Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 12-02-10, 01:13
Το avatar του χρήστη Ζήσης
Ζήσης Offline:
 
Εγγραφή: 28-10-2009
Ηλικία: 36 male
Μηνύματα: 1.227
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 330
Ζήσης έχει πασίγνωστο όνομα Ζήσης έχει πασίγνωστο όνομα Ζήσης έχει πασίγνωστο όνομα Ζήσης έχει πασίγνωστο όνομα Ζήσης έχει πασίγνωστο όνομα Ζήσης έχει πασίγνωστο όνομα
Τί άλλο θα δούμε θα ακούσουμε κ θα ζήσουμε..........έλεως πια. Μας έχουν βάλει στην μέση κ μας βαράνε απο χίλιες πλευρές. Αλλά βέβαια ξεχάσαμε να αναφέρουμε κ οτι εκτός απο το έθνος μας κ την Ελλάδα μας υπάρχει κ ένα ακόμα μεγαλήτερο πρόβλημα.........το.........ΕλενοΛατσιοτικόΚληρονο μικότραγικότατο γεγονός κ το ΜικρουτσικοΡουμπεσικοτριτοπροσωποχωρισμό κ ΟΛΑ τα άλλα είναι ένα απόλυτο τίποτα κ φυσικά με αυτόν τον τρόπο μας βάζουν ότι φόρους θέλουνε αλλά φυσικά τί λέω εδώ χωρίζουν τα παιδιά κ εγώ λέω για φόρους...........ντροπή μου.
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agapiou233 Εμφάνιση μηνυμάτων
Στην Ελλάδα δικαιώματα έχουν όλοι εκτός από τους Έλληνες...

Όσο γι'αυτό...............χμμμμμ η λέξει "δικαίωμα" κάτι μου θυμίζει αλλά δεν μπορώ να την βρώ στο λεξικό μου μήπως μπορεί κάποιος να μου πεί τί ακριβώς σημαινει? Φίλε Δημήτρη δικαίωμα έχουν τα λαμόγια κ οι κλέφτες εμείς έχουμε ΜΟΝΟ υποχρεώσεις αν δεν κάνω λάθος γιατί νομίζω δίπλα στην φράση "Ελληνικός Λαός" υπάρχουν 2 μάλλον λέξεις. Η μία είναι υποχρεώσεις κ η άλλη είναι κορόιδα γιατί έτσι μας βλέπουν εκείνη ή τουλάχιστων αυτό μας δίνουν να καταλάβουμε.
Λοιπόν ας μας έρθουν κ αυτοί λοιπόν όπως κ οι Αμερικάνοι να ζητήσουν αυτά που θέλουν κ φυσικά κάτι θα κάνουμε σαν ΛΑΟΣ κ γι'αυτούς!

Συγνώμη αν σας κούρασα κ δεν έχω κάποιο πρόβλημα με τους Αλβανούς αλλά με τα δικά μας "παιδιά" που φοράνε γραβάτες αλλά μέσα τους είναι γυμνοί κ πολυ αν όχι όλοι κ ακούστετο αν δεν το ξέρετε ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΠΟΤΕ!!!!!!!!

Ευχαριστώ που μ'ακούσατε!!!!!!!!!!!!! Φιλικά πάντα Ζήσης!!!!!!!!!!!!!!
__________________
http://www.auto24.gr
Απάντηση με παράθεση