Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 01-09-12, 14:38
Το avatar του χρήστη corollapatra
corollapatra Offline:
Administrator
 
Εγγραφή: 28-02-2005
Μοντέλο: T Sport 5d facelift
Περιοχή: Πάτρα
Ηλικία: 48 male
Μηνύματα: 6.110
Ευχαρίστησε: 1
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 875
corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα
Δυστυχώς δε καταφέραμε ως club να μαζευτούμε και να μπορέσουμε να συμμετέχουμε φέτος. Όταν ενημέρωσα τους υπεύθυνους της ΦΙΛΜΠΑ ότι δε θα συμμετέχουμε, μου ζήτησαν να βάλω τουλάχιστον το αυτοκίνητό μου ως μέλος της ΦΙΛΜΠΑ team. Η εβδομάδα που τελειώνει όμως ήταν μία απίστευτα δύσκολη εβδομάδα χωρίς καθόλου χρόνο στη διάθεσή μου να ασχοληθώ ούτε με το show ούτε και με το αυτοκίνητό μου προκειμένου να το έχω έτοιμο. Σήμερα το πρωί σηκώθηκα στις 7:30 σε μία απέλπιδα προσπάθεια να προλάβω και να κάνω όλες τις απαραίτητες διαδικασίες για να υπάρξει τουλάχιστον ένα αυτοκίνητο του club στην εκδήλωση. Τελικά, μόλις μπήκα σπίτι μου και το T-Sport είναι ήδη παρκαρισμένο στο χώρο του show...

Οπότε εγώ θα είμαι και τις δύο μέρες εκεί, οπότε όποιος βρεθεί προς Πάτρα μεριά με παίρνει τηλέφωνο να συναντηθούμε...
__________________
Lift, lift, lift...
Απάντηση με παράθεση