, καθώς αυτό βγαίνει επι των ψηφισάντων!
Σωστό αλλα:

1ον Είναι ΠΛΑΣΜΑΤΙΚΟ....Δλδ στις προηγουμενες εκλογες ειχαμε αποχή 50%...
Αυτο σημαίνει πως πχ το ΠΑΣΟΚ που βγήκε με 34%... βγήκε με το 34% του 50%.. δλδ το πραγματικο ποσοστό που πήρε ήταν πχ μόνο 17% !!!

2ον Αν συμβαινει κατι τετοιο, δεν μπορουν πλέον οι αρχηγοι των κομματων να βγαινουν και να λενε τη γνωστή μ@λ@κι@ τους πως "παιρνω αυτα τα μετρα επειδή εχω την στήριξη της (ήτοι με ψήφισε η) πλειοψηφίας του λαού"... Τα τρία μου τα φρύδια έχουν...

3ον Φανηκε πεντακαθαρα απο τις προηγουμενες εκλογες πως η αποχή τους ΠΟΝΑΕΙ... Ειχαν φαγωθεί να μας πεισουνε να παμε να ψηφίσουμε. Βγαζανε διαφημησεις, κανανε εξαγγελίες, παρακαλαγανε στα καναλια κτλπ... Και οταν φαγανε και την αποχη 50% εχασαν τον ελεγχο και αρχισαν να βριζουν απο τα νευρα τους οπως πχ ο Παγκαλος, ο Γεωργιαδης κτλπ προσβάλοντας τους απέχοντες...

4ον Εγω το σκεφτομαι και ιδεολογικά... Θέλω να τους δειξω ότι ειμαι "ελευθερος" και δεν ειμαι κατω απο την καθοδηγηση/γκλιτσα κανενός. Οποιο κομα και αν ψηφίσω, όποιο και να ειναι, τους δείχνω ότι στην τελική καποιος με έχει "πεισει" αρα εξακολουθω να ειμαι κατω υπό τον ελεγχο καποιου. Αυτη τη στιγμή δεν με εκφραζει κανένας.

5ον Δεν μου ακουγεται σωστό να ψηφίσω κατι που δεν με αντιπροσωπευει μονο για αντιδραση. Δλδ να παω να ψηφίσω τον ΚΑΤΜΑΝ (παραδειγμα λεω) μονο και μονο για να μη δωσω την ψηφο μου στον Γιωργακη ή τον Κωστακη. Δεν την χαραμιζεις ετσι την ψηφο σου? Καλυτερο δεν ειναι να μην παω καθολου? Μην ξεχνατε πως η έννοια της ψήφου είναι η στήριξη και όχι η αντίδραση...
Με λιγα λογια δεν συμβιβαζομαι. Θελω ριζικες αλλαγές και όχι να λικνιζομαι μεταξυ των ιδιων και ιδιων ονοματων (παπαντρεου - καραμανλης) τα τελευταια 70 χρόνια με μόνη "αντιδραση" να ψηφίσω τον ΚΑΤΜΑΝ με τους οικολογους...



Τι στο καλο... Αυτη η χωρα δεν εχει να αναδείξει τίποτα καλύτερο? Δεν εχουμε ενα μορφωμενο και σωστο ανθρωπο να μας κυβερνησει? Μονο ο Καραμανλης και ο Παπαντρεου (και τα παιδία τους, εγγονια τους και η λοιπή δυναστεία) είναι άξιοι να κυβερνανε αυτον τον τοπο? (και μετα κατηγορουσαμε τους Βασηλιάδες που εβαζαν για διαδόχους μονο τα παιδιά τους...).

Τεσπα, όλες οι αποψεις σεβαστες και δεχτες, απλά εμενα η θέση μου ειναι πως μέχρι να ανέβει κάποιος άξιος και σωστός να κυβερνήσει αυτον τον τόπο, δεν χαραμιζω την ψηφο μου...
__________________
COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
Corolless but still a Renegade... OlllllllO
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 04-09-09, 12:49
Το avatar του χρήστη ranger
ranger Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 27-03-2005
Μοντέλο: E-12 Tsport facelift
Περιοχή: 'Ιλιον
Ηλικία: 43 male
Μηνύματα: 4.110
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 651
ranger θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος ranger θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από madvinegar Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι στο καλο... Αυτη η χωρα δεν εχει να αναδείξει τίποτα καλύτερο? Δεν εχουμε ενα μορφωμενο και σωστο ανθρωπο να μας κυβερνησει? Μονο ο Καραμανλης και ο Παπαντρεου (και τα παιδία τους, εγγονια τους και η λοιπή δυναστεία) είναι άξιοι να κυβερνανε αυτον τον τοπο? (και μετα κατηγορουσαμε τους Βασηλιάδες που εβαζαν για διαδόχους μονο τα παιδιά τους...).

Τεσπα, όλες οι αποψεις σεβαστες και δεχτες, απλά εμενα η θέση μου ειναι πως μέχρι να ανέβει κάποιος άξιος και σωστός να κυβερνήσει αυτον τον τόπο, δεν χαραμιζω την ψηφο μου...
Τέτοιος λαός είμαστε, τέτοιοι ηγέτες μας αξίζουν!!!!!!
__________________
COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
Administrator Ειδικών Επιχειρήσεων


Κάντε τους δρόμους πιο ασφαλείς, είναι ευθύνη όλων μας...
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 04-09-09, 12:52
Το avatar του χρήστη Hagi
Hagi Offline:
Μέλος
 
Εγγραφή: 10-07-2006
Μοντέλο: Ε15 1.6 Sol
Περιοχή: Keratsini
Ηλικία: 45 male
Μηνύματα: 165
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 234
Hagi είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Περίμενε μέχρι να πάρει την αρχηγία της ΝΔ η Ντόρα!!
εκεί να δεις... Σιδηρά Κυρία!! (χεχεχε)
__________________
Corolla E15 1.6 Sol

Ubung mach den Meister!!!
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 04-09-09, 13:10
Το avatar του χρήστη Γιαννης20v
Γιαννης20v Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 11-02-2007
Μοντέλο: ΑΕ101si 20vt
Περιοχή: ΚΟΛΩΝΙΑ
Ηλικία: 40 male
Μηνύματα: 996
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 310
Γιαννης20v είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
να ρωτησω κ γω κατι επι της ευκαιριας?αν τυχον δε πας να ψηφισεις υπαρχουν κυρωσεις?υπαρχει περιπτωση να χρειαστεις καποια χαρτουρα κ ναχεις μπλεξιματα?ξερει κανεις τι παιζει?
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 04-09-09, 13:16
Το avatar του χρήστη madvinegar
madvinegar Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 25-05-2005
Μοντέλο: Jeep Renegade
Περιοχή: Πειραιάς
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 12.662
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 10
madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός
Δεν παθαίνεις τίποτα. Απο τότε που καταργήθηκε το εκλογικό βιβλιάριο (που χρειαζοσουν δηθεν για να βγαλεις διαβατήριο) δεν έχω πατησει σε καλπες. Ουτε απ'έξω δεν περναω.
Βαση της Ε.Ε. δεν εισαι υποχρεωμενος να πας να ψηφισεις...
__________________
COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
Corolless but still a Renegade... OlllllllO
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 04-09-09, 13:19
Το avatar του χρήστη endurasKE-30
endurasKE-30 Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 07-02-2005
Περιοχή: Εκει που θελω να ειμαι!!!!
Ηλικία: 45 male
Μηνύματα: 6.655
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 3 φορές σε 3 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 908
endurasKE-30 έχει φοβερή αύρα endurasKE-30 έχει φοβερή αύρα
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Ayrton Εμφάνιση μηνυμάτων
Η μη συμμετοχή -έστω και συνειδητή- δεν δίνει βοήθεια σε οποιαδήποτε αλλαγή θέλουμε να επιτευχθεί στην χώρα. Νομίζω λοιπόν ότι είναι πιο σωστή λύση η συμμετοχή αλλά με την επιλογή μικρών κομμάτων, που έτσι ρίχνουνε το ποσοστό των μεγάλων. Γιατί η μη συμμετοχή δεν αλλάζει το ποσοστό τους, καθώς αυτό βγαίνει επι των ψηφισάντων!
ΑΨΟΓΟΣ
Πολυ πολυ σωστα!
__________________
Επειδή το παλιό είναι αλλιώς...
****** KE-30 ******
COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
Administrator Υποχθόνιων Επιχειρήσεων
http://img22.imageshack.us/img22/7020/followxr9ly1jn0vz1.gif

Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΣΧΕΤΑ ΘΕΜΑΤΑ > OFF TOPIC

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Οδηγίες προς τους καταναλωτές για τους λαμπτήρες TmNemesis OFF TOPIC 5 14-01-11 18:40
Δεν εχουν τον Θεο τους... JL_e10 OFF TOPIC 10 07-04-10 18:21
Εσείς Κουνηθήκατε??? DareDevil OFF TOPIC 117 10-06-08 19:42
Δείρτε τους αλύπητα!!!! Edessaios OFF TOPIC 7 15-10-07 14:25
Καλώς Τους Ελευθερίου Μανώλης ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΑΣ 18 13-06-04 16:53



Page generated in 0,18470812 seconds (81,06% PHP - 18,94% MySQL) with 45 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 13:37.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)