Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #224  
Παλιά 08-12-12, 22:18
giannis gt Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 28-07-2010
Περιοχή: βολος
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 3.285
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 499
giannis gt θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Να πω και εγω με την σειρα μου πρωτον οτι ηρθαμε εδω και μια ωρα στον Βολο ,τους μοιρασα στα σπιτια τους εγκαιρως και ατσαλακωτους!!!!Κοιμηθηκαν σαν πουλακια..........(Βρηκαμε λιγο βροχη στο δρομο αλλα ολα οκ!)

Τα της ημερας τωρα ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ για την ακομα μια πετυχημενη διοργανωση ,ηξερα οτι θα αποζημιωθουμε εμεις που θα ερχομασταν απο μακρια!!!
Μπραβο στον Αντρεα που το κανονισε και μπραβο στον Φανη για την εκπληκτικη ταβερνα!!!!

Στα νουμερα τωρα ,οπως προαναγγειλε και ο Μιχαλης μετα απο μια ζημια που ακομα δεν ξερω τι ειναι στο RENAULT επιστρατευσα το safety CAR το PUNTO και κατεβηκαμε με αυτο σημερα κατω!!!
Τα νουμερα για εμενα αναμενομενα και συγκεκριμενα 302 αλογα και 32.5 κιλα ροπης στο 1.6 bar!!!(στο δρομο με 5η στην επιστροφη σηκωνε σημερα στην επιστροφη για πλακα 1.8 με 4 ατομα παρακαλω μεσα........!)

Ευχαριστω Μιχαλη ελπιζω ολα να πανε καλα ,θα ενημερωσω για την ζημια στο αναλογο topic μολις φυσικα την μαθω και εγω!
MARMEL χαρηκα που τα ξαναειπαμε και ευχαριστω για τα καλα λογια,κριμα που δεν μπορεσα να ερθω με το megane να εβλεπες και εκει την καλη δουλεια!
Ευχομαι και σε σενα να το φτιαξεις γρηγορα το εργαλειο και να δεις παλι τα 300+!

Χαρηκα που τα ειπαμε με τους παλιους γνωριμους αλλα και για την γνωριμια με παιδια που δεν ειχα γνωριστει!!!

Να μαστε καλα παιδια με υγιεια και του ΧΡΟΝΟΥ!!!!Με παραπανω αλογα ολοι και με λιγοτερα προβληματα!!!

ΜΠΡΑΒΟ μας!!!!

Υγ:Θα παρακαλεσω τον ΜITSOS να βαλει το βιντεο και της δικιας μου μετρησης!!!Για την ιστορια η καταναλωση για 650 χιλ.σημερα ηταν 65 λιτρα που σημαινει 10λ/100km!!!
__________________
ΤΩΡΑ 338+ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΒΟΛΟ!!!


http://youtu.be/Hi3ipm5wMYs

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από madvinegar Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλα που ηρθε και ο Γιαννης και περασαμε τα 300 αλογα σημερα.

Περιττο να πω πως το punto σε ΤΡΟΜΑΖΕΙ οταν ανοιγει.

Ελπίζω να μη σου λέρωσα το κάθισμα Γιάννη...
Απάντηση με παράθεση