Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 30-12-19, 22:44
Το avatar του χρήστη tsimakos
tsimakos Offline:
 
Εγγραφή: 05-11-2019
Μοντέλο: Corrola 98 liftback
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 15
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
tsimakos είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Λοιπόν παιδιά το αμάξι το πήρα με 170.000 χμ σε υπεραριστη κατάσταση από έναν παππού περισυ ακαπνιστο και αψεγαδιαστο, και δεν ήταν στα σχέδια του να το πουλήσει αλλά επειδή έφευγε σχετικά ξαφνικά στην Αγγλία να ζήσει εκεί που είναι ο γιος του του το πήρα κοψοχρονια. Ήθελε 2.500 του το πήρα 1.500. Εγώ λέει δεν το πήγα ποτέ πάνω από 90 χμ. και όντως το καταλαβα γιατί το μοτεράκι του είναι ακόμα καινούριο αθόρυβο και ξεκούραστο και δυνατό. Βιβλίο service όλα στην ώρα τους και με καλά ανταλλακτικά. Κελεπουρι! Φυσικά ξεκίνησαν οι αλλαγές από την πρώτη κιόλας στιγμή που πήγα Χαλκιδική να το παρω, έκανα στάση στον δρόμο πέταξα το μαμά κασετόφωνο και κάρφωσα καινούριο. Λίγα πράγματα πλέον έμειναν επάνω του μαμά εκτός από το μοτέρ που δεν αγγίζω για να έχω..
Μια χοάνη μπήκε και ένα τελικό για μπάσο έτσι για το βουμ αν και δεν είμαι τρεχάκιας και είμαστε οκ. Εξωτερικά και εσωτερικά εξοπλίζεται με διάφορα καλουδια σε μόνιμη βάση μέχρι να έρθει στο επιθυμητό επιπεδο. Ξέρετε αυτό το επίπεδο που δεν έχει τέλος. Που λες παλιό αμάξι είναι πόσα να του ρίξω, και κάθε που το βλέπεις κάτι του λείπει..
Αυτά τα λίγα για το κορίτσι μου φίλοι συναρρωστακηδες. Καλά χιλιόμετρα σε ολους
Απάντηση με παράθεση