Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 25-09-18, 19:08
Το avatar του χρήστη NikiforosGT
NikiforosGT Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Περιοχή: Athina
Μηνύματα: 7.856
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1024
NikiforosGT έχει απενεργοποιήσει την αξιολόγηση χρήστη
καλησπέρα, μπραβο πολυ ωραια!
εσυ καταργεις το ρητο που λεει η γρια και αν στολιζεται στον ανηφορο γνωριζεται...αχχαχααχχαχαχα

να σε ρωτησω με τον αεραγωγο τι εχεις κανει στο καπο? πως το εχεις πιασει? πως το εκοψες απο μεσα?
Ρωταω γιατι ο γνωστος μαντράς Καπελας στην Λϊοσιων εχει το μοτερ αυτο σε Ε11 και το εχει μαμα (μου εδειξε φωτος) και εχει αεραγωγο στο καπο αλλα του starlet GT.
Οταν τον ρωτησα πως γινεται, ειπε οτι παιρνεις καπο απο starlet GT, πας σε φανοποιο στο κοβει με τροχο τον αεραγωγο, κοβει και το δικο σου και μετα το πονταρει πανω, και μετα στοκαρισμα και βαψιμο.
Ειπε ομως οτι του πηγε 300 ευρω!!!! δλδ ελεγε κατι τετοιο εδω σε mini cooper! : https://www.restore.com.gr/services/...F-starlet.html

Εμενα παντως σωληνωσεις αλουμινιου, κολαρα σιλικονης μπλε και ιντερκουλερ μεγαλο μπροστα NRG ολα μου πήγαν 270 ευρω και τα συναρμολογησα μονος μου και εκανα την τοποθετηση.
Μονο το κατεβασμα απο τουρμπινα εγινε σε εξατμισα με δικα μου εξαρτηματα απο την δουλεια και εναν ανταπτορα για σκαστρα Greddy RS type που εφερα απο ebay.
Οποτε σιγουρα δεν θα ελεγε εκτος αν το θελουμε σε μαμα κατασταση για καποιον λογο.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη NikiforosGT : 25-09-18 στις 19:55.
Απάντηση με παράθεση