Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 19-04-20, 15:10
Το avatar του χρήστη trelokomio
trelokomio Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 06-02-2008
Μοντέλο: E12 1.4 f/l
Περιοχή: Θεσσαλια
Μηνύματα: 408
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 238
trelokomio είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από NikiforosGT Εμφάνιση μηνυμάτων
Επρεπε να κοιταγες τι ακριβως σου εβαλε ο μαστορας, μην ειναι μεταχειρισμενος τιποτα και τα παιξε ?
Το οτι επι τοσα χρονια δεν ειχε προβληματα δεν σημαινει οτι καποια στιγμη δεν θα εχει, ειναι ποσων χρονων με ποσα χλμ καποια στιγμη θα αρχισει να εχει, λογικο ειναι. Τωρα για τον πολλαπλασιαστη μονο αν ειναι ο ιδιος ειναι περιεργο.
Το να τον καιει δεν μπορω να σκεφτω πως μπορει να γινει αυτο.
Παντως και στο Octavia που σου ειπα κατι τετοια εκανε μετα καηκε ενας, μετα αλλος αλλα το εδωσε. Μεσα σε 1 μηνα ειχε καει αλλος αν θυμαμαι καλα πανε και χρονια τωρα.
Μεταχειρισμενος δεν ητανε σιγουρα, δεν τιθεται τετοιο θεμα τον ξεσφραγισε μπροστα μου. Ητανε καινουργιος ιμιτασιον, απλως δεν κοιταξα τι μαρκα του για να δω αν ειχε μια αλφα ποιοτητα εστω η αν ηταν για τα μπαζα εντλως
.Οτι και να ητανε παντως, αποκλειται καινουργιος πολλαπλασιαστης να καηκε μεσα σε 20 ημερες και μαλιστα λογο καραντινας, σε αυτο το 20ημερο ζητημα να εκανε 100 χιλιομετρα το αμαξι.
Την τριτη που θα παω συνεργειο θα ξερω αν καηκε ο ιδιος αν και μεσα μου με τρωει οτι ο ιδιος θα ειναι.

Μου το ματιαξανε δεν εξηγειτε αλλιως, καθησα προχθες το περιποιηθηκα, το επλυνα, το κερωσα, να σκοτωσω την ωρα μου με την καραντινα και την επομενη μερα με αποζημιωσε με 2ο καμμενο πολλαπλασιαστη σε διαστημα 3 εβδομαδων
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg 20200416_233654.jpg (376,2 KB, 47 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg 20200416_233848.jpg (370,8 KB, 46 εμφανίσεις)

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη trelokomio : 19-04-20 στις 15:32.
Απάντηση με παράθεση