Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 05-05-11, 16:04
Το avatar του χρήστη butlerakos
butlerakos Offline:
Μέλος
 
Εγγραφή: 16-04-2008
Μοντέλο: Corolla 1.4 G6
Περιοχή: Άγιος Δημήτριος
Ηλικία: 43 male
Μηνύματα: 153
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 211
butlerakos είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Cool

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mlt184 Εμφάνιση μηνυμάτων
φαγωθηκες με το ts, που θα ξαναβρεις τοσο καθαρο G6 μου λες??αν υπερκιβισεις σωστα και κομπλε θα φτασεις 160 αλογα safe με μοτερ 1,4 στην εφορια...εχω ρωτησει πολλακις τα παιδια και μου ειπαν για τον υπερκιβισμο, ακομη και με 145 μια χαρα θα πηγαινει..μην τον παρατας τον ιαπωνα τοσο ευκολα, μπορει να ειναι μικρος (σε κυβικα) αλλα ποσα αντιστοιχα εχει φαει....και σην τελικη δεν το αλλαζω τζαμπα το δικο μου, μπας και το μαζεψω και ερθει στα μετρα απο το δικο σου....μονο μπριζες να βαζεις δηλαδη??χεχεχε

Υ.Γ. αυτο που ρωτας αν θυμαμαι καλα εχει απαντηθει, και νομιζω δεν γινεται η' δεν συμφερει γενικα....
Ναι ρε Μιλτο μαζί σου!!! Και γω δεν αποχωρίζομαι εύκολα το G6 μου γι'αυτό ψάνχω να το βελτιώσω...Απλά θέλω να δω όλες τις πιθανές επιλογές που έχω γτ ο καθένας λέει τα δικά του...'αλλος λέει τουρμπο,άλλος υπερκυβισμό,άλλος για μοτέρ από άλλο Τοyota μαυροκαπακο-ασιμοκαπακο.....φφφ,μπερδεύτηκα! Πάντως υπερκυβισμένο με 160 άλογα δεν έχω δει...μέχρι 140-145 νομίζω...Τέσπα,το starter button και τα κόκκινα λαμπάκια στο ταμπλώ πότε θα τα βάλουμε???
__________________
Corolla rules...
Απάντηση με παράθεση