Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 11-09-12, 08:07
Το avatar του χρήστη corollapatra
corollapatra Offline:
Administrator
 
Εγγραφή: 28-02-2005
Μοντέλο: T Sport 5d facelift
Περιοχή: Πάτρα
Ηλικία: 48 male
Μηνύματα: 6.110
Ευχαρίστησε: 1
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 876
corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα
Μία τέτοια συνάντηση θα ήταν το ιδανικό... Ακόμα θυμάμαι την πρώτη μου παρουσία σε συνάντηση στο Άλσος, όπου καλά-καλά δεν έβρισκες όχι να κάτσεις, αλλά ούτε να παρκάρεις το αυτ/το... Μακάρι να οργανωθεί κάτι ανάλογο, εγώ θα είμαι εκεί...


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alimonos Εμφάνιση μηνυμάτων
άμα δεν βγείτε εκτός αθηνών ... εμάς ξεχάστε μας ...αν δεν το έχετε ήδη κάνει ...
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kostas_8 Εμφάνιση μηνυμάτων
Πιστευω θα ηταν οτι καλυτερο να συναντηθουμε καπου στο κεντρο της Ελλαδας σαν μεση λυση για σχεδον ολους μας. Και κατα προτιμηση Σ/Κ να ειμαστε και σχετικα πιο free απο τις δουλειες μας, γιατι εγω πχ με ωραρια 10.00-22.00 δε με βλεπω τις καθημερινες.. Οπως και τωρα ηθελα να ερθω στην προσφατη αλλα μολις ειδα Πεμπτη και 6 το απογευμα δεν μπηκα καν στον κοπο να γραψω λογω του ωραριου μου..
Είδα και όταν βγήκαμε εκτός Αθηνών, στην πανελλήνια στη Λίμνη Πλαστήρα, πόσοι έδωσαν το παρόν... Μία από τα ίδια...
__________________
Lift, lift, lift...
Απάντηση με παράθεση