Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 01-12-10, 18:07
Το avatar του χρήστη COROLLAKIAS MIXALHS
COROLLAKIAS MIXALHS Offline:
 
Εγγραφή: 05-01-2008
Μοντέλο: auris 1800cc υπ/κβ
Περιοχή: ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Ηλικία: 36 male
Μηνύματα: 540
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 276
COROLLAKIAS MIXALHS είναι ένας φάρος φωτός COROLLAKIAS MIXALHS είναι ένας φάρος φωτός COROLLAKIAS MIXALHS είναι ένας φάρος φωτός COROLLAKIAS MIXALHS είναι ένας φάρος φωτός COROLLAKIAS MIXALHS είναι ένας φάρος φωτός
Φιλεου χρηστο κατ'αρχην καλοσηρθες στη παρεα μας!Η toyota οπβς ανεφερε και ο mad φημιζεται για τους κινητηρες της! Αν πιασεις την κεντρικη γεφυρα του αμαξιου,ενος καινουριου auris θα ακουσεις να τριζει εντονα πραγμα το οποιο φαινεται πριν ακομα αγορασεις το αμαξι. Δεν συγκρινεται η ποιοτητα των γερμανικων με αυτη της toyota!Τα παραθυρα τα εχω κι εγω. Τωρα για τριγμους και τετοια ειχα κυριως απο την κεντρικη σιτα του air condition μεχρι ποφ αναρτηση και εξατμιση δημιουργησαν κι αλλους τριγμους στους οποιους δεν δινω σημασια γιατι στην περιπτωση μας ειναι λογικοι. Για τα φρενα που σφυριζουν στα αλλαζουν στην εγγυηση. Ειναι απο τα τακακια. Για την κολωνα εχει βγει εγκυκλιος για αλλαγη τουλαχιστον για το pro f/l την οποια και αλλαξα και λυθηκε το προβλημα μου. Πιστευω οτι ησουν λιγο ατυχος. Ασε το αμαξι να το δουν. Δν χανεις τιποτα. Αν με ρωτησεις παντως και παλι θα πω toyota και ξερο ψωμι.
__________________
Όταν μεγαλώσω θα γίνω...Tsport !!!
Απάντηση με παράθεση