Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
4agze η 3sgte Corolla E101
  #1  
Παλιά 31-07-19, 16:59
Το avatar του χρήστη E10whitechick
E10whitechick Offline:
Νεότατος
 
Εγγραφή: 25-11-2016
Μηνύματα: 2
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
E10whitechick είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
4agze η 3sgte Corolla E101

Καλησπέρα σας,είμαι νέο μέλος της ομάδας και αυτό είναι το πρώτο μου ποστ που γράφω.Έχω στην κατοχή μου ένα Corolla e101 hatchback και έχω μπει σε σκέψη να το αναβαθμίσω.Εδώ και πολύ καιρό έχω ψάξει για το κομπρεσοράτο και δεν το βρίσκω..υποθέτω ότι είναι σε έλλειψη η ότι η σχιστομάτιδες δεν το εισάγουν πια...δεν ξέρω.Δεν έχω απολύτως ιδέα το πόσο θα μου στοιχίσει να τοποθετηθεί αυτό το μοτέρ η ακόμη και το δίλιτρο. Είχα πάει σε έναν μάστορα και τον ρώτησα πόσο θα μου στοιχίσει μια ολοκληρωμένη μετατροπή από 4efe σε 4efte,δεν με έπεισε.Δεν μιλάω για το οικονομικό,αλλά το ότι είναι ενα 13αρι με μια τουρμπινα που άμα θέλει κάποιος να ανεβάσει ιπποδύναμη,να θέσω και ένα παράδειγμα...Ένα πρώτο στάδιο GT Η GLANZA μοτέρ μέχρι 190 hp με πίεση 1.0 over,είσαι οριακά στο να πάρεις το μοτέρ στα χέρια.Οπότε πρέπει να γίνει σφυρί και να να να.... πάει λέγοντας.Εν κατακλείδι,θα ήθελα όποιος-α έχει κάνει αυτή την μετατροπή που έχω αναφέρει στον τίτλο,να μου πει τις δικές του εμπειρίες.Θα το εκτιμούσα πάρα πολύ.
Απάντηση με παράθεση