Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 01-11-06, 16:09
Hlektrologos Offline:
 
Εγγραφή: 26-07-2005
Μοντέλο: ZZΕ111
Ηλικία: 38 male
Μηνύματα: 679
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
Hlektrologos είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Σημερα περασα και πηρα το καινουργιο συμβολαιο απο την ασφαλιστρια μου και της ειπα και για το τι εγινε.Μου ειπε οτι κανονικα εγω εχω δικιο αλλα αυτο που την μπερδεψε ηταν οτι εγραφε ο αστυνομικος στην εκθεση οτι αυτος κινουνταν στην πλατεια με πορεια την εξοδο της πλατειας, ενω εγω κινομουν απο τον δρομο προς την πλατεια σε αυτη με κατευθυνση προς καρεα.Βεβαια πανω πανω γραφει οτι το τρακαρισμα εγινε μεσα στην πλατεια αλλα μου ειπε πως ειναι λιγο περιπλοκα τα πραγματα στην συγκεκριμενη περιπτωση.Για το λογο αυτο στειλαμε με fax την εκθεση του αστυνομικου στην ασφαλιστικη μου εταιρεια για να μου πει τι να κανω για να μην τρεχω αδικα στο μελλον.

Δεν ειδα παντος την ασφαλιστρια μου και πολυ αισιοδοξη,θα δουμε.Το καλο ειναι οτι σημερα περασα μια βολτα απο το φαναρτζη μου και μου ειπε πως δεν εχει παρει τιποτα απο μεσα.Μονο ο προφυλακτηρας θα χρειαστει φτιαξιμο και με καμια 200αρια ευρω θα καθαρισω.Ημουν τυχερος γιατι βρικε ακριβος στο σημειο του προφυλακτηρα που απο πισω καταληγει το δοκαρι του σασι.Αν παντος τελικα με καληψει η ασφαλεια θα ζητησω και αλλα.

Και εγω πιστευω οτι κανωνικα πρεπει να βγει συνυπαιτιοτητα αλλα ρε παιδια η ασφαλιστικη του δεν ειναι μεσα σε αυτες με φιλικο διακανονισμο.Τι γινεται σε αυτη την περιπτωση?
Απάντηση με παράθεση