Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 30-12-13, 11:36
Το avatar του χρήστη Γιαννης20v
Γιαννης20v Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 11-02-2007
Μοντέλο: ΑΕ101si 20vt
Περιοχή: ΚΟΛΩΝΙΑ
Ηλικία: 40 male
Μηνύματα: 996
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 310
Γιαννης20v είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giannis gt Εμφάνιση μηνυμάτων
Βλεπω δεν εγραψε κανεις για χθες???
Τι εγινε ΔΕ σας αρεσε παιδια το καφεδακι???

Εγω παντως χαρηκα και ευχαριστω τον Λεωνιδα πρωτίστως που ηρθε από Τρίκαλα να μας τιμησει!
Χαρηκα για τον Γιαννη 20v που ηρθε και αυτος για λιγες ημερες και τον εχουμε εδώ και φυσικα τον tsaf tsouf αρτια αφιχθείς από το Abu Dabi και είχαμε σχεδόν 1.5 χρονο να τον δουμε!!!
Φυσικα τον Χρηστο και τον Μητσο τους παλαιουρες του Club οπου και τα ειπαμε ξανα και ξανα!!!

Τωρα εχουμε τον κανονισμο για το κοπη τη πιτα οπου θα ανοιχτει νέο topic να τα πουμε!!!

Παντα τετοια παιδια!!!

ΥΓ:Χρωσταω βολτα Γιαννη με το GT μου!!!
χαλια ηταν ρε Γιαννη τι να γραψουμε??corolla club συναντηση ηταν αυτη με ενα corolla k 2 ευρωπαικα??τς τς τς...ωραιοτατος ηταν ο καφες κ γω χαρηκα που σας ειδα κ με "τιμησατε" που ηρθα!ευτυχως ειχα κ σενα να με υπερασπιστεις για την ιταλιδα μου!!βολτα θα με πας οποτε μπορεσεις δυστυχως η ευτυχως ανεβενω αρκετες φορες στο Βολο οποτε δε θα τη γλυτωσεις,αν δν παμε τωρα θα παμε τν επομενη φορα.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MITSOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Όλα ΟΚ.
Είδαμε και τους δυο Γιάννηδες που είχαμε καιρό
να τα πούμε.
Και είμαστε και ανυπόμονοι για τη συνέχεια σε δυο
εβδομάδες περίπου........


ΥΓ: Προς Γιάννη20V

Ωραίο το αυτοκόλλητο στο πίσω παρμπρίζ του abarth!
Μητσο δε ξερω αν ακουσες τη κουβεντα που ειπα στο νυν ιδιοκτητη της corolla μου..μπορει να πηρα ιταλο αλλα ειμαι κ θα παραμεινω γιαπωνεζος κ ειδικα κορολακιας.μακαρι να μπορουσες να το πεις κ σε καποιους αλλους που εκραξαν για τη τοποθετηση του!
Απάντηση με παράθεση