Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #25  
Παλιά 26-09-18, 17:22
Το avatar του χρήστη NikiforosGT
NikiforosGT Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Περιοχή: Athina
Μηνύματα: 7.856
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1024
NikiforosGT έχει απενεργοποιήσει την αξιολόγηση χρήστη
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από manos vasilakis Εμφάνιση μηνυμάτων
σημαδευεις που θελει κοψιμο και κοβεις απο πανω το καπο μ ψιλο δισκακι αφου εχεις καλυψει το γυρω μην καψει την μπογια και κολλημα του αεραγωγου με κολλα για αεροτομες και εισαι οκ ,απο σταλετ αμα κοψεις τον αεραγωγο και πας να τον ταιριαξεις εκει που ειναι το intercooler δεν συμπεφτει με την μεση του καπω του κορολλα(ειναι φαρδυτερο απο το σταρλετ) καθεται παρακεντρα αριστερα και ειναι αηδια ενω τον πλαστικο τον κλεβεις λιγακι εχει περιθοριο. Ο κινητηρας εκτος απο φτιαχτη πολαπλη εξαγωγης (γιατι της Τοyοtα ειναι δραμα να κλαις) ολα ειναι εργοστασιακα σε 2years θα το εχω 30 χρονια μαζι μου .
καλησπέρα, ωραιος, αλλα αυτο που λες στην Ε11 τουλαχιστον καθεται τελεια, εχω δει παρα πολλες που εχουν και εκτος αυτου οπως ειπα γνωστος μαντρας το εχει κανει και ειδα και φωτος!
δες και μια απο ενα παιδι που εχω φιλο στο fb. Μηπως εννοεις στην δικια σου οτι δεν θα καθοταν καλα?

Η πολλαπλη ειναι οντως δραμα! η πρωτη μου ανοιξε στον 3ο κυλινδρο το γνωστο δλδ, πηρα απο ebay ηταν κινεζια και ανοιγαν συνεχεια απο πανω οι ραφες.
Παω σε εναν γνωστο εξατμισα και με πεδευε ποσο καιρο τωρα και τωρα και θα, και μετα λεει οτι με μαμα θεσεις δεν τον παιρνει να κανει πολλαπλη!!!
ενω εχω δει πολλες φορες σε αλλους!
τελικα ετυχαν αλλες ζημιες και αφησα αυτη που ειχα και δεν ειμαι και σιγουρος αν χανει τελικα, θα το δω μελλοντικα αν τελικα φτιαξω τα αλλα θεματα που εχω.

Ο αεραγωγος ποσο σου πηγε τελικα?
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg 37888348_901188120067153_5129122259247562752_o.jpg (287,6 KB, 35 εμφανίσεις)
Απάντηση με παράθεση