Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #28  
Παλιά 02-12-18, 12:02
giannis gt Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 28-07-2010
Περιοχή: βολος
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 3.285
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 500
giannis gt θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Aντρεα καταρχήν χρόνια πολλά για προχθές για την ονομαστική σου εορτή!
Τώρα όσο αφορά την δική μας συμμετοχή όπως σας είπα δεν υπάρχει μέχρι στιγμής κάνεις άλλος από Θεσσαλία εκτός από μένα που να μπορεί να έρθει η να έχει εκδηλώσει ενδιαφέρον......
Οπότε αν είναι να έρθω θα έρθω μόνος.....
Τι συνεπάγεται αυτό;
Αν έρθω με το όχημα της οικογένειας HYUNDAI ATOS PRIME 1.1 (07) θα κάψω κάνα 70αρι βενζίνες και κάνα 30αρι διόδια συν κάνα 30αρι φαγητά καφέδες πάμε χαλαρά στα 130 μόνο για μια μέρα....
Αν το μετρήσω κιόλας που για την πλάκα θα το έβαζα πάμε 150!
Αν τώρα έρθω με το punto που έτσι αξιζει να έρθω για τα διαδικαστικά(χαβαλέ - πείραγμα-και μπόλικες ακαυτες με λίγο NOS) πάμε σε 120 ευρώ οι βενζίνες (το έχω ξανακάνει είμαι 10λ/100κμ) και 100σταρα φυσικά οπότε το κόστος καυσίμου διπλασιάζει......
Φτάνουμε στα 200ευρω σε μια μέρα.....
Θεωρώ ότι είναι πολλά για αυτές τις μέρες που διανύουμε.....
Καλός ο χαβαλές και η πλάκα αλλά τώρα υπάρχει οικογένεια.....
Σας μεταφέρω ακριβώς αυτά που σκέφτομαι όπως τα σκέφτομαι.....

Φανη και μένα με λυπεί το γεγονός ότι δεν έχω κανέναν να με ακολουθήσει αλλά αφήνω και ένα ενδεχόμενο να κατέβω...... Έτσι στην ΤΡΕΛΛΑ!!!!
Σίγουρα θα ενημερώσω μέχρι Πέμπτη!
Αυτά!
Επίσης θέλω να ξανά συναντήσω τους παλιούς γνώριμους και να γνωρίσω και αυτούς που δεν έχουμε γνωριστεί νέους και παλιούς!
Είναι το μόνο club που είμαι γραμμένος πια, από το renault και τυπικά αποχώρησα από τον Ιούλιο που πούλησα και το MEGANE!
Aν και όπως είχα πει πολλάκις ποτέ δεν το αισθάνθηκα σπίτι μου,Όπως το corollaclub και αυτό το εννοώ δεν το λέω έτσι.....
__________________
ΤΩΡΑ 338+ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΒΟΛΟ!!!


http://youtu.be/Hi3ipm5wMYs

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από madvinegar Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλα που ηρθε και ο Γιαννης και περασαμε τα 300 αλογα σημερα.

Περιττο να πω πως το punto σε ΤΡΟΜΑΖΕΙ οταν ανοιγει.

Ελπίζω να μη σου λέρωσα το κάθισμα Γιάννη...
Απάντηση με παράθεση