Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2  
Παλιά 21-11-19, 06:46
Το avatar του χρήστη NikiforosGT
NikiforosGT Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Περιοχή: Athina
Μηνύματα: 7.856
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1024
NikiforosGT έχει απενεργοποιήσει την αξιολόγηση χρήστη
Καλημέρα, από την μια είναι κακο για την τσεπη μας και τον χρονο μας (αυτό όχι και τοσο), από την άλλη η καρτα καυσαερίων είναι κάθε χρονο, μαζι περνας και ΚΤΕΟ οποτε, εγω εκει την εβγαζα αλλωστε.
Αλλα κατά μερος συμφωνω κιολας για να πω την αληθεια γιατι εχει παραγινει το κακο με τα ερειπια….
και να εξηγησω, εχει τυχει να οδηγησω αμαξια αλλων και τα προβλήματα που εχουν δεν υπαρχουν, πχ να στριβω τιμονι και μετα να στριβουν οι ροδες, να εχουν χαλασμένα αμορτισέρ να πηγαινουν σαν βαρκα και να τα κυκλοφορουν, λαστιχα αιωνων πανω χωρις πελματα, τα τακακια ανύπαρκτα και να φρεναρουν τα μεταλλα και να ακούγονται!!!
Αμα δεν εχουν λεφτα να τα συντηρουν ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΑΜΑΞΙ!!!! απλα τα πραγματα!!!!! όταν γινει ατύχημα και σκοτωθεί καποιος τι θα γινει μετα δηλαδή????

Εμενα είναι του 1997 και συνεχεια κοιταω τα φρενα και την αναρτηση και ριχνω λεφτα σε αυτά, προσπαθω να μην τα αφηνω ποτε να εχουν πρόβλημα.
Μεχρι και νέο καταλυτη θα βαλω συντομα ελπιζω.

Βεβαια όχι ότι και το ΚΤΕΟ κανει πολύ καλους ελεγχους, εχω περασει αμαξι φετος με λάστιχα του 2007!!!! και μου λενε εχουν ακομααααα!!! οκ ειχαν πελμα αλλα ηταν σκασμενα και πετρα!!!
πεσμενα αμορτισέρ φουσκώνεις τα λάστιχα μπαλονια και στα βγαζουν τελεια….γιατι μετραει αποσβεση κραδασμων οποτε δεν το καταλαβαινει και τον αερα στα λάστιχα δεν τον μετρανε ποτε για να δουν τι αερα εχουν μεσα!
Αλλα ενταξει κοιτανε τα σημαντικα πραγματα που είναι επικυνδυνα.

Για μενα όλα τα αμαξια που είναι πανω από 5 χρονων θελουν κάθε χρονο ΚΤΕΟ γιατι απλα οι περισσοτεροι δεν τα συντηρουν.
Απάντηση με παράθεση