Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 02-05-12, 17:48
Το avatar του χρήστη Fanis
Fanis Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 21-10-2003
Μοντέλο: LEXUS IS 200
Περιοχή: Nikaia
Ηλικία: 52 male
Μηνύματα: 4.499
Ευχαρίστησε: 1
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 1 φορές σε 1 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 10
Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός
παιδια η αληθεια ειναι ...

1 ον...η Toyota βαζει vialle υγρου ψεκασμου με μπεκ απλα (οχι τα ΚΕΙΗΙΝ ) τα οποια για να ρυθμιστει η αποδοση τους πρεπει να μεγαλωσουν οι τρυπες των μπεκ με τρυπανι
2 ον ... η Toyota ΔΕΝ εχει αδεια αεριων καυσιμων και συνεργαζεται με μαγαζια απο εξω σαν το δικο μου για να παρουν υπογραφη για την μετατοπη (μου εκαναν και εμενα προταση με 35ε να υπογραφω και να παιρνω την ευθηνη , που φυσικα δεν δεχτηκα.)
3 ον ... τα ντεποζιτα που βαζει ειναι απαραδεκτα μικρα (πχ 38 με 45 λιτρα για την 12αρα γιατι εχει μεσα και αντλια αεριου οποτε μικραινει αρκετα ο χωρος)
4ον ... η αντλια αεριου ειναι 180w και καταπινει την μπαταρια του αυτοκινητου με αποτελεσμα συχνες αλλαγες μπαταριας.
5ον ... η τρυπα στην ρεζερβα που βγαινουνε οι σωληνες και η εξαερωση δεν γινεται απο κατω οπως βάζουμε , αλλα στο πλαι του χωρου της ρεζερβας και ειναι τεραστια γιατι εκει εξεχει η αντλια του αεριου και για να ταιριαξει κλεινεται με στοκο και σιλικονη.( θα βρω σχετικες φωτο για να γινω πιο κατανοητος).
6ον .. για το 1.3 auris ή για το 1.4 ή για το 1.6 εχουν ενα σταθερο προγραμμα και δεν υπαρχει καποιος να το ρυθμισει για το δικο σου αυτοκινητο που μπορει να φοραει και κατι επανω.
7ον ...οταν τους πιασεις και τους ρωτας λεπτομερειες δεν υπαρχει κανενας να σου απαντησει τις ερωτησεις σου και γενικα υπαρχει μεγαλη αγνοια επι του θεματος.
8ον και ποιο σημαντικο ..δεν σου λενε μια σταθερη τιμη με τιποτα και συνεχεια σου προσθετουν κατι.

με λιγα λογια εχω φτιαξει παρα πολλα αμαξια και παρα πολλα μεσα στην εγγυηση και μεχρι σημερα απο την ΤΟΥΟΤΑ μεχρι και στην HUMMER που ειχαμε θεματα εγγυησης μολις βλεπανε την αδεια μου και την εγκριση ISO εγκαταστασης που εχω για καθε αμαξι ξεχωριστα δεν ειχα ποτα κανενα προβλημα με αντιπροσωπεια.
__________________
WEBSITE ADMIN τηλ 2104256663

Η διαφορα μεταξυ ενος αντρα και ενος παιδιου ειναι......το μεγεθος των παιχνιδιων..


Απάντηση με παράθεση