Θέμα: Project E11
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2  
Παλιά 10-03-20, 02:01
SkidRaw Offline:
Μικρό Μέλος
 
Εγγραφή: 20-01-2020
Μοντέλο: E11 4A-FE
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 25
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 55
SkidRaw είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Γεια σου Γιαννη,



Πολυ ωραια η Corolla σου με καλογουστες πινελιες!


Ειμαι ακριβως στην ιδια φαση με σενα, εχω ενα 16αρη sedan με 165κ χλμ. πρωτο χερι, και εχω ξεκινησει και εγω σιγα σιγα με το στησιμο του αλλα και καποια μαζεματακια που ηθελε εξωτερικα και τα εχω φτιαξει, μενουν τωρα καποιες πινελιες που θα το κανουν ακομα πιο ομορφο.


Απο στησιμο, καθομαι πανω σε kyb χρυσα με ελατηρια eibach και jr3 7Χ15 με ημισλικ nankang ns2r. Θα σου προτεινα, αφου το κυνηγας απο οτι βλεπω, να κοιταξεις για τα kyb sr μιας και εχουνε αρκετη διαφορα με τα μαλακα μαμα ενω ειναι και "οικονομικα" μιας και κατανοω οτι μπορει να μην σου περισευουν για να πας κατευεθειαν στην kw που εχει τα 3πλασια λεφτα, οπως και μενα αλλωστε!




Πολυ ωραια η ιδεα με το flock στο ταμπλω, αν και λυπαμαι να το ντυσω γιατι ειναι σε αψογη κατασταση τα πλαστικα του μεσα! Πριν κανα 4μηνο το πηγα και για βιολογικο καθαρισμο.


Το μασκακι απο g6 ψαχνω εγω αλλα δεν φαινεται να ειμαι τοσο τυχερος.


Τωρα για το μοτερ που σκεφτεσαι, ειναι μεγαλη κουβεντα....εγραψα πριν μερικες μερες για ακριβως το ιδιο θεμα, και αν δεν βαριεσαι πηγαινε δες τι λενε και τα αλλα παιδια για τις μετατροπες και τι ακριβως παιζει.


Θα χαρω να τα πουμε και μεσω των social, δεν εχω instagram αλλα FB, για ανταλλαγη αποψεων και γιατι οχι να κανονισουμε και καμια πιστα οταν ανοιξει ο καιρος!!!



Καλη συνεχεια Γιανναρε.
Απάντηση με παράθεση