Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Ερωτήσεις/αποριες για e11
  #1  
Παλιά 19-02-18, 22:15
Nick_linea terra Offline:
Μικρό Μέλος
 
Εγγραφή: 25-11-2017
Μηνύματα: 36
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 82
Nick_linea terra είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Thumbs up Ερωτήσεις/αποριες για e11

Παιδια καλησπερα,

Κατ αρχην μπραβο για αυτο το τελειο forum. Ειμαι 2ης γενιας κατοχος της στρογγυλοφαναρης hb corolla...το αμαξι ειναι πρωτο χερι και το ειχε ο πατερας μου...τον τελευταιο καιρο το εχω εγω...θα ηθελα να σας ρωτησω καποια πραγματα γιατι απ τα χρονια δεν τα θυμαμαι.

Πρωτον...κατω απ τον αριστερο αεραγωγο, εχω το μπουτον του πισω φωτος ομιχλης, την κερματοθηκη και το led του συναγερμου...αυτο το μπουτον ειναι φωτιζομενο; Εμενα δεν αναβει κατι, απλα ετυχε να δω σε f/l g6 να ειναι φωτεινο...ξερει κανεις (εγω εχω την terra power...αρα θα επρεπε να ναι πρασινο.)

Δευτερον...εχω τον συναγερμο th-2000 νομιζω. Περιπου 5-6 χρονια..κατ αρχην...θυμαται κανεις τι μαρκα ειναι;; Επισης... επειδη το αμαξι ηταν σε γκαραζ δεν τον χρησιμοποιουσε συνηθως...τωρα ομως οταν τον οπλιζω και τον αφοπλιζω δεν κανει ηχο...παλια εκανε... (δουλευει η σειρήνα τη δοκιμασα) και επισης...ξερετε πως επανερχεται;;; ειμαι ο μονος που του ξεκολλανε τα radars απ το παρ πριζ;;

Τριτον...ξερετε αν υπαρχει περιπτωση να βρω αυτα τα σκουφαλια που παιρνουν οι λαμπες στο καλοριφερ και στο καντραν και διαφορων ειδων ταπες στην TOYOTA; Γενικα υπαρχει διαθεσημοτητα σε αξεσουαρ γιατι εχω να ασχοληθω καμποσα χρονια εγω με το γερικο πια corollaκι μου και θελω να του συμμαζεψω αυτα τα πταισματα.

Τεταρτον...εχω τους προβολεις αυτους που λπανανε τρυπιτοι στην ποδια του προφυλακτηρα...οχι αυτους στη σιτα ουτε τα projectors...τους κλασικους με τα κατοπτρα...αν θυμαμαι καλα παιρνουν h1 λαμπες?

Πεμπτον...υπαρχει περιπτωση να ειναι οι καθρεπτες μου (χειροκίνητοι, μαυροι) θερμαινομενοι...υπαρχουν θερμαινομενοι γενικα για τις e111? (Και ηλεκτρικοι)

Εκτον...το γκρι κλειδι δεν υποτίθεται οτι δεν μπορει να βαλει μπρος το αμαξι; το δικο μου γιατι παιρνει και με το γκρι;




Ευχαριστω εκ των προτέρων και με συγχωρείτε αν σας κουραζω... αλλα η αγαπη μας για corolla εδω μεσα ειναι πολυ μεγαλη οποτε πιστευω οτι ο καθενας θα εχει μια απαντηση

Νικος
__________________
find what you love and let it kill you
Απάντηση με παράθεση