Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Nikiforos - Corolla EΕ111 Turbo (4E-FTE)
  #1  
Παλιά 15-02-08, 22:10
Το avatar του χρήστη NikiforosGT
NikiforosGT Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Περιοχή: Athina
Μηνύματα: 7.856
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1024
NikiforosGT έχει απενεργοποιήσει την αξιολόγηση χρήστη
Nikiforos - Corolla EΕ111 Turbo (4E-FTE)

Καλησπέρα! μετά το ατύχημα που είχε το ep82 gt starletaki μου αποφάσισα αντί να πάρω το ep91 μιάς και ήθελα κάτι μεγαλύτερο και προσωπικά εμένα μου αρέσει περισσότερο από το ep91 starlet, προτίμησα να πάρω την corollitsa την στρογγυλοφάναρη που φοράει 4Ε-FE μοτέρ και φυσικά θα μπει πάνω το μοτεράκι από το starlet και η εξάτμιση με μικρή μετατροπή. Για πίσω θα μπούνε άκρα από κάποια corolla με δισκόφρενα και βλέπουμε. Επίσης θα μπει το ηχοσυστημα και ο συναγερμός από το σταρλετ, καθώς και τα οργανάκια με τριπλή θήκη στην κολόνα. Τα buckets δεν θα τα βάλω γιατί θέλω την άνεση μου και να μπορούν να κάθονται πίσω άτομα, καθώς δεν κάνουνε και οι βάσεις στο αμάξωμα και είναι κρίμα να χαλάσω και αυτό το σαλονάκι. Το αμάξι αυτό το βρήκα σε καλή κατάσταση με καλά εξτρα, καλή τιμή και το κυριότερο ατρακάριστο, αφού ελέχθηκε και από δικούς μου και μου είπανε να το αγοράσω. Βάζω μερικές αρχικές φώτος, δυστυχώς δεν πρόλαβα να το πλύνω ακόμα. Tο μόνο είναι ότι μπροστά επειδή δεν είναι G6 και ο προφυλαχτήρας έχει μιά μαύρη γραμμή, δεν τον βάψανε καλά και έχει κάνει σκασίματα το χρώμα, τα μπάλωσα λίγο τώρα με το Gimp, αλλά έχω σπρευ στο χρώμα του car και θα τα φτιάξω. Αν δεν βαριέστε να δείτε και μερικές φώτος από τον μακαρίτη τώρα starlet gt έχω ένα φωτογραφικό album εδώ https://s180.photobucket.com/user/Ni...?sort=3&page=1
Είναι τρακαρισμένο και από τις 2 πλευρές (πλαινές) και η ζημιά είναι στις 3000 ευρώ, οπότε δεν το συζητάμε το θέμα, δεν συμφερε, ελπίζω η Corrolitsa να με αποζημιώσει και με το παραπάνω! Επειδή δεν ξέρω από corolla μπορεί να μου πει κάποιος αν λέτε πουθενά πως αλλάζουμε πχ τα εξαεριστικά αυτα που βγάζουν τον αέρα? μερικά είναι χαλασμένα και πρέπει να τα αλλάξω. Αυτά για τώρα! ελπίζω να μην σας ζάλισα με την φλυαρία μου!
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg corolla 1.jpg (232,5 KB, 744 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg corolla 2.jpg (227,6 KB, 712 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg corolla 3.jpg (230,5 KB, 669 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg corolla 4.jpg (207,0 KB, 650 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg corolla 5.jpg (193,5 KB, 620 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg FOVHfp056508-02.jpg (63,0 KB, 385 εμφανίσεις)

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη NikiforosGT : 25-02-20 στις 20:09.
Απάντηση με παράθεση