Θέμα: Scirocco vs Yaris
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 12-07-12, 12:59
aliengoa Offline:
 
Εγγραφή: 15-10-2007
Μηνύματα: 448
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 247
aliengoa είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από andreasece Εμφάνιση μηνυμάτων
Χωρις να θέλω να αμφισβητήσω το γεγονός πως το yaris μπορεί όντως να περνάει το scirocco, μου φαίνεται πως δεν ήταν τόσο δίκαιο το "πάτημα". Ο τύπος με το scirocco δεν μου φάνηκε να πάταγε, μπορεί να είχε βάλει 6η και να πήγαινε απλά γρήγορα, ενώ το yaris κάρφωσε 3η και τα έδωσε όλα.
Δεν συμφωνώ. Φαίνεται καθαρά ότι πάτησε το scirocco άσχετα αν πήγαινε γρήγορα ή απλά ερχόταν με φόρα. Και αυτο το καταλαβαίνεις γιατί στο κατέβασμα το yaris δεν πετάγεται μπροστά αλλα πάει μαζί με το VW (στην αρχή γιατί μετά... ) συν του ότι το scirocco ακολουθεί άρα αν πήγαινε χαλαρά δεν θα ήταν πίσω απο το Yaris αλλα πολύ πιο πίσω είναι όπως όταν σε προκαλεί κάποιος στο φανάρι και εσύ ψαρώνεις και πατάς μαζί του, μόνο που έγινε εν κινήσει...
"Το Yaris TS νομίζω είναι μετατροπή σε τούρμπο και οχι 4EFTE. Φαίνεται απο τα αναλογικά οργανάκια δεν ήταν 1000cc"
Διόρθωση: Μάλλον Ανδρέα έχεις δίκιο γιατί είδα φόρτωσε και βίντεο analog speedometer conversion" αρα τα όργανα μπορεί να τα άλλαξε.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alex-g Εμφάνιση μηνυμάτων
ο καθένας φτιάχνει κατι και το παρουσιάζει οπος τον βολεύει ουτε εγω αμφισβήτησα το γεγονός αλα επιμένω σε αυτό οτι είναι θέμα κόμπλεξ
και μερικες φορές γίνετε και επικίνδυνο ιδικα οταν ταξιδεύεις
Το αμφισβήτησες και όχι μόνο μίλησες λες και ήσουν παρών αλλα κατηγόρησες και τον ιδιοκτήτη του Yaris ότι έχει κόμπλεξ..
Να μην μιλήσουμε καλύτερα για κόμπλεξ...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aliengoa : 12-07-12 στις 13:39.
Απάντηση με παράθεση