Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 20-06-23, 17:57
giannis gt Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 28-07-2010
Περιοχή: βολος
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 3.285
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 499
giannis gt θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Βασικά τα δυναμομετρα, είναι μηχανήματα και όπως όλα τα πραγματα έχει καλα μηχανήματα και κακά μηχανήματα... Όπως επίσης οι χειριστές των μηχανημάτων μπορεί να είναι καλοί χειριστές και κακοι χειριστές... Για να μην μακρυγορησω άλλο λοιπόν, αυτό που λέει ο καλός φίλος Κοσμάς σε εμένα που ξέρει την αδυναμία που έχω στα δυναμομετρα(), όταν ένα δυναμομετρο είναι αισιόδοξο σημαίνει ότι δείχνει καλύτερα νούμερα από το μέσο όρο, ενώ απαισιόδοξο όταν δείχνει χειρότερα νούμερα από το μέσο όρο..... Οι λόγοι είναι από τελείως απλοί και κατασκευαστικοι, έως και για καθαρα οικονομικούς λόγους να εξυπηρετούν συμφέροντα... Όλα αυτά βέβαια έχουν γραφτεί τόμοι και χιλιάδες σελίδες σε ανάλογα forum και topic... Τώρα πλέον με τα όργανα μετρήσεων σε δρόμο όπως το κορυφαίο draggy, λιγοι τα δίνουν σημασία ως προς τα νουμερα... Το δυναμόμετρο πλέον είναι για να ρυθμίζεις ένα αμαξι όταν κάνεις επεμβάσεις στον εγκέφαλο.... Φυσικά και για ψυχολογικούς λόγους όταν μετά από μια μετατροπή λες είχα Χ άλογα τώρα έχω Χ+30 ΑΛΟΓΑ πάνω.... Αυτά τα ολίγα... Ελπίζω να σε κατατόπισα....
__________________
ΤΩΡΑ 338+ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΒΟΛΟ!!!


http://youtu.be/Hi3ipm5wMYs

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από madvinegar Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλα που ηρθε και ο Γιαννης και περασαμε τα 300 αλογα σημερα.

Περιττο να πω πως το punto σε ΤΡΟΜΑΖΕΙ οταν ανοιγει.

Ελπίζω να μη σου λέρωσα το κάθισμα Γιάννη...
Απάντηση με παράθεση