Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 07-09-12, 17:02
Το avatar του χρήστη sotoskap
sotoskap Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 07-02-2006
Περιοχή: Βέροια
Ηλικία: 43 male
Μηνύματα: 1.595
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 383
sotoskap είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από madvinegar Εμφάνιση μηνυμάτων
Ελα ρε Σωτηρη τα παραλες. Ο ανθρωπος ειπε οτι εκει που το σφιγγανε έσπασε. Δεν ειπε οτι το ξεσκισανε στο σφιξιμο.
συνήθως όταν το σφίγγεις σπάει!
Μπορεί να είχε ξεσκιστεί όμως σε παλαιότερο σφίξιμο αυτή την φορά να τα "έπαιξε"

Κάποιοι σφίγγουν φοβούμενοι ότι θα τους φύγουν οι ρόδες στον δρόμο....το έχω δει και το έχω ακούσει κιόλας!
Δεν είναι έτσι!

Λίγες φορές έχεις δει να βάζουν το αεροκλειδο και να πατάνε - να πατάνε και ξανά και ξανά? Και άλλη μια γύρα για έλεγχο?

Κάποια στιγμή στρίβει το μπουζόνι και κόβεται.

Εγώ αλλάζω τις ζάντες 2 φορές τον χρόνο επί 6 στα 7 χρόνια τώρα. Χώρια πόσες φορές βγήκαν και ξαναμπήκαν για άλλες δουλειές ... εεε ακόμα δεν κόπηκε ΚΑΝΕΝΑ και φοράω τον ίδιο κωδικό και με τα παλαιότερα αλλά και με τα νεότερα μοντέλα!


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από madvinegar Εμφάνιση μηνυμάτων
Ναι οκ. Δλδ αν μου τυχει λαστιχο στο δρομο και θελω να βαλω ρεζερβα πρεπει να εχω δυναμοκλειδο μαζι μου.
Με το χερι θα το κανω, οπως και το εχω κανει απειρες φορες. Και μπορει να το εχω σφιξει και παραπανω, ποιος ξερει. Ποτε δεν μου εμεινε στο χερι το μπουζονι.
Δεν μιλαμε για αεροκλειδα. Για σφυξιμο στο χερι μιλαμε.

Θα σφίξεις...δεν θα χοροπηδήσεις πάνω στο κλειδί!!! Και μετά όταν θα φτάσεις στον λαστιχά σου θα ελέγξεις με το δυναμόκλειδο!
__________________
Σημασία δεν έχει πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, άλλα πόσο γρήγορα μπορείς να το οδηγήσεις...!!!!...Γιατί το όριο είναι μια λεπτή γραμμή που δύσκολα πιάνεται αλλά εύκολα ξεπερνιέται....


Που & Που είναι καλό να κάνουμε μια παύση από την αναζήτηση της ευτυχίας και απλώς να είμαστε ευτυχείς....
Απάντηση με παράθεση