Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
απαντ
  #82  
Παλιά 03-10-14, 23:22
keichi Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 30-08-2009
Ηλικία: 39
Μηνύματα: 855
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 265
keichi είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
απαντ

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από madvinegar Εμφάνιση μηνυμάτων
Keichi στην σελιδα 5, ποστ 43, ειναι τα δικά μου αποτελεσματα απο την πατεντα.
Εγω βεβαια ειμαι και υπερκυβισμένος αλλά λογικό ειναι οσο πιο πολλά τα κυβικά και άλογα, να παιρνεις και κάτι παραπάνω.

Επισης και εγω πιστευω οτι την αποψη σου (εσυ και ο καθενας) μπορεις να την λες αρκεί να την λες ομορφα κι ωραία και καλοπροαίρετα (όπως ειπες κι εσυ)... αλλά θεωρώ πως σε καμία περίπτωση τα γέλια που εβαλες δεν συνάδουν με τίποτα απο τα παραπάνω που ανεφερα.
Οπότε την αλλη φορά, αν θες να τηρείς αυτα που λες, καλό ειναι να εκφράζεσαι πιο ομορφα απέναντι σε ενα συμφορουμίτη που, αν μη τι άλλο, μοιράστηκε μαζί μας την δουλειά που έκανε.

Ο καθένας κανει τις δοκιμές του και κρίνει. Ο όρος "πεταμενα λεφτα" οταν προκειται για άτομα που ασχολούνται με το αμαξι (και με όποιο άλλο χόμπι/κ@λα) θέλει πολύ κουβέντα. Ολοι μας εδω (και σιγουρα κι εσυ - εκτός αν κρατας το αμαξι σε 1000% εργοστασιακη μορφη) εχουμε "πεταξει" ενα σωρό λεφτά για την κα@λα μας, τα οποία δυστυχώς ή ευτυχώς δεν θεωρούμε πεταμένα.
Τεσπα, πιο πολυ το εγραψα το παραπανω σχόλιο επειδη δεν μου αρεσε ο τρόπος που πρωτο-απαντησες στον cinquis. Για το αν παιρνεις κατι (πολύ ή λίγο) ή οχι, ίσως παιζουν πολλοί παραγοντες ρόλο.
Καταρχην τι πιο καλοπροαιρετο απ το να χαμογελας οταν δικαιωνεσαι??
Οταν ειχα διαφωνιες με το 99% του πληθυσμου του κλαμπ και τελικα δικαιωθηκα, και απλα χαμογελαω το θεωρεις κακοπροαιρετο???
Το καλοπροαιρετο ποιο θα ηταν δηλαδη?
Να συμφωνουσαν ολοι μαζι σου?
Συγνωμη φιλε μου εχουμε δημοκρατια και ελευθερια...
Δεν ειμαστε υποχρεωμενοι να βαζουμε τα πραγματα που πλασσαρονται και "διαφημιζονται"...
Εχουμε δικαιωμα να εκφραζομαστε και να απορριπτουμε σθεναρα και βροντερα χωρις να χυδαιολογουμε και να βριζουμε φυσικα...
Δε νομιζω οτι εχω καποιο παραπτομα...
Και δευτερον, εχω πει κατι και δεν το εχω τηρησει???
Απάντηση με παράθεση