Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 10-03-18, 08:53
Το avatar του χρήστη NikiforosGT
NikiforosGT Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Περιοχή: Athina
Μηνύματα: 7.856
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1023
NikiforosGT έχει απενεργοποιήσει την αξιολόγηση χρήστη
καλημερα, αμα σου πω με τα Denso εκτος το φιλτρο ΠΟΤΕ δεν μου εχει τυχει κατι αλλο?
κυριως γιατι οτι εχω σε Denso ειναι παλιοτερο οποτε ειναι made in japan. Και τα μπουζι ετσι κι αλλιως ειναι made in japan.
Προτιμω παντως μια αλλη μαρκα απο αλλες εταιριες που φερνουν και ειναι Made in Japan παρα να ειναι denso και made in china, γιαυτο και απο τοτε δεν ξαναπηρα ποτε ξανα φιλτρο απο την Toyota και ουτε θα παρω...
Και μην συγκρινεις τα ηλεκτρονικα που λες σχεδον τα παντα ειναι Made in China, ειδικα στα φτηνα, αναλογα τι ειναι γιατι εχω πεσει και σε εξαιρεσεις αλλα σπανιες.
Εγω που ασχολουμε πχ με μουσικη εχω πραγματα της Vox και ειναι made in Japan και ο ενισχυτης της ηλεκτρικης κιθαρας και ενα μικρο πραγματακι των 30 ευρω που παιζει με ακουστικα απο αυτην.
Ενω πχ η κιθαρα μου ειναι Μαρκα Ibanez που ειναι Γιαπωνεζικη αλλα επειδη ειναι φτηνη ειναι made in China, οι μεσαιας τιμης ειναι made in indonesia πχ ή εκει γυρω και οι πολυ ακριβες απο 700 και πανω ευρω ειναι μονο made in japan. Αλλα πραγματα της Korg που επισης ειναι Γιαπωνεζικη ειναι made in Vietnam! πχ κουρδιστηρι και μετρονομος.
Eπισης μου εχουν τυχει μπαταριες επαναφορτιζομενες ΑΑΑ Panasonic να ειναι Made in Japan!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη NikiforosGT : 10-03-18 στις 09:03.
Απάντηση με παράθεση