Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 29-08-16, 08:30
Το avatar του χρήστη NikiforosGT
NikiforosGT Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Περιοχή: Athina
Μηνύματα: 7.856
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1024
NikiforosGT έχει απενεργοποιήσει την αξιολόγηση χρήστη
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από leoe11 Εμφάνιση μηνυμάτων
καλησπερα νικηφορε!σε ευχαριστω!
επειδη θελω να κινουμαι σβελτα και οικονομικα μεσα στην πολη γιαυτο δεν εβαλα 15αρες...ετσι με τις bbs συνδιασα τα παραπανω με την ομορφια...σου πα εχω κολλημα με αυτες,,και στο 36αρι μου bbs!τι αλλο?
οχι φιλε ταμπουρα εχω πισω απο τη μανα του..δεν εβαλα φρενα...
ο λογος που δεν εβαλα πισω ηταν οτι το θεωρησα υπερβολη 88 αλογα με πισω φρενα.
καποια g6 1300 ουτε καν ειχαν πισω απο μαμα,,,νομιζω μονο τα τελευταια 99αρια ειχαν..
οποτε δεν ασχοληθηκα...
βεβαια σε ακραες συνθηκες μπορουν να σε σωσουν αλλα δεν το κυνηγαω γενικα οποτε,,
ασε φιλε το τι τραβηξα ειδικα με το εσωτερικο για να τα βρω ολα..
το θεμα δεν ειναι μονο να τα βρεις αλλα και σε τι κατασταση θα ειναι..
π,χ, μπροστινες ταπετσαριες απο ebay de!
λεβιες ολοι οι μεταχειρο για πεταμα!αποτελεσμα?απο toyota 110e!!
καλημερα, καποια αντανακλαση δεν ξερω τι με εκανε να νομιζω στις φωτος οτι εχεις πισω δισκοφρενα!!!
παντως εγω αυτο εκανα πρωτα και μετα αλλαγη μοτερ αλλα το ηξερα απο πριν οτι θα μπει πανω ο κεφτεκ γιαυτο την πηρα αλλωστε.
Αλλα και μαμα να την ειχα φρενα θα εβαζα πισω γιατι τα φτιαχνω μονος μου και τα δισκοφρενα ειναι πολυ ποιο ευκολα απο ταμπουρες! γιαυτο αλλα και για ομορφια φυσικα.
Για τις ζαντες αν τις εχεις λογικο μια χαρα ειναι, εξαλου απο μαμα 14αρες φορανε. Εμενα ειχε απο πριν αλουμινιου 15αρες αλλιως θα κρατουσα απο το starlet GT που ειχα κατι BSA με διπλες 5ακτινες με λαστιχο 185/60/14. Το κακο ειναι οτι τις χαλασα σε offroad διαδρομες και ενα ψιλοτρακαρισμα εσπασα μια και εβαλα τελικα αλλες αλλα μεταχ πολυ φτηνα (120 ευρω).
Απάντηση με παράθεση