Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #103  
Παλιά 19-06-10, 07:43
neoklis Offline:
 
Εγγραφή: 10-06-2009
Ηλικία: 50 male
Μηνύματα: 2.447
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 426
neoklis είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από corollapatra Εμφάνιση μηνυμάτων
Εμένα μου φαίνονται υπερβολικά χαμηλά τα νούμερα, τη στιγμή μάλιστα που έχουμε δει πολύ μεγαλύτερα σε άλλες TS, κοντά στα 185 άλογα. Θα κοιτάξω να κάνω και εγώ μία δυναμομέτρηση, αλλά πιστεύω ότι δεν πρέπει να γίνει καλοκαίρι με τις ζέστες...
οταν ειχα 4.000χλμ και ειχαμε παει ολοι η παρεα του corollaclub για dyno η δικια μου εδειξε αν θυμαμε καλα 178,6 εσκασα και βλεπωντας το γεματος απορια με βλεπει ο υπευθηνος του POWER και μου λεει μην μιλας καθολου αλλα βγαζουν ακομα πιο λιγα απο οτι αναγραφουν οχι μονο τουοτα αλλα και αλλες μαρκες και μου ειπε αν θα κανεις στις 20.000 40.000 θα βλεπεις διαφορες γιατι ακομα το μοτερ ειναι κλειστο..

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Alex-poli Εμφάνιση μηνυμάτων
Ενδιαφέρουσα μέρα σήμερα...
Λοιπόν και εγώ συνφωνώ με τον Σταμάτη, οι καιρικές συνθήκες (ζέστη) και διάφοροι παράμετροι δεν επιτρέψαν στα αυτοκίνητα να δείξουν την πραγμάτικα εικόνα. Προσωπικά το χειμώνα θα ξανακάνω..Κατα τα αλλα υπέροχα. Ορίστε μερικές φώτο (είναι πολλές όλες) και σιγά σιγά 2 βίντεο για κάθε αμάξι
ρε παλικαρια τι δυναμομετρο ειναι αυτο?
πρωτη φορα το βλεπω!!!!!!!!!!!!!

με κοφτη 5ης 237

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sotoskap : 19-06-10 στις 10:04. Αιτία: Συγχώνευση Posts
Απάντηση με παράθεση