Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 03-07-09, 19:43
Το avatar του χρήστη JL_e10
JL_e10 Offline:
 
Εγγραφή: 13-08-2006
Μοντέλο: 2001 Avensis T22
Περιοχή: Newcity of Nikaia
Ηλικία: 37 male
Μηνύματα: 3.148
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 533
JL_e10 θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Καλα για το επιλεκτικο γραψιμο εχω κι εγω σκηνικο. Οταν ακομα ημασταν Μυτιληνη και ειχαμε το Daihatsu, καποια στιγμη το αφησε η μανα μου με αλαρμ στην σκρη μαζι με καποια αλλα ΝΤΟΠΙΑ αυτοκινητα. Ηταν βεβαια ψιλοπαρανομα, αλλα επειδη το δικο μας ηταν το μοναδικο με αθηναϊκες πινακιδες ηταν και το μοναδικο που ειχε το ροζ χαρτακι της κλησης. Μετα απο εναν μινι χαμο και αφου μας ακουσε ολη η Μυτιληνη, σβηστηκε η κληση.

Φιλε ελπιζω να μην σοβαρολογεις λεγοντας να παρουμε τηλεφωνο για να καταγγειλουμε ενα περιπολικο με καμμενο φαναρι, ή εναν Ζητα που κανει κολιες. Δεν τους αγγιζει αυτους ο νομος, παρτε το χαμπαρι. Αλλα να ξερουν οτι δεν μπορουν να λενε σε μας τους κοινους θνητους, οπως λες κι εσυ, να τηρουμε τους νομους οταν οι ιδιοι πανε σκοτωμενοι μεσα στα στενα, κανουνε χειροφρενα στις πλατειες, κανουνε σουζες σφηνες και κολιες μεσα στην κινηση. Δεν ειμαστε συνενοχοι φιλε μου, κοροϊδα ειμαστε....
__________________
Αφεντικο, θα θελα να μου κανεις μια αυξηση. Οχι για μενα, αλλα για τη φουκαριαρα την τσεπη μου!!!!
http://www.corollaclub.com/forums/sh...ad.php?t=14305
Απάντηση με παράθεση