Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #52  
Παλιά 19-12-17, 23:13
Το avatar του χρήστη Lynx
Lynx Offline:
 
Εγγραφή: 02-04-2008
Περιοχή: Πετρούπολη
Ηλικία: 36 male
Μηνύματα: 722
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 295
Lynx είναι ένας φάρος φωτός Lynx είναι ένας φάρος φωτός Lynx είναι ένας φάρος φωτός Lynx είναι ένας φάρος φωτός Lynx είναι ένας φάρος φωτός Lynx είναι ένας φάρος φωτός
Εγώ θέλω να πώ ένα μπράβο για την όλη διοργάνωση, από την ιδέα, μέχρι τα κοψίδια. Όλα τα παιδιά, παλιά κ νέα μέλη είναι άψογα σε συμπεριφορά κ σε χαρακτήρα κ έτσι το κλίμα ήταν πολύ παρεϊστικο!! Χάρηκα ιδιαίτερα για τα παιδιά από την Θεσσαλία όπου έχω χρόνια να τους δώ, αλλά κ από την Πάτρα που είναι αστέρια.

Από την μεριά μου να πώ ότι παρότι είχα έρθει κ πέρσι, η φετινή εμπειρία ήταν πολύ έντονη. Και αυτό γιατί βοήθησα στην διοργάνωση όσο μπορούσα, αλλά είχα κ την ένταση κ την αγωνία για τα αποτελέσματα τόσο του αυτοκινήτου μου όσο και του αδερφού μου. Στο δικό μου γιατί ήθελα να είμαι πάνω από το όριο των 100hp και στο άλλο γιατί ήθελα να αποδώσει η φιλτροχωάνη που εγκατέστησα.

Να είμαστε όλοι καλά, με υγεία κ εύχομαι τα καλύτερα σε όλους, ούτως ώστε του χρόνου να είμαστε ακόμη περισσότεροι και δυνατότεροι.

Το Tablet μου δεν ξεχνάει επίσης τους:
Παύλος Σαραντηνάκης Ε12 1600cc 117Hp
Bluechris E11 1800cc 125Lpg & 136.

Υ.Γ.: Του χρόνου θα είναι αναβαθμισμένο!!!!
__________________
Some say that he was born with his helmet on.  And that he pilots his own Megazord!!!

All we know is... He's called The Lynx!!!


Αν δεν είσαι σίγουρος ότι θα αφήσεις το γκάζι,
τότε μην το πατήσεις!!!
Απάντηση με παράθεση