Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > UPDATES

UPDATES ΔΙΑΦΟΡΑ UPDATES

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 11-03-18, 18:50
Το avatar του χρήστη NikiforosGT
NikiforosGT Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Περιοχή: Athina
Μηνύματα: 7.856
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1023
NikiforosGT έχει απενεργοποιήσει την αξιολόγηση χρήστη
καλησπέρα, καταρχην να πω οτι δεν πειραζει να πουμε μια σελιδα, μαγαζι κατι, και εγω και αλλοι εχουμε πει.

Σχετικα με τα κινεζικα φυσικα και εχει κατηγοριες σε ολα τα πραγματα ισχυει, δεν αντιλεγω. Μιλουσα ομως για γιαπωνεζικα γνωστες μαρκες. Το αν υπαρχουν μερικοι που κανουν τετοια πραγματα και βγαζουν ψευτικα ειναι αλλο θεμα αυτο. Ειναι δυσκολο να τα ξεχωρισεις αρκετες φορες, μερικες φορες γινονται και εν γνωση μας. Πχ η σκαστρα που εχω εγω ειναι Greedy RS type, δλδ δεν ειναι η αληθινη αλλα μοιαζει φυσικα κανει το 1/4 της τιμης της. Μερικοι ομως την πουλανε με λογοτυπο πανω και λενε οτι ειναι η Greedy!!
Σχετικα με τα μπουζι δεν ηξερα οτι γινεται αυτο!!! αλλα και δεν μπορω να τσεκαρω τα δικα μου εχω πεταξει τα κουτια τους και ειναι πανω στο αμαξι, δεν ξερω αν μπορω να τα καταλαβω δυσκολο νομιζω.
Και βασικα κατι που ειναι γιαπωνεζικο ειναι και επωνυμη μαρκα, δεν μου εχει τυχει κατι να ειναι μαρκα αγνωστη οτι νανε και να ειναι made in japan, ενω σε κινεζικα εχει παρα πολλα πραγματα.
Μου εχει τυχει κινητο Lenovo κινεζικο, δλδ το κινεζικης μαρκας να ειναι κινεζια κανονικη!! δλδ μαιμου δεν υπάρχει το μοντελο!!!
μου το χαρισαν αλλιως ουτε για πεταμα δεν κανει....ολο προβληματα και παραποιημενα τα παντα πχ να δειχνει οτι ειναι 8πυρηνο 2ghz και ειναι 4πυρηνο 1,3! τι να λεμε!!!

Παντως ραουλο και καπακι διανομεα γνησια τα πηρα για το 4EFTE οπως και αλλα πραγματα μαζι απο japansparecenter με πολυ καλες τιμες. Οχι ομως τρελες διαφορες απο την Toyota.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > UPDATES

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Ανταλλακτικα davarisx TOYOTA COROLLA 111(G6) 2 26-03-11 08:20
ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΦΑΝΟΠΟΙΙΑΣ nikolas680 Θελω βοηθεια 1 08-09-09 21:16
Μαγαζια Με Ανταλλακτικα Fanis WEB LINKS 1 23-03-09 15:54
Πολλα Ανταλλακτικα Για Ε12 Fanis SUPPORT 32 06-04-08 18:38
ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΤΟΥΟΤΑ stelios ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 1 22-02-04 00:16



Page generated in 0,09721494 seconds (72,83% PHP - 27,17% MySQL) with 25 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 15:36.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)