Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 21-04-12, 21:14
Το avatar του χρήστη NikiforosGT
NikiforosGT Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Περιοχή: Athina
Μηνύματα: 7.856
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1024
NikiforosGT έχει απενεργοποιήσει την αξιολόγηση χρήστη
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από παντελης 20v Εμφάνιση μηνυμάτων
παιδια και ενα αλλο μοτερ να βαλει δεν θα καταλαβουνε τιποτα.στο κτεο λαδωνεις.κΑΙ teλος .θα γελασε με ενα φιλο που εχω .πριν απο δυο χρονια πηγαμε σχιστο,αυτος εχει δυο ασκοτες μια ασπρη και μια κιτρινη.και αλλαζει πινακιδες..τωρα πως δεν φοβατε δεν ξερω..παμε κατω και μας σταματε.ε δυπλωμα αδεια κτλ.τα δινει λεει η αδεια λεει αλλο χρωμα.λεει το εβαψα τωρα..δεν δεν προλαβα να το δηλωσω.ΑΝΟΙΞΕ καπο ανοιγουμε λεει δεν ειναι καμπιλατερ ξαχνανε πανω κατω να δουνε τα νουμερα τιποτα.ουτε αριθμους πλεσιου δεν βρεικα ο πορο τι ξαχνανε τοση ωρα..στο τελος φυγαμε χωρις να μας κανουν τιποτα..πεθαναμε στα γελια..συμπερασματα δικα σας για τα στουφ.....
Δεν συμφωνώ μαζί σου γιατί εμένα με είχαν ελέγξει ασφαλιτες και κατάλαβαν μια χαρα πως το μοτερ ηταν αλλαγμενο στο starlet GT και ζητησαν και την αδεια κυκλοφοριας και ελεγξαν και το τυπο μοτερ! δεν ξερω αν ειναι αρμοδιοτητα τους αυτο αλλα το εκαναν!!!
επισης σε δημοσιο ΚΤΕΟ και παλι ελεγξαν το μοτερ για τον τυπο του και παλι καταλαβε ο ανθρωπος αμεσως οτι ειναι αλλαγμενο! δεν βλεπω τον λογο γιατι να το ρισκαρει καποιος αν δηλωνεται? δεν αξιζει! συμφωνα με το νεοτερο κοκ προβλεπεται κατασχεση οχηματος αν κυκλοφορει με αδηλωτο κινητηρα και για τα παραπανω κυβικα θεωρειτε πλεον και φοροδιαφυγη καθως πληρωνει λιγοτερα τελη κυκλοφοριας!!! και φυσικα υπάρχουν και αλλα κακα πραγματα που δεν θυμαμαι ακριβως, προστιμο, αφαιρεση αδειας, διπλωματος κτλ κτλ.
260 ευρώ ειχα δωσει τοτε και το δηλωσα νομιμα το δικο μου και ηταν και στα ιδια κυβικα! απλα ειχε αλλο τυπο μοτερ δλδ απο 2Ε εγινε 4Ε!
τωρα στην corolla επειδη ειναι ιδιου τυπου και δεν θελει δηλωμα εχω μαζι μου το νομο που το αναφερει ωστε αν πει κανεις καμια βλακεια να του το δειξω! παντως κτεο που περασα δεν ειχα προβλημα και δεν ειπαν τπτ αν και την 1η φορα ειχαν μαζευτει απο πανω 7 ατομα!!!

http://www.kep.gov.gr/portal/page/po...Story?sid=1953

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη NikiforosGT : 21-04-12 στις 22:02.
Απάντηση με παράθεση