Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
E111 συναγερμος ταπετσαριες πορτας
  #1  
Παλιά 10-03-18, 01:25
Nick_linea terra Offline:
Μικρό Μέλος
 
Εγγραφή: 25-11-2017
Μηνύματα: 36
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 82
Nick_linea terra είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
E111 συναγερμος ταπετσαριες πορτας

Καλησπερα στους corollaκιδες απανταχου,

4 πραγματα θελω να σας πω σημερα...

1ον...μπηως μπορει καποιος να με καθοδηγησει να συντονισω ενα καινουριο τηλεκοντρολ συναγερμου th-20?

2ον...τα radar του συναγερμου ειναι κολλημενα στις ακρες του παρ πριζ με διπλης οψης... αλλα απ τον καιρο και απ τον ηλιο ξεκολλανε και τα κραταει το καλωδιο στην θεση τους μηπως εχετε να μου προτεινετε καποια ταινια πιο ισχυρη για να κολλησουν στο παρ πριζ (συνηθως αυτα τα βαζανε διπλα απ τον εδωτερικο καθρεπτη που εχει αυτες τις μαυρες βουλες το παρ πριπζ για να τον σκιαζει σε ορισμενα μοντελα αλλα φυστυχως το δικο μου δεν τις εχει)...η μηπως να τους κολλουσα στην κολωνα...?

3ον...πηγα στην toyota και αγορασα καινουριες λαμπες για το ταμπλο και το καλοριφερ...ειχα διαβασει απο εναν φιλο με g6 οτι ριχε πληρωσει 12 ευρω για τις 4 του ταμπλο...και τωρα η toyota μου χρεωσε 8€ ΤΗΝ ΜΙΑ την μεγαλη και 4€ ΤΗΝ ΜΙΑ την μικρη νομιζω...τι διαφορα ειναι αυτη μεσα σε μια 5ετια...και σιγα...ενα λαστιχενιο καλλυμα ειναι πανω α την λαμπα

4ον...εχει καποιος να μου προτινει κανεναν τροπο για να φτιαξω τις ταπετσαριες στιε μπροστινες πορτες γιατιχστην κατω μερια ξεκολλανε απ τον ηλιο?
__________________
find what you love and let it kill you
Απάντηση με παράθεση