Θέμα: SERVICE AURIS
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 02-02-10, 21:11
Το avatar του χρήστη COROLLAKIAS MIXALHS
COROLLAKIAS MIXALHS Offline:
 
Εγγραφή: 05-01-2008
Μοντέλο: auris 1800cc υπ/κβ
Περιοχή: ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Ηλικία: 36 male
Μηνύματα: 540
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 277
COROLLAKIAS MIXALHS είναι ένας φάρος φωτός COROLLAKIAS MIXALHS είναι ένας φάρος φωτός COROLLAKIAS MIXALHS είναι ένας φάρος φωτός COROLLAKIAS MIXALHS είναι ένας φάρος φωτός COROLLAKIAS MIXALHS είναι ένας φάρος φωτός
Φιλε μου γκαραζακια!Λοιπον...Το πρωτο service το κανεις στα 7.500χλμ η στο εξαμηνο.το δευτερο το κανεις στα 15000χλμ ή στο χρονο.Εννοώντας οτι αν εχει περασει χρονος και εσυ δν εχεις φθασει στα 15000,πρεπει να κανεις service!Το τριτο ειναι στα 30000 χλμ ή στα 2 χρονια,μετα 45000 κτλ...Οσο το αμαξι ειναι στην εγγυηση να κανεις τα service στην αντιπροσωπεια!Γτ αν παρουσιασθει προβλημα το πιθανοτερο ειναι το φταιξιμο να το ριξουν σε σενα!Η καθε αντιπροσωπεια κρατα το δικο της αρχειο after sales πελατων,χωρις η μια αντιπροσωπεια να βλεπει της αλλης ή να εχουν καποιο κοινο ηλεκτρονικο συστημα!Το αν εσυ εχεις κανει service φαινεται απο το βιβλιαρακι συντηρησης στο οποιο καθε υπαλληλος οποιασδηποτε αντιπροσωπειας βαζει σφραγιδα οτι εκανες service και τα χλμ που το εκανες για να το ξερει οποιαδηποτε εξουσιοδοτημενη αντιπροσωπεια.Γιαυτο με τα service να εισαι αυστηρα συνεπης!Ελπιζω να σε βοηθησα!Ζηση ετσι αγορινα μου,κανε μου διαφημιση!
__________________
Όταν μεγαλώσω θα γίνω...Tsport !!!
Απάντηση με παράθεση