Θέμα: Μπαταρία
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 24-03-07, 21:24
Το avatar του χρήστη GIANNIS_G6
GIANNIS_G6 Offline:
 
Εγγραφή: 19-03-2004
Μοντέλο: Ε11 vvt-i 1.4
Περιοχή: Αιγαλεω
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 1.238
Ευχαρίστησε: 2
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 1 φορές σε 1 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 369
GIANNIS_G6 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dinos Εμφάνιση μηνυμάτων
μια 60αμπερ παρε νομιζω τετοια κιολας φοραει η 55αρα κ εισαι κυριος....τωρα η λυση???Να σβησεις την μπλαφονιερα κ να μην παιζεις με αυτη το εχεις σκεφτει???Ε κοιτα κ λιγο βρε αδερφε οταν φευγεις απτο αμαξι ολα καλα???Τελος μπορεις να βαλεις ενα post it στο καντραν που να λεει...σβησε την μπλαφονιερα πριν φυγεις....
Παντως μετα απο τοση ταλαιπορια καλο θα ηταν να την αλλαξεις την μπαταριουλα γιατι την εχεις γονατισει....μην πας στην ΤΟΥΟΤΑ δεν αξιζει εκτος κ αν τους πεις οτι στα κρυα κ σε τετοια σε αφηνει κ να στην περασουν μια εγγυηση κ να μην πληρωσεις τπτ
Γεια σου ρε ΝΤινο με τα ποστ ιτ !!Λοιπον οπως ειπε και ο Ντινος εγω απλα να προσθεσω κατι επειδη τα κρυα αργουν να ερθουν παλι(χειμωνα δεν θα δουμε φετος) η μπαταρια μπορει να μεινει και απο την υπερβολικη ζεστη του καλοκαιριου,οποτε καλο ειναι να την αλλαξεις και να σταματησεις να παιζεις με την πλαφονιερα !!Εγω εχω βαλει κλειστου τυπου(προσοχη εχει υγρα αλλα δεν χρειαζονται ελεγχο,ειναι κλειστη) την bosch silver στα 55 ah και ειναι πολυ τζετ με εγγυηση τρια χρονια( η μαμα με εβγαλε 5 χρονια και δουλευει αψογα στο χωριο δινοντας ζωη στο αγροτικο του θειου μου στο χωριο,απλα οταν ειχα σπασει το ποδι μου ειχε τελειωσει μετα απο 1 μηνα ακινησιας,την πηρα μπροστα με καλωδια και απλα πηγα και την αλλαξα για λογους ανασφαλειας και μονο.)
__________________
Και οπως θα παιρνω τις στροφες,εσυ αν θελεις κοιταζε μεεεεε!!!
Απάντηση με παράθεση