Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 19-04-20, 13:25
Το avatar του χρήστη trelokomio
trelokomio Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 06-02-2008
Μοντέλο: E12 1.4 f/l
Περιοχή: Θεσσαλια
Μηνύματα: 408
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 238
trelokomio είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από NikiforosGT Εμφάνιση μηνυμάτων
καλημερα, χρονια πολλα και Χριστος Ανέστη!
Κοιτα να δεις πανω στο προβλημα που αναφερεις το ποιο πιθανο ειναι για μενα να ειναι ο ιδιος. Ειναι πολυ πιθανο και το μπουζι να αποκτησε προβλημα απο τον προβληματικο πολλαπλασιαστη? αυτο το τσεκαρε? μπορει να βρωμισε δλδ πολυ και να μην κανει καλο σπινθηρα. Αλλα και επειδη ειναι ολοι της ιδιας ηλικιας, μπορει και να χαλασουν και αλλοι? τι να πω....
Αυτο που ειναι σιγουρο ειναι οτι οταν εχεις ενα αμαξι καποιας ηλικιας ολο κατι θα σου βγαζει και κατι θα ζηταει. Αν θες να μην εχεις κανενα τετοιο προβλημα θα πρεπει καθε 5 χρονια να παιρνεις καινουριο οπως κανει ενα φιλαρακι μου.
Και εγω στο δικο μου εχω σκασει ενα καρο λεφτα και κανω και ποσες δουλειες μονος μου αλλιως αστα να πανε και τωρα παλι θελει ποσα πραγματα. 2 φορες μου εκαψε φλαντζα κεφαλης (οκ εγω φταιω σε αυτο) και το εφτιαξα ομως.
Και ο αδερφος μου καποτε ειχε παρει μεταχ Octavia RS 230hp και του εκανε το ιδιο με τους πολλαπλασιαστες ηταν χρεπι απο την αρχη και το εδωσε μπαμ μπαμ και ηρεμησε.
Χρονια πολλα, αληθως ο Κυριος!
Εγω δεν ειχε ποτε θεματα με το αμαξι. Οκ εκαψε ενα πολλαπλασιαστη πρωτη φορα μετα απο 15 χρονια και 250.000 χιλιομετρα λογικο μου φανηκε. Δν μου φαινεται ομως λογικο μετα απο 20 μερες να βγαλει παλι το ιδιο προβλημα, δν γινετε επι 15χρονια να μην ειχε ποτε θεμα και ξαφνικα σε ενα 20ημερο 2 φορες το ιδιο. Αυτο ειναι που με προβληματισε, μηπως το πραγματικο προβλημα ξεκιναει απο αλλου και αρχισε το αμαξι να καιει πολλαπλασιαστες στα καλα του καθουμενου.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη trelokomio : 19-04-20 στις 14:01.
Απάντηση με παράθεση