Θέμα: LED STRIP
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #19  
Παλιά 10-11-10, 22:38
Το avatar του χρήστη rockie
rockie Offline:

Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 23-06-2009
Μοντέλο: Corolla SR KE-35
Περιοχή: Χαλανδρι
Ηλικία: 32 male
Μηνύματα: 276
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 209
rockie είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
ο καθενας με το γουστο του φυσικα.
οταν λες οτι βελτιωνεις το αμαξι σου το βελτιωνεις εξωτερικα/εσωτερικα οπως εσυ πιστευεις οτι θα βελτιωθει η εμφανιση του ετσι ωστε να το κανεις να τραβα πιο πολυ "θετικα" βλεμματα.
πιστευω πως ενα τοσο μικρο κομματι led δεν βαρυνει την εξωτερικη εμφανιση του αυτοκινητου αλλα ισα ισα το ομορφαινει.καγκουρικο θα ηταν αν εβαζες led τριγυρω απο ολο το φαναρι οπως εχω δει σε ενα honda civic ο οποιος ειχε "ντυσει" το φαναρι με led...
απο εκει και περα ομως πολλα αμαξια δεν εχουν απο την μανα τους xenon αλλα τους τα βαζουμε εμεις μετα,τι παει να πει αυτο?οτι ειμαστε καγκουριδες?ή ακομα και μερικες corolla e12 που βαζουν καποια look απο την ts,παει να πει πως αμα κατσουν διπλα σε ts θα νοιωθουν μειονεκτικα?δεν το πιστευω,ισα ισα που θα δειξουν οτι εχουν ασχοληθει και λιγο για την εμφανιση του αυτοκινητου τους.


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ranger Εμφάνιση μηνυμάτων
εμένα μου αρέσει και θα κοιτάξω πως μπορεί να μπει και στο φανάρι της Ε-12 facelift
δοκιμασε να δεις σε κανα μαγαζι που πουλαει λαμπες και τετοια αλλα λιγο πιο ψαγμενο,εγω σε ενα τετοιο τα εχω δει αλλα θα παω να ρωτησω και σε αλλα απο τιμες.
Απάντηση με παράθεση