Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #18  
Παλιά 28-03-10, 19:01
Το avatar του χρήστη Snoo
Snoo Offline:

Μέλος
 
Εγγραφή: 07-07-2009
Μοντέλο: Corolla E12 Sol 5D 2005
Περιοχή: Kitsi Koropiou
Μηνύματα: 217
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 202
Snoo είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από corollapatra Εμφάνιση μηνυμάτων
Κατ' αρχάς, να σας ευχαριστήσω όλους σας για τις ευχές σας και τα καλά σας λόγια. Πραγματικά ήταν ό,τι καλύτερο μπορούσα να επιλέξω εκείνη τη χρονική στιγμή. Είχα μαζέψει τα απαραίτητα χρήματα για να κάνω υπερκυβισμό στο 1,4 που είχα αλλά από το πουθενά βρέθηκε από γνωστό αυτή η ευκαιρία και την άρπαξα χωρίς δεύτερη σκέψη...


Τόλη, είναι ίσως αυτό που χρειάζομαι εγώ ως Ανδρέας για τις δικές μου ανάγκες. Πέντε πόρτες για την οικογένεια, αρκετό γκάζι με οικονομία καυσίμου εκτός lift, και εάν θέλω ή το έχω ανάγκη, πάρα πολύ γκάζι (τρελό θα έλεγα) εντός lift...



Είπαμε ρε Πάνο, πήγαμε από τα 100 άλογα, σχεδόν στα 200... Μη πάθουμε και κανένα πολιτισμικό σοκ... Εξάλλου, βάσει των αναγκών μου, είναι πολυτέλεια κάτι τέτοιο (τουλάχιστον για τώρα...)



12.000 ευρώ



Κοίτα Θοδωρή, δεν πρόλαβα να συγκρίνω γιατί με το που το πήρα το έβαλα αμέσως επάνω (το είχα στο παλιό και το έκανα τράμπα). Αλλά πόση διαφορά μπορείς να δεις σε ένα αυτοκίνητο τόσων ίππων (φαντάζομαι)...
Φιλαρακο απλα ΜΠΡΑΒΟ Super τιμη να την προσεχεις σαν τα ματια σου!! Καλοταξιδη με απειρα χιλιομετρα να εχεις!!!
Απάντηση με παράθεση